Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,52 - Euro 9,00 - Altın 410 | 04 MART 🔥

11 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 166 Misafir (50 Mobil) - 117 Masaüstü60 Mobil11 Android
5 sn
109.630
Cevap
854
Favori
5.428.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6597
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1588
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 51
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 812
  • Favoriye Eklediklerim 860
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (3298 mesaj) MRT_ (2485 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2353 mesaj) Equris (2262 mesaj) mitokondrioglukadayi (2233 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60476 mesaj) Mobil (38862 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (10405 mesaj) Uygulama (5111 mesaj)
  • @
926 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,52 - Euro 9,00 - Altın 410 | 04 MART 🔥
Giriş
    5983 Mesaj

inançsızlık demedim,parayı tanrı yerine koymak putlaştırmak dedim dünyayı ezmek sömürmek dedim,türkiyedede paraya tanrı gibi tapan insan tapkanı dolu türkiye de cezalandırılıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Ocak 2021; 16:19:58 >
    |
    |
    cemsinan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1616 Mesaj

Zeus’un şimşekleri teması dılşında bir şeyler bulamadın mı? Paraya tapan kişilerin zaten mutlu olma ya da mutlu etme ihtimali yok. Doğanın bu sistemi vuracağını bütün aktivistler onlarca yıldır söylüyordu zaten.

No offence- dertleşerek de söylüyorum

Doğanın bu kadar içine edilirken gıkını çıkardın mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 24 Ocak 2021; 13:31:10 >
    |
    |
    kerimcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Şu kafada insanlar var olduğu sürece hiçbir şey için uğraşmaya değmez.Allah dünya yaşamına müdahale etmez çok ekstrem durumlar olmadıkça.Allah cezalandırıyormuş ahahahha.Niye iyi olanlar için de ödüllendirmiyor Endonezyada o kadar müslüman var niye Süpergüç falan yapmıyor Allah?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5983 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Zeus’un şimşekleri teması dılşında bir şeyler bulamadın mı? Paraya tapan kişilerin zaten mutlu olma ya da mutlu etme ihtimali yok. Doğanın bu sistemi vuracağını bütün aktivistler onlarca yıldır söylüyordu zaten.

No offence- dertleşerek de söylüyorum

Doğanın bu kadar içine edilirken gıkını çıkardın mı?

he he aynen oyle ben ağır darbeyi abd yer dediğimde biz fakiriz garibanız ilk once en çok biz ölücez yollar ceset tarlası olucak çünkü akp var başta forumun %80 ni bu kafadaydı,onlar parayı bastırcak kurtulcak onlar zengin biz fakir ezik hadi ordaaaaan, şimdi kurtarsın paranız pulunuz görelim,önümüzdeki 3 senede burda ol ve dediklerimi dikkate alarak izle zeusmu yapıyor yoksa başka bir ilahmı ona sen karar verirsin hayatta kalırsak tabi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Ocak 2021; 13:36:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kendinigelistirentasrali

Şu kafada insanlar var olduğu sürece hiçbir şey için uğraşmaya değmez.Allah dünya yaşamına müdahale etmez çok ekstrem durumlar olmadıkça.Allah cezalandırıyormuş ahahahha.Niye iyi olanlar için de ödüllendirmiyor Endonezyada o kadar müslüman var niye Süpergüç falan yapmıyor Allah?
    Senin gibileri iyi biliriz biz.Kotü birşey olur Allah cezalandırdı,kader der çıkarlar işin içinden.Biri de bakmaz neden oldu bunlar diye

|
    |

• Fakirlikten en güvenilmez aşıyı aldık hala ne diyor hahahah.Yarın ABD trilyonlar basar en azından hayatta kalanları yaşatır.Sen de burada yaşayan ölü olursun

|
    |
  • Binbaşı
    1616 Mesaj

Gerçekten kendine sahte bosslar yaratıp onlara saldırıyorsun. Ben öyle bir şey demedim.

Olmamış durumlara saldırıyorsun boşuna. Amerika 2 trilyon kağıt parçası basıp, bunların senin kağıtlarının 7.40 katı oldupunu söylüyor. Neden batsın? Battığı filan yok. Şurada senle konuşurken bile her hareketimizde para kazandı Amerikalılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5983 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kendinigelistirentasrali

Fakirlikten en güvenilmez aşıyı aldık hala ne diyor hahahah.Yarın ABD trilyonlar basar en azından hayatta kalanları yaşatır.Sen de burada yaşayan ölü olursun

adamlar ölen ölsün ben ekonomime parama bakarım modunda halen, ölü sayısı günlük 5000 lere deyancak örnek verdiğin ülkeye bak, ölen aileni dolarlarla diriltirsin mezardan kesin izlemeye devam edin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Ocak 2021; 13:41:29 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1325 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    rambo34_orijinali

şu an ekonomi diye uygulanan şeyin mucidi amerika. varlığı gereksiz biri, abd batacak yazabiliyor, böyle başa böyle tarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 24 Ocak 2021; 14:41:51 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    546 Mesaj

Hocam ben aylar önce o kişiyi bloklamıştım hala mı amerika battı diyor hiç yeni bir fikir oluşmamış kafasında bloklamam isabetli olmuş blok sebebinede amerikayı batırdı yazmıştım  

|
    |
    cemsinan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1428 Mesaj
    reyizde iskandinav ülkeleri eyt liler yüzünden battı demişti😁😁😁

• Binbaşı
    1221 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    TakTAk-65

Beyler rica ediyorum bu trole cevap vermeyin ekonomi sayfasına gelmiş neden yatırım yapıyorsunuz der gibi kendini komik duruma düşürüyor
    Battı dediği ülkelerin parası senin paranın 10 katı olmuş cahill,
    Desteklediği hükümet doları euroyu 1 tlden alıp 10 tl yapmış üretimi bitirmiş,şimdi diyecek üretmiyoruz ondan kur yükseldi ee cahill 2000de uzay mekigi mi,araba mı üretiyorduk dolar 1 tlydi bilmiyor ki ülkenin tüm kaynakları satıldı başkalarına peşkeş çekildi diye kur bu durumda

akşama kadar troll medyası izleyip olmayan beynini doldurmuş çeşitli ütopyalarla gelmiş burda bilgili ayağına vuruyor hiç cevap bile vermeyin buna bırakın kendi haline
  • Yüzbaşı
    926 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    TRkronos

Biz battık diye tüm dünya battı diyor ki sorun bizde değil tüm dünya ekonomisi çöküyor algısı yapıp durumu sıvamak.  

Malumlarda her yol var.

|
    |
    Alqu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Neyinize yetmiyor ne güzel araba  

|
    |
  • Yarbay
    5983 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TaktAk-11

Beyler rica ediyorum bu trole cevap vermeyin ekonomi sayfasına gelmiş neden yatırım yapıyorsunuz der gibi kendini komik duruma düşürüyor
    Battı dediği ülkelerin parası senin paranın 10 katı olmuş cahill,
    Desteklediği hükümet doları euroyu 1 tlden alıp 10 tl yapmış üretimi bitirmiş,şimdi diyecek üretmiyoruz ondan kur yükseldi ee cahill 2000de uzay mekigi mi,araba mı üretiyorduk dolar 1 tlydi bilmiyor ki ülkenin tüm kaynakları satıldı başkalarına peşkeş çekildi diye kur bu durumda

akşama kadar troll medyası izleyip olmayan beynini doldurmuş çeşitli ütopyalarla gelmiş burda bilgili ayağına vuruyor hiç cevap bile vermeyin buna bırakın kendi haline

he canım burda işi gücü yatırım olanlar burda hep nedemezsin, devamlı akp chp almanyanın refahından başka bir cacık yok 8 milyarda almanyada doğuyor zaten ,diğer konu dışı yazanlarda yazsan keşke, konu başlığı almanyadaki araba cep telefonu fiyatlarımı akp mi chp mi ha ? ama hep işinize gelen yazılcak burda dimi diğeleri ne isterse yazabilir ama karşıt görüşlere yasak oldu.

olur batının emir eri olmaktan uzaklaştın olur gayet doğal rusyada çinde norveçte yada japonyada kaç katı bakmayı denedinmi?? hiç sanmıyorum emperyal diktatörlük dönüyor dünyada meraketme ömrü azaldı.

ayrıca dediklerimide saptırıyorlar sanki şu an almanya abd ingiltre battı demişim külliyen saptırma yalan,2025 e kadar bir sabredin yahu almanyanın kendi diyor şu an bitse bile 2028 e kadar yarları anca sarıcaz diye nerde yaşıyorsunuz hayret yani o devletleri resmen gözünüzde tanrılaştırmışsınız oda bir proje ya neyse yıkılmaz kalkmaz hiç birşey olmaz kafa o, yahu o almanya 1945 şehir beton enkazından kuruldu her devletinde bir sonu gerilemesi var yarın yıkılcıklar gibi birşey yazmadım ama küresel çöküş başladı izleyin diyorum sadece olay o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Ocak 2021; 18:38:33 >
    |
    |

• Yarbay
    5195 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

reyizde iskandinav ülkeleri eyt liler yüzünden battı demişti😁😁😁

17 senedir aktif sigortalı çalışıyorum, emekliliğime 23 sene daha var !! onlar battı aman biz batmayalım   

• Yarbay
    5983 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

17 senedir aktif sigortalı çalışıyorum, emekliliğime 23 sene daha var !! onlar battı aman biz batmayalım   

Alıntıları Göster

norveçte 35 yaşındamı kafanda bir iki tane beyaz varkenmi emekli oluyorlar sanki ordada yaşasan 60+ na kadar bekliycen çalışçan almanya tüm ab dahil ..

türklerin genel sonunu zaten çalışmayı sevmemek abd almanya oturdukları yattıkları yerden süper ekonomi güç oldular zaten biri üfürdü oldu 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Ocak 2021; 14:54:22 >

• Yarbay
    5195 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

norveçte 35 yaşındamı kafanda bir iki tane beyaz varkenmi emekli oluyorlar sanki ordada yaşasan 60+ na kadar bekliycen çalışçan almanya tüm ab dahil ..

türklerin genel sonunu zaten çalışmayı sevmemek abd almanya oturdukları yattıkları yerden süper ekonomi güç oldular zaten biri üfürdü oldu 

Alıntıları Göster

1 dönem kapağı meclise atıp kıyak emekli olanlara söyle bunu istersen....

• Yarbay
    5983 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

1 dönem kapağı meclise atıp kıyak emekli olanlara söyle bunu istersen....

Alıntıları Göster

milletvekili ol o zaman 90 sendir boyle statüsel faklar kıyaklar heryerde var, bir arkadaşımında 25.000+ geliri var napıyım hayatımı hasetlikle kıskanmaklama geçiriyim hayatımı.

ama burdakileirin kafası ben yatıcam devlet beni besliycek bakıcak,35-40 yaşında emekli olup hayatımı yaşıycam böhhh yeminle türklerle araplar tembellik konusunda bir biriyle yarışır resmen.

o almanlar oyle bir azim varki dedeyken bile çalışıyor çoğu oyle azim var adamlarda yatarak olmuyor o ekonomi o refah ,kadınları bile sırtında moloz taşıdı yıllarca oyle bedavaya yatarak olmadılar.

abd bile çalışma emek üstüne kurulmuş bir ülke yatmaya keyif yapmaya değil, yan gelip yatmak isteyen, çalışmak istemeyen homeless oluyor ülkede. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Ocak 2021; 15:11:41 >

• Yarbay
    5195 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

milletvekili ol o zaman 90 sendir boyle statüsel faklar kıyaklar heryerde var, bir arkadaşımında 25.000+ geliri var napıyım hayatımı hasetlikle kıskanmaklama geçiriyim hayatımı.

ama burdakileirin kafası ben yatıcam devlet beni besliycek bakıcak,35-40 yaşında emekli olup hayatımı yaşıycam böhhh yeminle türklerle araplar tembellik konusunda bir biriyle yarışır resmen.

o almanlar oyle bir azim varki dedeyken bile çalışıyor çoğu oyle azim var adamlarda yatarak olmuyor o ekonomi o refah ,kadınları bile sırtında moloz taşıdı yıllarca oyle bedavaya yatarak olmadılar.

abd bile çalışma emek üstüne kurulmuş bir ülke yatmaya keyif yapmaya değil, yan gelip yatmak isteyen, çalışmak istemeyen homeless oluyor ülkede. 

Alıntıları Göster

Demogoji yapıyorsun hasetlendiğim falan yok banane milletin aldığı maaştan, ben ne anlatıyorum sen neden bahsediyorsun. Beni tanımıyorsun,nerede, hangi şartta, kaç para maaşla, hangi sosyal haklarla ne iş yaptığımı bilmiyorsun sadece Türkler tembel çalışmayı sevmez diye boş sallıyorsun....

Peki uzman kardeşim aynı iş yeri beni 60 yaşına kadar çalıştıracakmı ???? sokakta 30 yaş altı genç işsiz dinamik milyonlar varken ben çalışmak istesemde özel sektör beni 60 a kadar tutacakmı ?

neyse boş yere nefes tüketiyoruz hayata bakışımız ve doğrularımız çok farklı biribirimizi anlama şansımız yok....

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.