Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5020. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 34 Misafir (6 Mobil) - 32 Masaüstü10 Mobil1 iOS
5 sn
235.456
Cevap
1.165
Favori
11.783.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 50185019502050215022
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Egleniyor bizimle MRT inanma ona 😂
  • first_officer F kullanıcısına yanıt

yalnız ölüler görür diyorlar

• ekonomiyi çözeceği varsayımı ile halen oy alan partinin bir üyesi: "kuru ekmek yiyebiliyorlarsa , aç sayılmazlar o zaman"

halen mi uyanamadınız akideş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 15 Aralık 2020; 18:17:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

yalnız ölüler görür diyorlar

Diyene sor onu.. benim bilgim yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beels

2021 yıl sonu gram altın tahmini olan varmı ?

2021 yıl sonunda pandemi bitme ihtimali olduğu için bu seviyeleri aratır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Ekonomi uçuyor.Ama Dolarlarınızı TL'ye çevirin demekte ne çeşit bir çelişki bilemedim.

• EE işte kendi depolarına atacaklar.  

• 24 Aralık'ta merkez Bankası faiz kararı var. Genel görüş 150-200 puan Faiz artırımı geleceği yönünde dolar 7.60 a kadar çekilebilir deniyor... Döviz alımı için Faiz kararını beklemek mantıklı görünüyor... şuan TL'de faizde bekliyoruz bakalım... Bankalar da Faizleri artırdı zaten muhtemelen merkez Bankası faiz artışına gidecek bankalar önceden haber almışlardır....

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Ekonomi uçuyor.Ama Dolarlarınızı TL'ye çevirin demekte ne çeşit bir çelişki bilemedim.

Alıntıları Göster

O zaman dolar artacak diyebilir miyiz ?  

• Paraya ihtiyaci olmayan zaten bozmaz..benim doviz vadelide hazirana kadar cikmayi dusunmuyorum. Al satcilar bu durumlari iyi takip etmeli asil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avente

Açık ve net yazıyorum o beşli çete ve rte nin serveti şuan minimum 150 milyar $ bu paraya yeni gelecek olan hükümet el koyup kamuya ülkeye kalkınma için harcarsa dolar 3 liraya iner .

Alıntıları Göster

Sıkıntı şu bu para ülke sınırları içerisinde değil.El konulsa bile ancak taşınmazlara el konulur.Yol köprü işinin kamuya çevrilmesi durumu belli yolsuzluk sebebi ile bunu düzeltebiliyorsun.O zamana kadar ne alırsak kar demişler.

• quote:

Alıntıları Göster

Haydaa dolar 4 lira ikende TL ye çevirin diye çağrı yapmıştı. Yoksa....?

• quote:

Orijinalden alıntı: the__executioner__

Bıktırdı bu ons artık çıkmasına hiç inanmıyorum Ytd.  

Alıntıları Göster

Şuan bu ons'un değeri zaten çok uçuk.Pandemi ve ticari sürtüşme ile uçan altın elbet geri düşecek.Bunun bilincinde olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erzurum lu

Cem Uzan'a mı oy versek, o bu işi iyi yapar  

Cem Uzan'ın Cengiz'den bir farkı yok.Ha Cem Uzan'ın farkı daha çok insana hitap eden şeyler sunar ama bu gene pahalı olur.Fakat istemeden de olsa bir bağlanma yaratır.

Sıkıntı tamamen ihtiyaçlara hitap edip etmemekle alakalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Haydaa dolar 4 lira ikende TL ye çevirin diye çağrı yapmıştı. Yoksa....?

Alıntıları Göster

Dolar alan yaya kalırdan bu yana.Söz kelam hepsi aynı.Sonuç ise belli.Emri alan Benjamin mehterin gözüne gözüne veriyor 2 ileri 1 geri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 15 Aralık 2020; 20:37:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Türkiye dünyanın cehennemi yeminle.

Dibimizde sıfır ve 2. el çok uygun fiyata araba satıyorlar ama gidip alamıyorsun. Çünkü YASAK.

Bu coğrafyanın insanına en büyük ihanettir bu. Millet teneke kutulara 4000 dolar veriyor. Avrupada çöpe atıyorlar onları.

Araba için bu boyutta vergi alan kaç ülke var merak ediyorum, krizdeki diğer ülkeler çözümü bu tür vergide mi buluyor? Akıllara zarar vergi ülkesiyiz! Nedir abi stopaj? Nedir ÖTV? birde yanında MTV!!!...

Motora göre vergi dedin, küçülttüm motoru, o da olmadı, matrah diye bişey icat ettin! Yahu saç baş yolmamak mümkün değil. Yahu ÖTV nin kdv si mi olur?

Yakında işin içine beygir gücünü de katarlarsa şaşırmam! Yazıktır günahtır yaaa!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

24 Aralık'ta merkez Bankası faiz kararı var. Genel görüş 150-200 puan Faiz artırımı geleceği yönünde dolar 7.60 a kadar çekilebilir deniyor... Döviz alımı için Faiz kararını beklemek mantıklı görünüyor... şuan TL'de faizde bekliyoruz bakalım... Bankalar da Faizleri artırdı zaten muhtemelen merkez Bankası faiz artışına gidecek bankalar önceden haber almışlardır....

valla bu merkez bankasının ne yapacağıda belli değil, 22 ekimde piyasalar böyle güzel faiz arttırımı falan yok diyerek kur ve altını patlatan zirve yaptıranda kendileri...

• Bu ayki faiz arttırımı sadece doların 8 i geçmemesini sağlayacak.

Şu artık görüldüki millet ne olursa olsun dövizini satmıyor.

Çünkü ekonominin güven sorunu var.

Enflasyonun,işsizliğin ve hatta covidlilerin bile verileri şaibeli....

Millet neye güvenip TL ye geçecek.?

• quote:

Cem Uzan'ın Cengiz'den bir farkı yok.Ha Cem Uzan'ın farkı daha çok insana hitap eden şeyler sunar ama bu gene pahalı olur.Fakat istemeden de olsa bir bağlanma yaratır.

Sıkıntı tamamen ihtiyaçlara hitap edip etmemekle alakalı.

Alıntıları Göster

Bence cem uzan da savunma sanayiye önem verirdi. Vergi cehennemi olmazdık diye düşünüyorum. Paypal Uber booking gibi gibi global ürünleri desteklerdi. Yurt dışı imei harcı yurt dışı harç pulu gibi saçmalıklar olmazdı. eBay Amazon dan ürün getirme serbest olurdu. İnternette sitelere giriş engeli olmazdı. Benzin, gaz, hayat vs yine pahalı olurdu ama özgür bir ülke olurduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 15 Aralık 2020; 20:47:3 >

• Bi gitmedi ki bitler yapıştılar bırakmıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 50185019502050215022
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.