Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5017. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: the_kid1 , tsufrankwoli , U&S Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir (1 Mobil) - 18 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.135
Cevap
1.165
Favori
11.770.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 50155016501750185019
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yanlış giden bişeyler var ise? doğru giden bir iş yok ki artık. akp balataları sıyırdı, yokuş aşağı boşta gidiyoruz. uçurumdan aşağı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben zillet ittifakına oy artığım için, vatandaşmıyım bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80 milyon nüfus, sade vatandaş da ortalama herkesde 100 dolar olsa (ki şüpheli) 8 milyar usd eder.. Hala şu dolarinizi bozun düzlüğe çıkalım hayalini gerçek olacak diye düşünen var mı merak ediyorum.

Mesajı aldık :)

• Almanlar Corona hapı bulmuşlar.

• reis işareti verdi ona göre pozisyon almak lazım. umarım geç kalmayız.

• Vatandaş vatandaş vatandaş önce Millet vekilleri,iş adamları elini taşın altına koysun madem.Her şeye Vatandaşı sürüklemeyin.Zaten Vatandaşın cebi delik artık,zamlarla bir şey kalmadı.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

tunusa 5 milyon dolar hibe etmişti noldu o dolarlar?

halkın refahı için hiç çalışmadılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 14 Aralık 2020; 23:19:48 >
  • Reis'in dolar bozdurma çağrısına ön ayak olacak ilk "vatansever" grubu açıklıyorum:

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 14 Aralık 2020; 23:20:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Reis'in dolar bozdurma çağrısına ön ayak olacak ilk "vatansever" grubu açıklıyorum:

o cengiz bir uçak daha alacakmış öyle duydum

• dephyr kullanıcısına yanıt
    kılıçdaroğlu bizim paramızı 3. dünya ülkelerine veriyor ki şahsıyla araları iyi olsun.
    seçimi kaybederse yerim hazır olsun amacıyla yapıyor. malum yargılamalar başlayacak belki ondandır.

• Yazık yazık

Yazık yazık

Yazık yazık

Yazık yazık

Yazık yazık

Yazık yazık

Yazık yazık

Ülkenin geldiği duruma yazık.

• Caatsa yaptırımlarından da umduğunu bulamayanlar sırada ne var acaba diye çaresizce bekliyor. Öyleyse biz söyleyelim. Türkiye ekonomisi, tüm dünyanın aciz kaldığı pandemi döneminde de büyümeye ve kalkınmaya devam etmekte ve 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Başkan Erdoğan ve dava arkadaşlarının bu kutlu mücadelesi, aziz vatandaşlarımız nezdinde de büyük bir destek görmüş, ABD ve AB'ye haddinizi bilin mesajı açıkça verilmiştir. Bundan dolayı ABD ve AB rezil olmama adına göstermelik, içi boş yaptırımlarla süreci sonlandırmıştır. Vatandaşlarımız alçak ve kuru tehditlere aldırmadan önüne bakmaya ve işini yapmaya devam etmektedir. Seçim zamanı geldiğinde ise iç ve dış tüm düşmanlara karşı, istikrara devam diyerek dünyaya demokrasi dersi verecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Caatsa yaptırımlarından da umduğunu bulamayanlar sırada ne var acaba diye çaresizce bekliyor. Öyleyse biz söyleyelim. Türkiye ekonomisi, tüm dünyanın aciz kaldığı pandemi döneminde de büyümeye ve kalkınmaya devam etmekte ve 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Başkan Erdoğan ve dava arkadaşlarının bu kutlu mücadelesi, aziz vatandaşlarımız nezdinde de büyük bir destek görmüş, ABD ve AB'ye haddinizi bilin mesajı açıkça verilmiştir. Bundan dolayı ABD ve AB rezil olmama adına göstermelik, içi boş yaptırımlarla süreci sonlandırmıştır. Vatandaşlarımız alçak ve kuru tehditlere aldırmadan önüne bakmaya ve işini yapmaya devam etmektedir. Seçim zamanı geldiğinde ise iç ve dış tüm düşmanlara karşı, istikrara devam diyerek dünyaya demokrasi dersi verecektir.

yaw sen bari yapma gece gece cekmiyor kafam ülkenin düştüğü duruma bakıp bakıp birde yazdıklarına bakıyorum yaw bi sus sinirliyim açtırma ağzımı....

• dephyr kullanıcısına yanıt

Yalansa yalan deyin kardeşim. Yapma, etme demekle olmuyor. O beğenmediğiniz çay ve kekle seçim kazanılıyor. Hiç düşündünüz mü bu aziz millet neden çayla keki sunanlara oy verip de malum zihniyete oy vermiyor? Azıcık düşünseniz sadece büyük resmi değil, belki bir gün şirinleri bile göreceksiniz. Ama kime anlatıyorum ki.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Sizcede her an bi yerimize koyacakmış gibi bakmıyolarmı
  • quote:

Caatsa yaptırımlarından da umduğunu bulamayanlar sırada ne var acaba diye çaresizce bekliyor. Öyleyse biz söyleyelim. Türkiye ekonomisi, tüm dünyanın aciz kaldığı pandemi döneminde de büyümeye ve kalkınmaya devam etmekte ve 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Başkan Erdoğan ve dava arkadaşlarının bu kutlu mücadelesi, aziz vatandaşlarımız nezdinde de büyük bir destek görmüş, ABD ve AB'ye haddinizi bilin mesajı açıkça verilmiştir. Bundan dolayı ABD ve AB rezil olmama adına göstermelik, içi boş yaptırımlarla süreci sonlandırmıştır. Vatandaşlarımız alçak ve kuru tehditlere aldırmadan önüne bakmaya ve işini yapmaya devam etmektedir. Seçim zamanı geldiğinde ise iç ve dış tüm düşmanlara karşı, istikrara devam diyerek dünyaya demokrasi dersi verecektir.

Bir Reis-severin böyle kusursuz ve sıfır imla hatası ile cümleler kurması bana geleceğe dair ümit verdi. +Rep bro

• melek12345x kullanıcısına yanıt

Kardeşim davul bile dengi dengine. Milyonluk adama milyon dağıtırsın, milyarlık adama milyar dağıtırsın. Bu kadar basit. Koskoca devlet aklı bunda yanlışlık olduğunu düşünemedi de sen mi düşündün?

• "aman benim canım müteahhitler" e döviz kuru esas alınarak sözleşme yap, vatandaşın 3-5 dövizine "tlye çevirin " de. bu nasıl perhiz, bu neyin lahana turşusu? derler mi ? diyen çıkmaz sanıyorum. akp artık uzatmaları oynuyor, belli oldu. iyice saldılar.

• quote:

Yalansa yalan deyin kardeşim. Yapma, etme demekle olmuyor. O beğenmediğiniz çay ve kekle seçim kazanılıyor. Hiç düşündünüz mü bu aziz millet neden çayla keki sunanlara oy verip de malum zihniyete oy vermiyor? Azıcık düşünseniz sadece büyük resmi değil, belki bir gün şirinleri bile göreceksiniz. Ama kime anlatıyorum ki.

ya lütfen ama lütfen dalga geçme artık neyin ne olduğunu biliyoruz ne cayı ne keki ya kim yiyor içiyor zıcıyor ne bileyim ben derdimiz bu mu?

malum zihniyete actırma ağzımı çok agresifim gerginim ülkemi bırak artık geleceğimi de göremiyorum işsizlik had safhada ya neyi ne konuşuyorsun?

(bi susarmısınız?)

• quote:

Orijinalden alıntı: ttfvol

Sizcede her an bi yerimize koyacakmış gibi bakmıyolarmı
    Ben en son bu konuda görüş belirttiğimde uzaklaştırma almıştım. Görünen köy klavuz istemez.

• Şahsınızı daha fazla üzmemek için şimdilik son veriyorum. Ancak ilerleyen günlerde tekrar durum analizi yapmaya ve gerçekleri her zaman olduğu gibi haykırmaya devam edeceğim. Zira bir süre ayrı kalsak ve gerçekleri anlatmasak forumda ülke batmış ve çökmüş oluyor. Bu da burada bulunan arkadaşlarımızın ülkemiz gerçeklerinden uzaklaşmasına ve ülkesine olan ümidinin bitmesine neden oluyor. Tıpkı sizin gibi. O yüzden birileri mutlaka doğruları anlatmalı. Şimdilik kalın sağlıcakla. Edit: Arkadaşa söz verdiğim için bu sorunuza şimdilik ayrıntılı cevap veremiyorum. Aslında ilk mesajımda cevap gayet açıktı. Ancak bakmakla görmek arasındaki farkı anlamanız gerekiyor. @melek12345x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ldr1907 -- 15 Aralık 2020; 0:7:21 >
  • 
Sayfa: önceki 50155016501750185019
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.