Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5011. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bestgr Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 21 Misafir (2 Mobil) - 20 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
235.336
Cevap
1.165
Favori
11.778.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 50095010501150125013
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

AND Nobel Economic Prize goes to Thousand Ali Thunderbolt! 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonel teletabi -- 11 Aralık 2020; 23:13:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonel teletabi

Yeni vadesiz yabancı para mevduat hesabı sözleşmesi:

12 A- Bir vatan haini olarak bu hesabı açmayı kabul ediyorum.

12 B- ülke ekonomisine kasıtlı olarak zarar veren bir fedoncu, chpkk’lı, pyd ci, pdy’ci, Dıj güj mihrakı olarak bu hesap üzerindeki haklarımın BDDK, bankacılık kanunu ve bankamızın yönetim kurulunun veya şube müdürlüğünün mevzuat sınırları içerisinde alacağı kararlarla değiştirilebileceğini kabul ediyorum

12 C- Ekonomiyi batırmanın tek sorumlusu olan bir hain olarak bankacılık sisteminde yaşanacak bir sorun nedeniyle yaşanan hatalı kur/hatalı döviz giriş çıkışı gibi sebeplerle taraflarda oluşacak olan zararın önlenmesi için şubenin haber vererek veya habersiz tersine işlem yapmasını kabul ediyorum.

12 D- İslam düşmanı bir dinsiz olarak bankacılık cüzdanı ile banka kayıtları arasında farklılık oluştuğunda bankada kayıtların esas alınmasını kabul ediyorum.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Pazartesi neler olur piyasalarda bakalım.

• fiziki altını nereden alıyorsunuz?
    kuyumcularda makas sıkıntı.
    çeyrek gram vs. bunları iş bankası ziraat vs gibi bankalardan alabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

İçinden çıkılmaz hale gelen araç fiyatları nedeniyle ülkeye can suyu olacak yeni arabalar ülkeye giriş yaptı.

• kuasudba kullanıcısına yanıt

Fiziki altı alım satımı ticarete girer. Kuyumcuyla anlaşman gerekir. Kuyumcuya girdiğinde 100 gram 995 saflığında altınım var, gramını kaçtan alırsın diye soracaksın. Gerekirse pazarlık yapacaksın veya başka kuyumculara da soracaksın. İstanbul Altın rafinerisinden veya Nadirgold’tan alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonel teletabi -- 12 Aralık 2020; 0:54:48 >
  • yok ticaret amaçlı değil. 1 2 çeyrek falan işte kendi çapımda yatırım yapmak için.

ama elde ettiğim karın da min 20 lirasını falan bozdururken kaybetmek istemiyorum.

• kuasudba kullanıcısına yanıt

Ticarete girer derken esnaflık anlamında söylemedim. Yeterli kâr için pazarlık etmen gerekiyor demek istedim. Ama işte çeyrek sayın fazla olursa yine özel fiyat isteyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Esnaf hakkettiğini yaşıyor,yıllardır istikrar istikrar diyen esnaf görüyor istikrarı şimdi.
    Tabi ki hepsi değil
    Gördüğümü söylüyorum esnafın hele küçük esnafın işi çok çok zor.
    Adama diyorsun işler nasıl. Adam başlıyor ağlamaya. Tamam eyvallah diyorsun temenni oluşturuyorsun. Hükümet destek veriyormu dediğimde zırnık yok diyor faizli kredi haricinde. Adam sonra başlıyor akp düzeltecek, işte şöyle yapacak böyle yapacak. Adamlar işsizlikten kafayı siyasetle bozmuşlar. A haberde kaynakları sanırım. Sen kendine niye bakmıyorsun bilader. Ya çok enteresan başkasının malıyla mutlu oluyorlar.
    O zaman ağlayıp zırlamayacaksın bana. Ulan sanki ben verecem işletmeye hibe teşvik neyse... Artık kimsenin işini durumunu sormayacam. Dertlerimle ilgileniyorsun desteğide sen ver demeye getiriyorlar. Aman aman benden uzak Allaha yakın..

• Salgının yarattığı ekonomik konjonktür.

2020 yılında tahvil ve hisse senetlerinde net yabancı çıkışı 12.6 milyar dolar.

2020 yılında turizm geliri %70 azalışla 12 milyar dolar civarında.

2020 yılında ihracat kaybı 20 milyar dolar civarında.

2021 yılında eğer salgın ortadan kaybolursa 55 milyar dolar paranın hatta daha fazlasının geri gelmemesi için bir neden yok.

• Hikayeler hikayeler. Neyse arkadaşlar önümüzdeki faizle alakalı toplantı ne zaman sizce faiz artırımı gelir mi ?

• Talimat İsrailden Şiir Erdoğandan!Reis benden vazgeçmeyin diyor malum çevrelere!

Ayrıca Abdullah Gül'ün sağ kolu Tokyo Büyükelçisi Murat Mercan Biden'ın seçilmesinden sonra alelacele T.C Vaşikton Büyükelçiliğine atandı.Murat Mercan'ın İran karşıtlığı Batı Ülkelerince biliniyor.

• Sosyal medyadan alıntı😃😃

• Esnaflar hakkında konu açılmışken bi anımı anlatayım.

üniversite kampüsündeki kırtasiyeden çıktı + ödev notlarını alacaktım. ( bu arada kampüsteki kırtasiyeler tekel olmuş , başka çaren yok , merkeze inip işini görme zamanında yok, tek alternatif yani..)

velhasıl kelam girdim, önce çıktıyı almak gerekti , bilgisayara yöneldim , indirdim , sonrasında sadece başlıktaki ders ismini değiştirmek için düzenlemeye tıkladım.(10 saniyelik işlem bile değil ) kırtasiyeci düzenleme yasak dedi.

abi 10 saniye sürmez, ders ismini değiştireceğim dedim. Hiç oralı olmadı. Adam resmen sen olsan ne yazar kafasında. Ben de sinirlendim çıktım.

halbuki o vakitte bekleyende yoktu. Adama temizden 20-30 TL bıracaktım.

o gün arkadaşlara durumu anlattım, belki şuan bana ihtiyacı ama keser döner sap döner gün gelir hesap döner hesabı beni arayacaktır.

ki nitekim şimdi covid yüzünden en çok etkilenen meslek grubu.

Ne diyeyim kimsenin parasında gözümüz yok, inşallah durumları iyidir..

hep kendime ve arkadaşlarıma diyorum, Düşmez kalkmaz bir Allah tır.

Ne olduk değil, ne olacağım demeli.

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• bu kadar mı paramız bitti la? 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Mazallah ölürsün vergi veremezsin falan kendine dikkat et reis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 12 Aralık 2020; 15:41:44 >
  • Lafda reformlar yapılan ekonomimizde güzel haberlere devam..! (yenileride sırada)

Pazartesi günü benzinin litre fiyatına 18 kuruş zam bekleniyor.

https://t.co/eGV66fPjRB

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu kadar mı paramız bitti la?   

Mazallah ölürsün vergi veremezsin falan kendine dikkat et reis

Kaynak ?

sallamasyon gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bernoulli Denklemi -- 12 Aralık 2020; 19:43:21 >
  • Her günü siyaset olan ülkemizde, Bugün ki siyasi saçmalıklarda yalvarış ve yalan vardı.

Uluslararası yatırımcı ne kadar önemliymiş, kıymetliymiş meğer. Bol bol destek verilmiş herkese pandemide.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    akp "ülkede yoksulluk yok, biz yoksulluğu bitirdik " diyor. yoksulluktan ölmeyi düşünenelere de "fedöncü" derler yakında.

• 
Sayfa: önceki 50095010501150125013
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.