Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: babacula , karagulle70 , dwho Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 37 Misafir (1 Mobil) - 37 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
234.954
Cevap
1.165
Favori
11.763.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 45044505450645074508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Altının Onsunun freni patlamış düşüyor aşağıya bakalım 1700 dolarlar gelecek mi ? İyi alım fırsatı verecek gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

Yükseleceğini sanmıyorum. 1 haftada çıktığını bir tweet ile 1 saatte düştü. Altın bugün iyi satış fırsatı verdi kaçırdık. Keşke 480 gelse de elde kalanı da çıksam. Altın uzun bir süre kendine gelemez artık çıkışları kaplumbağa hızında düşüşü paraşütsüz oluyor...

Şahsi fikrim gram da 430 TL'ler gelecek gibi ons paraşütsüz düşüyor resmen Allah altında olanlara yardım etsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 6 Ekim 2020; 23:23:23 >
  • dün 450 çok zor 465 alım fırsatı diyen şimdi 430 diyor :D yarın 2 lira yükselir 500 geliyor der

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 6 Ekim 2020; 23:27:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Yükseleceğini sanmıyorum. 1 haftada çıktığını bir tweet ile 1 saatte düştü. Altın bugün iyi satış fırsatı verdi kaçırdık. Keşke 480 gelse de elde kalanı da çıksam. Altın uzun bir süre kendine gelemez artık çıkışları kaplumbağa hızında düşüşü paraşütsüz oluyor...

Şahsi fikrim gram da 430 TL'ler gelecek gibi ons paraşütsüz düşüyor resmen Allah altında olanlara yardım etsin...

Alıntıları Göster

yıl sonu gram beklentisi 515 tl civarı dolarda 8.2 filan dolar da sürekli artacağı için ons düşse bile gram düşmez fazla.

• Usd TL nin 8.5 olması ile onsun düşmesi arasında nasıl bir korelasyon kurdunuz merak ettim?

Zira TL usd karşısinda her türlü değer kaybediyor. Bu arada ons ise usd bazında guclenebiliyor zayiflayabiliyor.

Ya da şöyle düşünelim,

USD TL bir sabah kalkınca 8. 5 oldu diyelim, ons un da 1820 usd ve altına gideceğini söylüyorsunuz. Peki bu durumda bu "göstermezler" dediğiniz merci kimdir?

Merak sadece.

Ons 1750 usd de olabilir pek tabi ama "göstermezler" deyince TL ile ons arasında bir bağ olduğunu belirtmiş oluyorsunuz.. Tüm dünya oturup tl/ons hesabı yapıp hareket etmiyor olsa gerek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 6 Ekim 2020; 23:35:42 >
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

dün 450 çok zor 465 alım fırsatı diyen şimdi 430 diyor :D yarın 2 lira yükselir 500 geliyor der

3-4 yıldır altın..in deki yorumlara vs. bakıyorum. Yıldızlı çok bildiği düşünülenler bile %55 üstü doğru tahmin yaptığını görmedim. Çoğunun yaptığı yorum düşerse düşer, artarsa artardan ileri gitmiyor. Benim görüşüm internetteki yorumlara göre alım-satım yapılmaz.

• Altin Trump`in para dagitmak icin demokratlarla anlasmaya gitmeyecegini, secim sonrasina biraktigini aciklamasindan dolayi goctu. Yarin borsalar sekslenecek gibi.

• Gram altın 480 TL olsun son 10 gramı da satıp gideceğim buralardan Bu altının gözü toprağa bakıyor daha da düşecek sanki

• tramp ne çabuk iyileşti bunlar aşşıyı buldumu yoksa, 80 yaşında adamlar çatır çatır iyileşiyor arınç bile iyileşmiş bunlar ölmez abi

• quote:

Gram altın 480 TL olsun son 10 gramı da satıp gideceğim buralardan Bu altının gözü toprağa bakıyor daha da düşecek sanki

Sat sat, sende rahat et bizde edelim 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Altın 450 mi olacaktı :)

Ons a birşey diyemem ama usd 8.2 hedefine baya baya yürüyor.

Ytd.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 7 Ekim 2020; 9:53:50 >
  • Noluyo kardeşim 7,86 oldu bir anda

• Benjamin yine atak yaptı.. $=7,86 üzerine attı...87 yı zorlamakta....
    Cokomelin bu yıl sonu $ kuru beklentisi kaçtı..? 🤭🤭🤭
    Bakalım yeni rekorlar gelecekmi...

• Kur benim için önemli değil diyor bakan... daha dün dolar alan yayan kalır diyen siz değil miydiniz? Ne oldu da dolar önemsiz oldu. Yüzsüz la bunlar

itiraf gibi açıklama resmen artık biz önünü alamıyoruz saldık gitti önemli değil bu saatten sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Sat sat, sende rahat et bizde edelim  

Alıntıları Göster

Sattım gitti 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  Sarı kıza elveda dedim. Kim bilir başka baharda yine kavuşuruz 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Sattım gitti   Sarı kıza elveda dedim. Kim bilir başka baharda yine kavuşuruz  

Alıntıları Göster

Hocam sen sakin kalmadın, fikirlerin değişti sürekli. Ben 21 ya da 22 temmuzda alım yaptım. O zamandan beri çıkmış inmiş hiç umurum olmadı. Ara ara düşüşlerde tekrar alım yaptım. Şu an 600 lira olsa yine satmam. Evlendiğimde gram altın 80 liraydı. Hala duruyor. Yatırım sonuçta.

Sen ben günlük kazanmak istiyorum dersen borsaya gireceksin.

Al sana bir hisse vereyim. Şu sıralar çok formda.

https://tr.investing.com/equities/arti-yatirim-hld

• foruma hayırlı olsun🙏🙏🙏🙏

• Evet $ da yeni rekor geldi....
    Tüm zamanlar Rekor $1 = 7.8685₺ (07.10.2020)
    çekirdegi aldık devamını bekliyoruz.... 🤭🤭🤭
    Bu ay 8 in üzerine atacagıni bekliyorum...

• ekmeğe zam gelmedikten sonra lümpenleri etkilemeyen kur.

gramaj düşeceğine, yiyeceklerin içi boşaltılacağına zam gelsin.

• 
Sayfa: önceki 45044505450645074508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.