Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: derhce , the_kid1 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (5 Mobil) - 18 Masaüstü6 Mobil2 Android
5 sn
235.139
Cevap
1.165
Favori
11.771.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 45014502450345044505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

en tepeden girmişim daha neyi bekleyeyim ,zarardan ne kadar erken çıkarsan kardır.463 den 1300 lira zararla satıp 7.5 dan dolara girdim
    ödediğim vergilerde haram zıkkım olsun şimdi düşürmüşler.

330 TL'den girdiğim de bende en tepeden girmiştim... Şimdi o tepeler kalmadı darma duman oldu... Altın biraz sabır işi dostum... Dolar Dünya'da düşüyor sadece bizim ülkede çıkıyor :) ABD 2.2 trilyon dolarlık teşvik paketini onaylarsa emtialar uçar Dolar global olarak değer kaybeder...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten inanarakmı yazıyosundolar düşerse altın daha çok düşer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Virizon101 kullanıcısına yanıt
    Oradaki adam 1 ay burada yaşasa az bir şey Türkçe hakimiyeti varsa falan sinir hastası olur çıkar bizler gibi dayanmaz bağışıklık falan yok çünkü Hele kalp şeker falan varsa abow yani

• quote:

gerçekten inanarakmı yazıyosundolar düşerse altın daha çok düşer

Dikkat edersen global olarak düşer dedim. Bizim ülkede dövizin düşmesi çok zor :) global olarak dolar düşerse emtialar artar bizim ülkede dolar da artacağı için Gram altın nerelere gelir bilinmez :))

• Türkiye'nin en çok okunan yazarı Yılmaz Özdil, Bizim TV'de Lale Özan Arslan'ın konuğu oldu. Gündeme dair önemli değerlendirmelerde bulunan Özdil, Kobani soruşturması kapsamında HDP’li 17 siyasetçinin tutuklanmasının, AKP’nin erken seçim hazırlığının bir parçası olduğunu belirtti.

Sozcu.com.tr

Türkiye’nin en çok okunan köşe yazarı Yılmaz Özdil, Bizim TV'de Lale Özan Arslan'ın sorularını yanıtladı.

Türkiye'nin AKP'nin 2023 hedefleri için 100 yıllık kazanımlarını kaybettiğine dikkat çeken Özdil, şunları söyledi:

* Maalesef iki kilo patatese, yarım ton avanta kömüre, eczaneden bedava aspirin alıyorum şehvetine vatandaşlarımız çocuklarının değil, torunlarının bile geleceğini sattı.

* Bu ülkenin torunları yarın, öbür gün dönecek dedelerini bu aymazlık, sorumsuzluk yüzünden çok ağır hakaretlerle anacak.

* Para kaybedilebilir, fabrika kaybedilebilir, önemli değil; yeniden kazanılabilir. Hatta toprak bile kaybedilebilir, bir Mustafa Kemal Atatürk çıkar, toprağı geri alır. Bu milletin ruhunda bu var.

BU ÜLKENİN TORUNLARI ÇOK KÖTÜ ANACAK

* Çocuklarımızın geleceğe olan inanıcını sattıysak ve kaybettiysek bunu geri alabilmek imkansız. Bu ülkenin torunları, içinde bulunduğumuz jenerasyonu çok kötü anacak.

* Ortalama zekaya sahip her yurttaşın 6 yıl önce yaşanmış bir olayın hesabının 6 yıl sonra sorulmasının hukuksal bir olay olmadığını görmesi lazım Bu belli ki AKP'nin erken seçim hazırlığının bir parçası olduğu bangır bangır görülüyor.

* İYİ Parti ve CHP'den oluşan Millet İttifakı'nın HDP açıklamaları ve tahrikleriyle parçalanması amaçlanıyor

• Açıklanan enflasyona kim inanır?

Valla Kadir İnanır bile inanmaz...

0,97 imiş.🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

neremizle gülüyoruz?

''Johns Hopkins Üniversitesi’nden Ekonomi Profesörü Steve Hanke, Türkiye’de gerçek enflasyonun Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerinin aksine yüzde 11.77 değil, yüzde 37.87 olduğunu söyledi.''

Yani faiz en az %38 olmalı ki paramızı koruyabilelim.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 5 Ekim 2020; 11:42:39 >
  • Torunlar iyi sövecek bize...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek_Kisilik_Muhalefet

Bir enstitü Finlandiya ve diğer kuzey Avrupa ülkelerini islami değerlerin en yüksek derecede uygulandığı ülkeler olarak göstermişti... konuyu dindeki zekat,fitre ,

sadaka veya yardımseverlik açısından bakabiliriz ama ülkemizde ne oluyor zamanı geçen ürünlerin üzerindeki etiket yenisiyle değiştiriliyor hatta çamaşır suyuyla

bile yıkananlar var

Alıntıları Göster

hocam bahsettiğiniz araştırma galiba islam değerlerine en uygun yaşayan ülkeler listesiydi hatta ilk 40 da 1 tane islam ülkesi yok 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

müslüman ülkelerinde her türlü suç unsuru bulunduğu için gerçek islami değerleri, müslüman olmayan ülkeler yaşıyor açık ve net.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

https://teyit.org/turkiyenin-islama-en-uygun-yasayan-ulkeler-arasinda-95-sirada-yer-aldigi-iddiasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 5 Ekim 2020; 12:22:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Açıklanan enflasyona kim inanır?

Valla Kadir İnanır bile inanmaz...

0,97 imiş. 

neremizle gülüyoruz?

''Johns Hopkins Üniversitesi’nden Ekonomi Profesörü Steve Hanke, Türkiye’de gerçek enflasyonun Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerinin aksine yüzde 11.77 değil, yüzde 37.87 olduğunu söyledi.''

Yani faiz en az %38 olmalı ki paramızı koruyabilelim.

.

Steve Hanke hocayı "dış minnak ve Fetö uzantısı" falan ilan ederler, sorun ortadan kalkar.

• Hayirlı haftalar

• MRT_ kullanıcısına yanıt

Bu yükselis sizce kaç gün içinde gerçekleşir?

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Buradaki bir Fransız’ı Türkiye şartlarında Türkiye’de yaşat. 3 yıl içinde ölür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virizon101

Buradaki bir Fransız’ı Türkiye şartlarında Türkiye’de yaşat. 3 yıl içinde ölür.

Fransa' dan gelen bir arkadaş İstanbul' daki bizim milletin çok sevdiği "rezidans" ları apartmanları görünce, buralarda fakirler yaşıyor değil mi diye sormuştu, çok gülmüştüm.

• warchief46 W kullanıcısına yanıt
    dinler kanserdir dostum boş işlerle uğraşmıyoruz.sevdiğiniz araplar yunanlılarla ermenilerle ittifak yaptı .bahsettiğin savaş halinda size kim güvenir düşmanla birlik olursunuz

• ABD açılmadan altın hareketlendi yine sattık ya yükselir artık Bugün 480 TL'yi geçerse şaşırmam

• hazır vergi düşmüşken 430a kadar düşsede giriş yapsak

• warchief46 W kullanıcısına yanıt
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

Sen üzerine alınmışsın (neden acaba ) ama kastedilen o değil. Bu ülkede müslüman olup Atatürk'e saygıda eksiklik etmeyen milyonlar var.

Ama geriye kalan, hain denebilecek Atatürk düşmanı kitle kastedilmiş sanırım.

Millet anonim yazmasa ne yapacaksın, kafa mı kesecen?

• quote:

hazır vergi düşmüşken 430a kadar düşsede giriş yapsak

465 TL'ye düşerse öpte başına koy :)) Bence giriş dip seviyesi artık 460-470 aralığı daha da düşmez iyice yer yaptı kendine... Yukarıda yazmıştım eğer minimum 1 yıl dokunmam diyorsan her fiyattan girilir altına gelecek yıl bu fiyatlar komik kalabilir...

• dönme dolap falan saçmalamış. 3.kişilere böyle atıp tutarken hiç mi düşünmez insan anlamam.

şikayet ettim.

acın olduğu belli. her müslüman arapçı değil.

eğer bu din insanlığa gönderildiyse, arapçı olmana gerek yok. ha sen dersin ki bu arap kabilesine gelmiş bir din, ben de o yüzden araplığa özeniyorum, o senin sorunun.

müslüman oldun diye çölde gezer gibi kıyafetlerle dolaşmana, sana defalarca hainlik etmiş araplara destek vermene gerek yok.

ha bunları inadına yapıyorsan millet senin vatan sevgini gayet de sorgular.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Kardeş eğer mesajını ben şikayet ettiysem Allah belamı versin. Ama konuyu başka yere taşıyıp güya seni müdafaa etmek isteyen yukarıdaki zat beni şikayet etti. Mesajında da yazmış zaten. Ben sadece bloklamıştım onu da kaldırdım şimdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45014502450345044505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.