Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,52 - Euro 9,00 - Altın 410 | 04 MART 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MRT_ , ozbey08 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 234 Misafir (89 Mobil) - 147 Masaüstü89 Mobil
5 sn
109.852
Cevap
854
Favori
5.443.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 6598
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1588
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 812
  • Favoriye Eklediklerim 861
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (3319 mesaj) MRT_ (2488 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2354 mesaj) Equris (2262 mesaj) mitokondrioglukadayi (2235 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60609 mesaj) Mobil (38954 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (10443 mesaj) Uygulama (5111 mesaj)
  • @
926 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #7
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,52 - Euro 9,00 - Altın 410 | 04 MART 🔥
Giriş
    634 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Xpower38

Bu mesaj silindi.
    Yeni Türkiye dedikleri işte budur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 17 saat 43 dakika kadarı kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    acquiles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    53 Mesaj

Kardeşim ben gelecekten geliyorum dolar şuan 7,82.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    İroniMan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    5 kuruş düştü diye niye şaşırıyorsunuz anlamıyorum.Adamların tüm işi algı yaratmak,bakan açıklama yapıyor hemen ardından birileri talimatla piyasaya dolar sürüyor kur 3-5 kuruş geri çekiliyor.Millete dönüp bakın Bakanımız yeni istkrarlı ekonomi programı açıklamasının ardından piyasa olumlu tepki verdi dövizde geri çekilme yaşandı diye algı yaratıyorlar tüm hikaye bu.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj
    Yine geliyor, dikkatli seyredin ve 7.85 civarinda kim satti artik tahmin edebiliyorsunuzdur herhalde...
    |
    |
  • Yarbay
    12033 Mesaj
    Beklediğim gibi yükselmeye başladı gene..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8388 Mesaj
    . V tipi toparlanma örneği sergiliyor USD/TRL yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 29 Eylül 2020; 14:44:38 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj
    For many investors, Turkey’s economic troubles are self-inflicted and bound to stay isolated. For John Floyd, they’re symptoms of a malaise that will spread to Europe in the coming months.

Foreign bank exposure to Turkey has fallen since the 2018 currency crisis, but overseas lenders still had a total of $166 billion of claims on Turkey at the end of 2019, with European banks accounting for the lion’s share, according to data from the Bank for International Settlements. Turkey’s $740 billion economy is set to shrink 4% this year, the lira has lost more than 20% of its value in 2020 -- the second-biggest drop in emerging markets -- and the cost of insuring Turkish sovereign debt has almost doubled.

The shares of Spain’s Banco Bilbao Vizcaya Argentaria, which owns an almost 50% stake in Turkiye Garanti Bankasi AS, Turkey’s second-largest private bank, dropped 1.8%, extending this year’s losses to more than 50%.
    https://www.bloomberg.com/tosv2.html?vid=&uuid=244f0a40-0249-11eb-b688-75f6536822f3&url=L25ld3MvYXJ0aWNsZXMvMjAyMC0wOS0xNS9oZWRnZS1mdW5kLXZldGVyYW4tc2hvcnRzLWV1cm96b25lLWRlYnQtb24tdHVya2lzaC1mYWxsb3V0LXdhZ2Vy

Steven Eisman, managing director at Neuberger Berman, discusses credit quality and his short trades on Spanish lender Banco Bilbao Vizcaya Argentaria SA and Italy's UniCredit SpA because of their exposure to Turkey. He speaks on "Bloomberg Surveillance."
    https://www.bnnbloomberg.ca/company-news/video/eisman-says-he-s-short-bbva-unicredit-on-turkey-exposure~1448722

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 29 Eylül 2020; 14:48:10 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    362 Mesaj
    Hisseler cok dustu abeeee, hadi alalim abeeee, FK`lara bak abeeee, sirketin olusu bile bu para etmez abeeeee, bir daha bu fiyattan bulamazsin abeeee...

Teknik analizci gecinen sigirlar var, bunlarin bazilari ya kardesim o kadar dustu ki, yani buradan al bekle asla kaybetmezsin diyorlar...

Nah kaybetmezsin...

Ama kucuk yatirimci denen "kitle" nereden bilsin ki... Cogunda ingilizce bile yok...

Adamlar okumuyorlar, bilmiyorlar, okusalardi...

Uzun zamandir bu piyasalarda cop hisselerdeki manipulatif hareketlerden para kazaniliyor... Tabi bir de kaybedenler kismi var... Orasi oldukca komik tabi, cunku cogunluk bunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 29 Eylül 2020; 14:58:18 >
  • Teğmen
    125 Mesaj
    abd parası alım gücü paramızdan 8 kat fazla, avrupa parası 9 kat fazla, İngiliz parası 10 kat fazla. ekonomi böyleyken birçok kişi bize düşman olan suudiler kapıyı açsın da umreye gidip instagramda fotoğraf paylaşalım diye sabırsızlanıyor.

• Yarbay
    3083 Mesaj
    reis hakli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un momento -- 29 Eylül 2020; 14:58:50 >
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj
    Doviz durmadikca, kurus parayi borsaya sokmam kardesim... Bu kadar net benim icin...
    |
    |
  • Yarbay
    8388 Mesaj

Borsada birileri kazaniyorsa birileri kaybediyor demektir. Yani kaybedenin parası kazanana gider.
    Bu sistemi idrak edemeyen varsa, yapacak birşey yok kaybetmeye mahkumdur.

|
    |
    mitokondrioglukadayi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    969 Mesaj
    Kendi aile büyüklerimde dahil bu çapsız ayaktakımına ülke yönetimini teslim eden kimseye hakkımı helal etmiyorum. Siz durun bakalım o çok güvendiğiniz moruklar bir bir göç edecek bu dünyadan, 2000 ve sonrası doğumlular çoğunluğa geçecek o zaman göreceğiz bu yaptıklarınızın dönüşünü.

• Yüzbaşı
    362 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Borsada birileri kazaniyorsa birileri kaybediyor demektir. Yani kaybedenin parası kazanana gider.
    Bu sistemi idrak edemeyen varsa, yapacak birşey yok kaybetmeye mahkumdur.
    Bile bile kolunu pitbull`un agzina sokana acinmaz tabi.
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj
    Gunlerdir spor hisseleri uzerinden manipulasyon yapiliyor, spor kuluplerinin gelirlerinin artmasinin imkansiz oldugu bir donemde oluyor bunlar... Borsaymis, ne borsasi bu, kus borsasi mi ?
    |
    |
  • Yarbay
    8388 Mesaj

Akrabam, 2.univ mezunu 4 yabancı dili var, 40 yaşındayken (şimdi 55), 1 ev batırdı borsa da. Arkadaş gazına gelip girdi, ilk başta güzel kazandı gibi görünüyordu sonra hisse bir patladı geçmiş olsun. Öyle patates paravan firma hissesi falan değil.
    İsim vermiim hala var bistte.
    O nedenle, çok biliyorum sağlam hisse ben yaş tahtaya basmam diye girilmez bu işe. Türkiye de herşey olur. Alman borsasi degul burası..
    Ya oturup saniye saniye takip edeceksin, tüm bilgi akışı tüyolar içeriden haberler vs ya da o paranın çok kazandırma ihtimali olduğu kadar sıfırı tüketme ihtimali olduğunu da kabul edeceksin..

Aksini iddia edene sevgiler selamlar.
    Tablo açık ve net. Herkesin kendi kararı..

Üzgünüm ama kendi düşen ağlamaz diyorlar bu işe. Bilmediğin ise gaza gelip girme.
    Bu usd ve altın almak için de geçerli.

Altın 490 olmuş tasi tarağı satıp altın alıyorsun be adam şimdiye kadar neredeydin. Hiç mi bakmadın piyasaya. Madem bakmadın, bakmamaya devam et..
    1 ay sonra da benim. Borcum vardı 450 den bozdum zarar ettim.. Edersin tabi..

|
    |
    mitokondrioglukadayi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    362 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Akrabam, 2.univ mezunu 4 yabancı dili var, 40 yaşındayken (şimdi 55), 1 ev batırdı borsa da. Arkadaş gazına gelip girdi, ilk başta güzel kazandı gibi görünüyordu sonra hisse bir patladı geçmiş olsun. Öyle patates paravan firma hissesi falan değil.
    İsim vermiim hala var bistte.
    O nedenle, çok biliyorum sağlam hisse ben yaş tahtaya basmam diye girilmez bu işe. Türkiye de herşey olur. Alman borsasi degul burası..
    Ya oturup saniye saniye takip edeceksin, tüm bilgi akışı tüyolar içeriden haberler vs ya da o paranın çok kazandırma ihtimali olduğu kadar sıfırı tüketme ihtimali olduğunu da kabul edeceksin..

Aksini iddia edene sevgiler selamlar.
    Tablo açık ve net. Herkesin kendi kararı..

Üzgünüm ama kendi düşen ağlamaz diyorlar bu işe. Bilmediğin ise gaza gelip girme.
    Bu usd ve altın almak için de geçerli.

Altın 490 olmuş tasi tarağı satıp altın alıyorsun be adam şimdiye kadar neredeydin. Hiç mi bakmadın piyasaya. Madem bakmadın, bakmamaya devam et..
    1 ay sonra da benim. Borcum vardı 450 den bozdum zarar ettim.. Edersin tabi..
    Evet tam olarak budur. Ayrica kucuk yatirimciysan, degerleme vs... bilmiyorsan, hisse almak yerine fon alacaksin... En azindan orayi yonetenlerin tek isi bu. Ama fonlar az kazandirir, kucuk yatirimci en az %50-%100 kazanmak ister... Beyin bedava

Neyse burasi doviz basligi, konumuza geri donelim biz. Bir bar vardi, kirmizi ne oldu ona ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 29 Eylül 2020; 15:28:33 >

• Yarbay
    14840 Mesaj
    Seninleyiz Albayrak hasttag'i twitter'da gündeme oturmuş.

Vay anasını be. Ulan bu memlekette böyle insanlar olduğu sürece bende iktidar olsam bende sömürürüm bunları

Midem bulandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 29 Eylül 2020; 15:31:3 >

• Yarbay
    14840 Mesaj
    sosyal medyada ki aktroller inim inim titriyor şuan korkudan

Ancak zenginler rahatı bozulmasın yine fakir halka naralar atarlar.

o kadar çok korkuyorlar ki bir şey olacak albayrak'a diye.
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
anzer balı
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.