Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,52 - Euro 9,00 - Altın 410 | 04 MART 🔥

10 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 29 Misafir (8 Mobil) - 27 Masaüstü12 Mobil
5 sn
109.744
Cevap
855
Favori
5.435.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 dk.
  • Cevaplayan Üyeler 6597
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1588
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 10
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 812
  • Favoriye Eklediklerim 862
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (3314 mesaj) MRT_ (2487 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2353 mesaj) Equris (2262 mesaj) mitokondrioglukadayi (2235 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60550 mesaj) Mobil (38913 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (10419 mesaj) Uygulama (5111 mesaj)
  • @
926 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,52 - Euro 9,00 - Altın 410 | 04 MART 🔥
Giriş
    255 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

hocam alak mı 390dayken düşecek dediler 414 tl oldu 450 bulacak sene sonuna kadar diyorlar

Alıntıları Göster
    Ben altının uzun vadede düştüğünü görmedim. Ben de uzun vadeli düşündüğüm için aldım zaten. Sizin durumunuza gelince;kararınızı kendiniz verin ben ne desem yalan olur çünkü alırken tamamen hislerime güvenerek aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    13348 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

7-10 lira mı demek istediniz? kuruş değildir o :D
    Pardon lira.

Suan yakin zamanda tum tahminlerim tuttu. Ytd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

Bende pazartesi günü 650 den 4 çeyrek altın almıştım şimdi 690 TL olmuş 3 günde 160 TL kâr TL olsa altına girerim ama TL kalmadı....

Alıntıları Göster
    Benimde uzun zamandır aklımdaydı kısmet düne oldu. Bundan sonra gözümü gümüş ve dolara diktim.

|
    |

• Binbaşı
    1920 Mesaj
    quote:

hocam size güvenip bugün 20k parayla altına giriyorum o zaman

Alıntıları Göster
    Hocam geçen yıl 27000 bin TL ye aldığım altın şuan 43-44 Bin TL ye çıktı Toplamda 22 Bin TL kâr yaptım altında ama bozdurmadım. Bozdurup ne yapacağım ne alacağım ki altın en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam geçen yıl 27000 bin TL ye aldığım altın şuan 43-44 Bin TL ye çıktı Toplamda 22 Bin TL kâr yaptım altında ama bozdurmadım. Bozdurup ne yapacağım ne alacağım ki altın en iyisi

Alıntıları Göster
    harbiden süper kar parayı öldürmemişsiniz
    |
    |

• Er
    12 Mesaj
    Altın 415 oldu. 23.07.2020 saat 11:47 saatte belirtelimde altın yerinde durmuyor. Nedir bu altının yükseliş sebebi bugünlerde? Yani altının göstergesini açıp çekirdeği elinize alarak yıkım çalışması izler gibi izleyebilirsiniz. Öyle hızlı yükseliyor.

• Binbaşı
    1920 Mesaj
    Biri gram altın fiyatını durdursun 415 TL yi geçti nereye gidiyor böyle...

• quote:

Biri gram altın fiyatını durdursun 415 TL yi geçti nereye gidiyor böyle...
    evde oturmuş öyle inip çıkışını seyrediyorum 1 saatte 100 tl kaybım var gidip alsam mı altın yav
    |
    |
  • Binbaşı
    1920 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 01murathan01

Altın 415 oldu. 23.07.2020 saat 11:47 saatte belirtelimde altın yerinde durmuyor. Nedir bu altının yükseliş sebebi bugünlerde? Yani altının göstergesini açıp çekirdeği elinize alarak yıkım çalışması izler gibi izleyebilirsiniz. Öyle hızlı yükseliyor.
    Hocam altın 1 düşer 3 çıkar 2 düşer 5 çıkar ama çıkar... Buradan düşse düşse 400 e düşer ama sonra bir çıkar soluğu 450-460 da alır. Bunun örneği geçmişte var.....

• quote:

Hocam altın 1 düşer 3 çıkar 2 düşer 5 çıkar ama çıkar... Buradan düşse düşse 400 e düşer ama sonra bir çıkar soluğu 450-460 da alır. Bunun örneği geçmişte var.....

Alıntıları Göster
    aynen hocam grafiklerde öyle gösteriyor gidip alayım bari
  • Binbaşı
    1920 Mesaj
    quote:

aynen hocam grafiklerde öyle gösteriyor gidip alayım bari

Alıntıları Göster
    Fiziki mi alacaksınız....Fiziki altında Ata lira tavsiye ederim... 1 TL para gibi hem saklaması daha kolay

• Er
    12 Mesaj

Hocam “düşerken alınır, yükselirken satılır” denir genelde ama takdir sizin tabiki. Genelleme tabi bu her zaman işlemez. :)

|
    |
    HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1295 Mesaj
    Ons durdurulamiyor resmen. An itibariyle 1.884 ulan bir gün daha bekleyemedik :) :) Buda bana ders oldu bir daha beni nakite sıkıştırmayacak tutarlar da yatırım yapacağım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    Artık 100 150 tl kar edicem diye yükselmesine sevinemiyorum

|
    |
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    Ne kadar kazanıyor gibi görünsek de kaybediyoruz

• quote:

Fiziki mi alacaksınız....Fiziki altında Ata lira tavsiye ederim... 1 TL para gibi hem saklaması daha kolay

Alıntıları Göster
    kuveyte altın hesabı açtırmayı düşünüyorum hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    12 Mesaj

Zaten şuan elde edilen kâr değil hocam. Sadece paranın değerini koruma çabası. Yani elindeki 1000 tlyle dün alabildiğin şeyleri bugün alamıyorsun. Paran altında veya başka bir şeydeyse o kâr diye görünen şeylerle dünkü alışverişini aynı şekilde yapabiliyorsun. Malesef tl yi elinde tl olarak tutmak mantıklı bir hareket değil.

|
    |
    Faıthful kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1028 Mesaj
    Global ekonomideki resesyona girişi durdurma çabaları ve merkez bankalarının ekonominin çarklarını döndürme politikaları kapsamında piyasaya para pompalamaları nedeniyle hem yerel ekonomilerde hem de küresel çapta bir likidite bolluğu var. Bu karşılıksız para başta altın, gümüş, paladyum olmak üzere değerli emtiaya yöneliyor. Bu durumda talep artınca fiyat da artıyor, sonuç olarak başat para birimleri değer kaybettiğinden altının bir daha 1800 ons altına düşeceğini beklemiyorum şahsen.

İleride düzlüğe çıkılırsa -ki biraz değil çok zor- Amerikan Merkez Bankasının, dünyadaki dolar emisyonunu azaltma kararına bağlı olarak altın durdurulabilir, ancak hiçbir şekilde bu günkü değerinin altına düşmez.

Bu projeksiyon minimum 6 Ay, maksimum 2 yıl için geçerlidir.
  • Yarbay
    4646 Mesaj
    Dostlar dolar euro sterlin altın ve gümüş harici hangi para birimlerine yatırım yapıyorsunuz? TL karşısında paramın değer kaybetmeyeceği bir döviz cinsi arıyorum malum diğerleri de uçtu. Ne diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erzurum lu

Global ekonomideki resesyona girişi durdurma çabaları ve merkez bankalarının ekonominin çarklarını döndürme politikaları kapsamında piyasaya para pompalamaları nedeniyle hem yerel ekonomilerde hem de küresel çapta bir likidite bolluğu var. Bu karşılıksız para başta altın, gümüş, paladyum olmak üzere değerli emtiaya yöneliyor. Bu durumda talep artınca fiyat da artıyor, sonuç olarak başat para birimleri değer kaybettiğinden altının bir daha 1800 ons altına düşeceğini beklemiyorum şahsen.

İleride düzlüğe çıkılırsa -ki biraz değil çok zor- Amerikan Merkez Bankasının, dünyadaki dolar emisyonunu azaltma kararına bağlı olarak altın durdurulabilir, ancak hiçbir şekilde bu günkü değerinin altına düşmez.

Bu projeksiyon minimum 6 Ay, maksimum 2 yıl için geçerlidir.
    eyvallah hocam kısacası bu saatten sonra altına yatırım yaptırmak zarar ettirmez kar ettirir diyorsunuz
    |
    |

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Ko Cuce
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.