Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (2517. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 62 Misafir - 68 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
233.579
Cevap
1.152
Favori
11.695.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 25152516251725182519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah doları olan arkadaşlara yardım etsin çok fena çakıldı!
  • suicide kullanıcısına yanıt
    Devlet dediğiniz şeyin başındakilerde insandır. Kimi ilah edinirlerse onun kurallarına göre yönetirler. Son olarak ben bişe dayatmıyorum. Ne ceza verecek ne mükafat verecek gücüm yok Allah insanlara bunları dayatmış ve razı olduğum şekilde iş yapmayanın hakkından geleceğim diyede vaadetmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklı basinda olan yonetici zaten dinle devleti birbirine karistirmaz, karistiranlarin halini goruyoruz. Dayatmadan kastim siz degil, genel konusuyorum herhangi bir insan bunu yapamaz yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 7 Eylül 2018; 20:1:36 >
  • Aktroll organizmalar dolorrr çokolldooo diye gene damlamışlar.Faiz artırımı muhabbetine fiyatlanma yapıyor zaten.Haftaya faiz artırımı olmazsa görün nerelere gelecek dolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForceBeWithYou

Allah doları olan arkadaşlara yardım etsin çok fena çakıldı!
    icimde zerre endise yok, ekonominin duzelmesi icin yapilmis hicbir sey yok malesef. Bu kafayla gidildigi surece bu dususler sadece alim firsati olarak kalacaktir.

• Trump Çin'e 267 milyar dolarlık ek gümrük vergisi koyulacak prosedürü açıklamaya hazırlanıyormuş.
  • fed ne zaman toplantıya giriyor

• Düşüyor ama çok yavaş düşüyor eski günleri görmek isterdim 3 filan olsa kafi ama hayal galiba

• Dolar 4 euro 4.80 olsa keske sukur namazi kilarim cidden :(

• Sanki her cuma bir düşüş , sonra pazartesi zıplıyor.

• ABD`nin tarafina geciyoruz yavastan, Rusya ve Iran`la idlib konusunda anlasamadik, onumuzdeki gunlerde papaz vs... konularinda da bazi gelismeler olursa, ekonomi daha iyiye yol almaya baslayabilir.

Bakalim s400 gercekten alinacak mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

ABD`nin tarafina geciyoruz yavastan, Rusya ve Iran`la idlib konusunda anlasamadik, onumuzdeki gunlerde papaz vs... konularinda da bazi gelismeler olursa, ekonomi daha iyiye yol almaya baslayabilir.

Bakalim s400 gercekten alinacak mi ?
    Bugünkü toplantıdan ne çıktı ben anlayamadım tam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Bugünkü toplantıdan ne çıktı ben anlayamadım tam?

Alıntıları Göster
    Biz ateskes istedik, ruslar ve iran ateskesi kabul etmediler.
  • harbidenmi H kullanıcısına yanıt
    Keşke şu grafiklerden ben de bir şeyler anlasam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Biz ateskes istedik, ruslar ve iran ateskesi kabul etmediler.

Alıntıları Göster
    Dünden beridir rus kuvvetleri havadan İdlib'e bağlı ilçe olan Cisr eş-Şuğur'u vuruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 7 Eylül 2018; 23:18:10 >
  • 100 $ alan ve fişini getiren herkese benden kaşarlı tost, saat 24 olmadan el birliği ile şunu diriltelim yoksa haftasonu beni kurdeşen basacak arkadaşlar

• Circassian81 kullanıcısına yanıt
    böyle olsa yapılan zamların hiçbiri geri alınmaz bu ülkede
  • Cahiliye degil modern zamanin yontemleri ile yonetiliyoruz :) Hani muslumanlar diyor ya insanlarin hatalari islamin sucu degil diye, yine ayni insanlarin uckagitcilik yapmalari da demokrasinin sucu degil. Elin oglu fistik gibi sistemi yurutuyor, parayi da koyacak yer bulamiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: harbidenmi

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kapanışa bakmak lazım.Bu arada haftaya yükseliş devam edecek.Tabiki bunu değiştirecek ana etken faiz olayı olacak.Bence gene faiz artırımı olmayacak gibi olursada 100-150 baz belki yapar oda bir işe yaramaz.
  • Tahran'da ve Trabzon'da Reis Ruslara karşı kaybetti.
  • 
Sayfa: önceki 25152516251725182519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.