Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (4476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
90 Misafir (8 Mobil) - 82 Masaüstü8 Mobil6 Android
5 sn
233.569
Cevap
1.152
Favori
11.694.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 44744475447644774478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadas kur benim icin onemli degil ne demek ? Hayret bir sey gercekten! Bu nasil istir!
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Dünden ve kaç haftadan beri alternatif olaraktan ekmek parası aramak uğruna nasıl PayPal işini çözerim diye didinip duruyorum. Bu yönetim insanların dövizle gelir eltmesine de engel olmak amacında. Çünkü kendilerine bir şekilde batıyor sanırım. Sadece istedikleri kesimin ve işlerine yarayan insanların zenginleşmesini istiyorlar, gelir dağılımını negatif ayrımcılık yoluyla kontrol altına almak istiyorlar. Hakkımı helal etmiyorum hiçbirine.

Bu arada BTC ile ödeme yapan birkaç firma var ama onlar da kripto para ve blockchain yazılımı yapan veya desteği veren firmalar.

Alıntıları Göster
    Paypal magdurlarından biri olarak söyleyim, küçük çaplı yan gelir saglamak ise amacın, çözemezsin. Aşırı alengirli yollar ve ugrastıgına kesinlikle degmiyor. Büyük çaplı çalışanlar ise yurtdışına çoktan gittiler zaten. Yan gelir olarak şansını gençlik kollarında dene derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Şaka maka şu adamlar ülkeye katma değer babında hiçbir ürün üretmeden milyon dolarlık oldu. Hatta içlerinde milyar dolara ulaşanlar var. Bunlar milyar dolarlık ise damat ve reisi düşünemiyorum.

Alıntıları Göster
    Damat ve reisin mal varlığının %80 man adasında İsviçre’deki bankalarda ve Almanya’da dolar olarak duruyor hatta emine Erdoğan’ın Münih’ten 3 tane otel aldığını biliyorum şuanki değerleri 300 milyon € ama bunların hepsini Alman istihbaratı ve CIA biliyor ve takip ediyor maşasını koltuktan indirdikten sonra bu mallara ve paraların hepsine el koyar yedirmez o haramizedelere emin ol hepsine el koyarlar bunun geçmişte Kaddafi saddam Hüseyin gibi bak Esad’ında İspanya’da 180 adet villası vardı değeri 800 milyon € du ne oldu AB komisyonu hepsine el koydu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir senedeki artış %38

Vatandaşın mülkü bu sene %38 değer kaybetti demektir bu .
    2019 da 400 milyar değer biçilen daireyi sen bugün 2020 de 550 milyara satabiliyon mu ? Hayır !(kimse kaale almaz)
    Bunların öteki tarafta yatacak yeri yok . Türk milletinin acilen bu yönetimden kurtulması gerekiyor . Cahiller ceplerindeki paranın eridiğini görmüyor mu artık ?

• Bu bari kim yapti ?

Halk mi satti ?

Sirketler mi satti ?

Dunle bugun arasinda ne degisti ?

Bana son derece fake bir bar gibi gorundu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 29 Eylül 2020; 13:47:36 >
  • Biz dedik son kozumuzu oynamadık diye. Nerede dolarcılar, altıncılar gözükmüyor. Çil yavrusu gibi dağıldılar.
  • Hey maşallah benim yiğidime

• quote:

Orijinalden alıntı: Vaz

Nereye kadar böyle gidecek hocam? Sonu yok mu bunun?

Alıntıları Göster
    Daha devami var gibi gorunuyor, siyasetin degismesi lazim, 1. oncelik bu.
  • Dolar dolsa ne olur dolmasa ne olur
    Dolarla mı maaş aliyorsunuz

• Türkiye AKP ZİHNİYETİN den Acilen kurtulması lazım.
    Gidişat Venezuela..
    AKP derhal kapatılmalı ve Yüce divanda yargılanmaları lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Biz dedik son kozumuzu oynamadık diye. Nerede dolarcılar, altıncılar gözükmüyor. Çil yavrusu gibi dağıldılar.
    Bunlar böyle hocam, yükselince hemen yok ekonomi kötü yok TL değer kaybediyor bilmem ne. Düşünce de çıkın ekonomi iyi diyin, bir kere de destek olun, her şeye muhalif olmayın
  • mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    bir "bar" olmaz ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Biz dedik son kozumuzu oynamadık diye. Nerede dolarcılar, altıncılar gözükmüyor. Çil yavrusu gibi dağıldılar.
    Ülkede ekonomi çok iyi. Kötü diyeni Allah çarpar
  • 20 kuruş hafif yukarı kıpırdayan dolar şimdi 5 kuruş çakıldı beyler sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OdATA- -- 29 Eylül 2020; 14:0:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sıçuruk Kedi

Bir senedeki artış %38

Vatandaşın mülkü bu sene %38 değer kaybetti demektir bu .
    2019 da 400 milyar değer biçilen daireyi sen bugün 2020 de 550 milyara satabiliyon mu ? Hayır !(kimse kaale almaz)
    Bunların öteki tarafta yatacak yeri yok . Türk milletinin acilen bu yönetimden kurtulması gerekiyor . Cahiller ceplerindeki paranın eridiğini görmüyor mu artık ?
    Sokak röportajlarına bakarsanız (özellikle 24 Haziran öncesinde yapılan) bizi bu duruma getirenlerin yine bu seçmenler olduğunu görürsünüz. Ülkenin anahtarı şartsız koşulsuz tek bir kişinin elinde. Atadığı bürokratlar bile göstermelik. Makam boş kalmasın diye orada bulunuyorlar. Damat Berat bey en başta bu grubun başını çekiyor. Sonuç: Ağır fakirleşme.

• 7.87 den aldim battim suan..

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

bir "bar" olmaz ondan
    Ben bu barlari cok iyi hatirliyorum... Nabiz durdurdugunda da bunlar oluyordu....
  • mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    Hamza Effect...
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    Niye batcan yarın 8 TL dolar. Bu ülkede ne zaman doların aşşağı yönlü gidişatını izlediniz ?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 44744475447644774478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.