Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,47 - Euro 9,03 - Altın 439 | 16 OCAK 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kataruna , UçamayanSüperKahraman Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 120 Misafir (59 Mobil) - 61 Masaüstü61 Mobil
5 sn
103.656
Cevap
841
Favori
5.037.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 6484
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1584
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 815
  • Favoriye Eklediklerim 848
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (2999 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2329 mesaj) MRT_ (2316 mesaj) Equris (2262 mesaj) mitokondrioglukadayi (2194 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (56579 mesaj) Mobil (36908 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (9515 mesaj) Uygulama (5110 mesaj)
  • @
911 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,47 - Euro 9,03 - Altın 439 | 16 OCAK 🔥
Giriş
    2971 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: road warrior

Eğer altın 530 olsun terste kalanların yüzde 80i hemen çıkar altından. Öyle korktu ki milletin gözü. Tek kazandıran araba oldu gerisi ya degerini korudu ya da zarar ettirdi

altını alan kar etmeden cıkmaz 2 senede olsa bekler ihtiyacı oldumu sıkıştımı bozar

arabadanda kimse bişi kazanmadı herkez kaybetti arabaya para yatıran adam sadece 2 sene içerisinde parasını en doğru yerde korumuş oldu şimdi aynı parayı yine vericek o istediği arabaya binebilmek için yine aynı birimi vermek zorunda a b c ne alırsa kazandığı dediğin parayı yine aynı demire vericek

2 sene önce arabasını satan herkez zararda galericilerin batması gerekir

biz şimdi yurd dışında bedavaya lüks araçlara özenirken yabancı bizim ülkeye gelip neden 4 bin dolara aldığı arabaya 20 bin dolar versin neden bu ülkede yaşasın zarar ediceğini bilir hesaplar gelmezki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1074 Mesaj

Hangimiz tahmin edebilirdik ki damat bir gün gelecek istifa edecek. Daha sonra merkez bankası başkanı görevden alınacak ve dolar yükselmesi gerekirken tam tersi hızlı bir şekilde düşecek. Bunun üstüne de salgın ile ilgili aşı bulundu haberi aynı zaman dilimi içerisine gelecek.

Terste kalanlar müneccim değilsiniz. Boşuna üzülmeyin. Ülkenin %80 i döviz alımına devam ediyor. İşin garip yanı, iktidarda olan mevcut parti, kendi kitlesine de ciddi zarar veriyor. Kendi partisine oy atmış insanların bir çoğu da şu an döviz veya altında ve terste kalmış durumdalar.

Bakalım filmin sonu nasıl olacak?

Aynı filmi defaten gördük.

Yapımcı aynı, senarist aynı, oyuncular aynı. Farklı bir son mu bekleniyor :)

|
    |
    svs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BlackLead

tarih boyunca osmanlıya kölelik etmekten başka bir halta yaramamış sırplar bile şuan da ayda 370 euro asgari ücret kazanıyor

biz ise 240 euro

vasat balkan ülkeleri bile bizi ekonomide katlayacak galiba yakında. bakınız işte bu dramdır. 80 milyonluk ülkede düştüğümüz hale bak. fakir diye dalga geçilen balkan ülkeleri bile artık bizden refahta.

tebrikler akepe, tebrikler aktroller. imkansızdı ama başardınız. 2023 durmak yok yola devam. inşallah reis altımdaki donumu da almaz.

yaaa öyle işte hayaller osmanlı gerçekler mozambik.

Cihan imparatorluğundan

ASKIDA EKMEĞE KADAR düşen bir ulus olduk

|
    |

> > < <

• Yarbay
    12744 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Selçuk bey Halk TV'de

YouTube'de yorumlarının altına çok güzel sözler yazıyorlar.  

• Yarbay
    14729 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

YouTube'de yorumlarının altına çok güzel sözler yazıyorlar.  

Alıntıları Göster
    Selçuk, youtube sayfasında boş yaparken altta yorumları okumak en güzel hobim halini aldı. Bakalım 1-2 ay sonra hangi yüzle video atacak onu merak ediyorum. O değil, bir gün sokakta terste bıraktıklarından birine denk gelecek diye korkuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 28 Kasım 2020; 12:41:51 >

• Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Selçuk, youtube sayfasında boş yaparken altta yorumları okumak en güzel hobim halini aldı. Bakalım 1-2 ay sonra hangi yüzle video atacak onu merak ediyorum. O değil, bir gün sokakta terste bıraktıklarından birine denk gelecek diye korkuyorum

Alıntıları Göster

Bu adam İmamoğlunun seçilmişliği iptal edildiğinde Seçim iptal olursa dolar 10-12 olucak diyordu o videoların hepsini gizliye aldı yada sildi hala dolaşıyor bir şey olmaz gene. Adam nerden bilebilirdiki aşı geleceğini, şimdi aşılanma başlayacak ve Altın olacak 400 lira seljuk gene terste kalacak

|
    |

• Er
    0 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster

Boş yaptığını söyleyemeyiz en büyük şirketler bile bilemiyor ne olduğunu olacağını sadece felaket tellalığı yapıyor.

|
    |

• Yarbay
    12744 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster

• Er
    0 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster

Aşılanma başlayınca altın 400 olunca ne yapıcak acaba

• Onbaşı
    21 Mesaj

Bence göklerden gelen bir emir var.Kanal İstanbul'u ondan istiyor!

|
    |
    first_officer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

dolar 7.83 ile haftayı kapattı

|
    |

Bu adam en az 2-3 senedir bildim bileli dolar yükselecek şekilde açıklama yapar.

Adamın yüzde yüz haklı olduğuna dair kanıt aşağıdaki gibidir.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/7d/04/f0/7d04f06b05ac50d0c05bbebb54543578.jpeg&t=0&width=480&text=1

1 Aralık 2017 tarihinde dolar 3,84 değerindeymiş. O tarihte bu adamı dinleyen bir vatandaş 100.000 lirasını dolara yatırmış olsun. Bugün parası 204.000 lira olmuş durumda.

Adamı dinleyip sabırlı olduktan sonra kaybetme gibi bir durum olmadığı çok net açık ortada.

Tam tersini yapıp. İktidar yanlısı birini dinleseydi (hatırlarsanız 4 üzeri köpük muhabbeti çok yapılıyordu bir zamanlar) ve parasını mevduatta tutsaydı ciddi zararı olacaktı.

Adamla dalga geçilecek bir şey yok bence. Biraz fazla yüksekten öngörüler veriyor tek hatası o. Söylediği değerlere de 3 ayda değilde 1.5-2 senede ulaşıyor.

|
    |
    BaretRedFlag kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: svs

Bu adam en az 2-3 senedir bildim bileli dolar yükselecek şekilde açıklama yapar.

Adamın yüzde yüz haklı olduğuna dair kanıt aşağıdaki gibidir.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/7d/04/f0/7d04f06b05ac50d0c05bbebb54543578.jpeg&t=0&width=480&text=1

1 Aralık 2017 tarihinde dolar 3,84 değerindeymiş. O tarihte bu adamı dinleyen bir vatandaş 100.000 lirasını dolara yatırmış olsun. Bugün parası 204.000 lira olmuş durumda.

Adamı dinleyip sabırlı olduktan sonra kaybetme gibi bir durum olmadığı çok net açık ortada.

Tam tersini yapıp. İktidar yanlısı birini dinleseydi (hatırlarsanız 4 üzeri köpük muhabbeti çok yapılıyordu bir zamanlar) ve parasını mevduatta tutsaydı ciddi zararı olacaktı.

Adamla dalga geçilecek bir şey yok bence. Biraz fazla yüksekten öngörüler veriyor tek hatası o. Söylediği değerlere de 3 ayda değilde 1.5-2 senede ulaşıyor.

Tamamda bu adam dolar uçunca 8 olmuştu ya papaz dönemi hala alın diyordu. Bende babama aldırmıştım trumpun o tweetini görünce ama ilk artıştan sonra sattırdım zaten makas vardı diye hatırlıyorum. Adamın sat butonu yok

• Yarbay
    5503 Mesaj

Kimse size şu noktada satın demez, o noktayı alan kişi belirler. Alım yaparken kendinize hedef koyun. Mesela Vadeli hesap yılda %15 verecekse ben dövizden düşükten aldığımda 5-6 ayda bu karı görürsem çıkayım diyebilirsiniz. YTD, örnektir.

|
    |
    BaretRedFlag kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lenovo Y500 SLI
  • Kurmay Yarbay
    17767 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    Hocam önceki sayfalarda da yazmıştım, videolarda yorum yapan gedikli takipçileri bile mealen "zarara uğradık evet ama yine de seninleyiz, tam sövecekken yine umut aşıladın bize abi, Stockholm Sendromu bizimkisi Selçuk ağabeyyy" şeklinde yorum yazıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 28 Kasım 2020; 13:34:43 >

• Yüzbaşı
    291 Mesaj
    Noldu şimdi yil sonu gram dolar tahminleri

Dante
  • Yarbay
    14729 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Hocam önceki sayfalarda da yazmıştım, videolarda yorum yapan gedikli takipçileri bile mealen "zarara uğradık evet ama yine de seninleyiz, tam sövecekken yine umut aşıladın bize abi, Stockholm Sendromu bizimkisi Selçuk ağabeyyy" şeklinde yorum yazıyorlar

Alıntıları Göster
    Evet Duymak istediklerini söylüyor çünkü her gün. Çok kurnaz bu Selçuk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    14729 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: the__executioner__

Noldu şimdi yil sonu gram dolar tahminleri
    Biden koltuğuna oturmadan ons’tan cacık olmaz. Oturduktan sonra ne olacaksa olacak. Bence yıl sonu gram tahmini 450-480 arası gider gelir. O da doların artıp azalmasıyla olur.

|
    |

Alıntıları Göster
    Sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak

|
    |

Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
kripto para haberleri
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,109
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.