Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,47 - Euro 9,03 - Altın 439 | 16 OCAK 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: volkan2006 , trabzon61_66 , alcnern , ll BLooD ll , buggy. Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 340 Misafir (267 Mobil) - 76 Masaüstü269 Mobil
5 sn
103.658
Cevap
841
Favori
5.038.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 6484
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1584
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 815
  • Favoriye Eklediklerim 848
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (2999 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2329 mesaj) MRT_ (2316 mesaj) Equris (2262 mesaj) mitokondrioglukadayi (2194 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (56581 mesaj) Mobil (36908 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (9516 mesaj) Uygulama (5110 mesaj)
  • @
911 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,47 - Euro 9,03 - Altın 439 | 16 OCAK 🔥
Giriş
    5970 Mesaj

swapların rezervdeeki payı %80'e dayandı. şaka gibi.

|
    |

Yoksa kimse böyle ödenemeyecek tefeci faizinin Altına girmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Bu millet nasıl evlenecek kardeşim?

Bir düğün 50 bin TL.
    Bir düzgün ev 500 bin TL.
    Bir düzgün araba 250 bin TL.

Her şeyi geçtim. Normal bir arabası, düzgün bir işi olmayan biri nasıl evlensin?

Nerede buluşup, tanışacak? Nereyi gezebilecek? Nasıl ortak alan bulacak? Nasıl beraber vakit geçirecek?
    1 asıra Türkiye diye birşey kalmayacak zaten.Aklı bilgisi tecrübesi olanda ülkeden kaçıyor.Ülkeye alınmış olan Kürt ve suri popülasyonu 20 seneye Türkleri azınlıkta bırakacak.Ekonomik problem bunları etkilemiyor zaten sefalette bile yardımda alıp senin sigorta primini sömürüyor.Bakmadıkları çocukları gem ülke yönetimini seçim normu ile sabote ediyor hemde ya daha çıkıyor terörist oluyor yada hırsız gaspçı tacizci seri katil oluyor ne bekleniyorki.

1990 da 3 Milyon alınan Kürt şuan 25 Milyon oldu.10 Milyon suri analı kızlı 1 senede 1 milyon çocuk dünyaya getiriyor durmadan.

Buradan hesap et.1 asıra Türk diye birşey kalmayacak.Türkiyeli denecek sonra buda sorun olacak çoğuluktan yönetimi değişir şeriata dönerken parçalanır gider.Durum bu açıkçası.Türkiye iç kronik sorunlarla bir arada tutulmaya çalışılmış.Bu kaynar kazana ateşi alevlendirmek için iyice çomak sokulmuş.

Bu ateş illa söner ama geride ülke filan bırakmaz.Boşuna devamlı ülkenin kuruluşu ile uğraşmıyorlar.Yahu bak bir sağına soluna ülkenin geçmişi ile bu kadar uğraşan var mı.

Sonun belli açıkçası ibret değil dahada beterine gidiyorsun.Aklı olan kaçar kardeşim.Bak burada alamancılar bile bunu göze almış.Geri dönmüyorlar çünkü buradaki hakları sana devamlı sunacak bir imkan yok.Zamanında bunlarıda dolandırmışlar banka yolu ile yada din min kafası ile kimse bulaşmıyor misal geride dönmüyorlar.Aklı olan dönmez.

O geldiklerinde durumu savunmaların sebebide kendilerine çifte vatandaşlıkla verilen haklarını kaybetme korkusundan.Merkel gidince kalkacak bu durum ama 1-2 seneye.

|
    |
    Bahsedilenler: BlackGhost12

• Yüzbaşı
    857 Mesaj

yerine geleceklere acıyorum.
    ben muhalefet olsam bu enkazın altına girmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Zerre sosyal devlet kırıntısı kalmadı son 5 senedir.

Twitterda yardım dileyen dileyene.

Yazın klima çalıştırmaz, kışın doğalgaz yaktırmaz. Elektriği ayrı, suyu ayrı, Interneti ayrı pahalı.

Bu toprakların insanı ne zaman ciddi destek, yardım görecek??? Ne zaman huzurlu bir hayat yaşayacak???

Laf cambazlığı kolay. Para nerde? Yok.
    Türkiye hiçbir zaman sosyal devlet olamadı.

Vergide adalet yok.

Ne kapitalist ne sosyalist tam bir sömürücü zihniyet var.

Kapital düzende güçlü hukuk sistemi ve güven olur.Fırsat eşitliği sunulur.Bu ülke liberal ekonomiyede uyum çerçevesinde kurulmuş moderniteye uyum çabası ile ama talan düzeni içinde yağmalanmış.

Neden mi sıkıntı halkından kaynaklanıyor.Bu halkında durumu ortada olduğundan ve ellerine geçse ilk elden eski usüle dönmeleri beklendiğinden iyi durum beklemeyin.

Bu halk cumhuriyeti haketmiyor.Ezilmeyi seviyor tıpkı önceki 700 yılda olduğu gibi tarihini araştıran bilir neyin ne olduğunu sanki şatafat içinde yaşıyormuş gibi geçmişi ile övünüyor Birde.Halkın %90 bu matbaaydı yahu %10 uda azınlık Rum Ermeni isyanı hak arayışını bile bunlar yapmış.Sen ezilip sinmişsin.

Bu halk neden böyle derseniz durumun sebebi budur.Batıda demokrasi zor tesis edilmiş.Sende tesis edilemedi çünkü halkın eğitimsiz kronik problemli çözülebilecek gibi değil.

Seçtikleri ise kendi gibi sorunlu ve bu varolan sorunları deşerek makam mevki arayışına girenler.Türkiye hiçbir zaman iyi değildi.Ne zaman büyüdün o zaman anlarsın ülkenin durumunu.Dahada kötüye gitti hatta.

|
    |
    Bahsedilenler: BlackGhost12

• Teğmen
    140 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kuasudba

yerine geleceklere acıyorum.
    ben muhalefet olsam bu enkazın altına girmem.

Zaten muhalefetinde boyle bir istegi/hevesi yok... yalandan/göstermelik erken secim istemlerini dikkate almayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first_officer -- 27 Kasım 2020; 13:39:19 >

olabilir, erken seçim olursa çok kararsızım kime oy vereceğime.
    kaçmasınlar diye akpye atmak istiyorum ama, vicdanım el vermiyor. neyse bakacağız artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    first_officer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Vay arkadaş ya neye yatırım yapsak terste kalıyoruz valla bıktım

Aynen öyle her gün daha çok zarardayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dante
  • Yarbay
    8151 Mesaj

Katar İstanbul projesi yine gündemde. Neden acaba :)

Kur da hareketli günler bizi bekliyor diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 27 Kasım 2020; 14:0:59 >
    |
    |

Biraz konuşmasa yetecek ama dayanamıyor , hala varlık fonu hala kanal istanbul .

Günlük 50kuruş arttı sadece bu demeçlerle.

|
    |
    Reis kanal istanbul mevzusundan vazgecmiyor..! 🙄🙄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first_officer -- 27 Kasım 2020; 14:6:25 >

|
    |
    first_officer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hala kanal istanbul deniyor... Borsa da katar`a satilmis... Oh ne guzel...

Vaka sayisi da 30 bin olmus... (Baska ulkede olsa ...)

Bu ulke degismez...

Gelecek yok...

Nereye kadar boyle gider, onu da Allah bilir.

|
    |
    Those who are late will be punished by life itself. Mikhail Gorbachev
  • Yüzbaşı
    806 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muvaZaa xD

Dolar alırım ertesi gün düşer, satacak olurum ertesi gün yükselir. Ne lan bu

memleket yanmış bitmi$ senin gibiler de dolardan 3 - 5 kurus kar etmenin derdinde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 27 Kasım 2020; 14:35:19 >

Orijinalden alıntı: Fortune 4

memleket yanmış bitmi$ senin gibiler de dolardan 3 - 5 kurus kar etmenin derdinde..

Alıntıları Göster

Sen ne ariyon burda ne kadarlik dövizin var sen onu söyle

|
    |
    Dante
  • Teğmen
    221 Mesaj

Beyler altın düşer mi çıkar mı sizce ? 534'lerden bozmadım enayi gibi  

Ekonomi artık kendini toparlar oldu . Almanya'ya trip attık yükseldi döviz . Bugün ise düşmeye başladı ne güzel artık 9 lira sabit Euro 8 lira sabit Dolar kuruna sahip olduğumuzu öğrendik

|
    |

Ulan var ya helal olsun bana senelerce TL de param değer kaybetti sonra zirvede dolar aldım şimdi de dolarda para kaybediyor  

Amd Ryzen 9 5900x - Asus Strix x570-E - Rtx 3080 Gamerock - G. Skill Trident Z Neo 32 GB 3600 Mhz - 4k-144 Hz LG 27GN950 Monitör - Samsung 980 Pro 1 TB 7000/5000 Ssd - Seagate 8TB Barracuda Pro - Cooler Master Cosmos C700p Case - NZXT Kraken X62 - Corsair K95 Platinum MX Speed - Logitech G502 - Extended Rgb Mouse Pad - Corsair VOID Pro Premium Wireless - Logitech Z623 Speaker - Corsair RM 1000 Watt 80 Plus Gold
  • Binbaşı
    1470 Mesaj
    Konuda 53 anonim kullanıcı gözüküyor yav beyler öyle uzaktan konuyu takip edip gitmeyin kayıt olun da sizde be kadar kaybettiniz söyleyin

|
    |

Orijinalden alıntı: veracocha

Beyler altın düşer mi çıkar mı sizce ? 534'lerden bozmadım enayi gibi  

Ah hocam sorma neden bilecektik o son cumanın altının zirvesi olacağını :(

|
    |
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bebek Oyunları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,391
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.