Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
31 Misafir (1 Mobil) - 30 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49684969497049714972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sagropa

Altın yatırımcıları beklemeli mi?

Bidon tahta oturana kadar bekleyin o zamana kadar düşer o oturunca altına hücum olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Bidon tahta oturana kadar bekleyin o zamana kadar düşer o oturunca altına hücum olacak.

Alıntıları Göster

neden artacak bidon oturunca ?

• 440

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekonomide Son Durum:

Cumhurbaşkanlığı bütçesi artarken: EKONOMİ İYİ
    Asgari ücret artarken: EKONOMİ KÖTÜ

Makam araçlarını alırken: EKONOMİ İYİ
    Öğretmen atanacakken: EKONOMİ KÖTÜ

Diyanet'in bütçesi artarken: EKONOMİ İYİ
    Emeklilikte Yaşa Takılanlar'a gelince: EKONOMİ KÖTÜ

• quote:

Alıntıları Göster

Tahta mi ?

• Acayip düştü altın hayyy .ıçıyım be  

• Kriptolar şahlanıyor, özellikle Ethereum az sonra 600 USD olmak üzere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi adıma düşüncelerimi ifade etmek gerekirse, altının bu dramatik düşüşü küçük ve sabırsız yatırımcıyı çok zor durumda bırakmış olabilir, kardan zarar durumundaki arkadaşlar -TL ye ihtiyaçları varsa- zararın neresinden dönülse kardır diyerek satıp kurtulabilir. Ancak özellikle terste olan arkadaşların kayıplarını telafi etme şansları uzun vadede elbetteki var. Bu uzun vade de öyle 3-5 yıl değil, 3-5 ay olması da mümkündür. Acil paraya ihtiyacınız yoksa birikimlerinizi asla elinizden çıkarmayın derim. Çünkü her yokuşun bir inişi, her gidişin bir gelişi mutlaka vardır.

Ha bir de AKP seçmeni iseniz sözüm size değildir, sizin bakış açınıza göre yakında dünyaya ferman okutacağız, paramız dünyanın en değerli paralarını bile geride bırakacak.. Bu durumda altınla, dolarla ne işiniz olabilir ki?

Her halükarda şimdilik kimse alım satım yapmasın, tavşan kanı çaylarınızı içip keyfinize bakın, strese girmeyin derim.

Yatırım tavsiyesi değildir isteyen altın, dolar, euro, bitcoin alabilir veya gidip parasını borsada batırabilir. Bana ne, ben karışmam 

• quote:

Orijinalden alıntı: muvaZaa xD

Altını al kenara koy yokmuş gibi davran diyorlar ya ben onu yapamıyorum işte
    Al unut mantığını al sat işlerinden anlamayan eski kafalı insanlar icat etti. Piyasayı takip ederek kârını bulduğunda satacaksın. Şu yaşadığımız dönemler bunun en büyük kanıtı.

8.5’dan dolarımdan çıkış yapmıştım, 8.00’den tekrar dolar aldım baktım düşüyor zararına sattım, daha da düşükten aldım ve dolar miktarını arttırdım. En son 8 liraya çıkışında tekrar sattım ve zarardan kâr’a geçtim. Tersteyken de kazanabilmek önemlisi. Şuan yüzde 16 faizli ing hesabımda param demleniyor gün ve gün. Ta ki dolar düşüşünü tamamlayana kadar.

8.5’da da inatlaşıp satmasaydım yada selçuk geçer’e inanan tayfadan olsaydım gecelerime uyku girmezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 30 Kasım 2020; 17:12:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Tahta mi ?

Alıntıları Göster

Beyaz Ev'deki nostaljik ofis koltuğu.

• quote:

Orijinalden alıntı: futbolmania01

neden artacak bidon oturunca ?

Alıntıları Göster

Teşvik paketi yayınlanacak 3-4 trilyon dolar kadarcık.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

illa ki malesef :( KEŞKEE. Hala oturup bir şey yapmıyorlarsa arka planda (Halk yararına) yazık gerçekten. bu kadar leş olunmaz yönetimde

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Eğleniyor muyuz beyler?

https://t24.com.tr/haber/sayistay-raporu-ortaya-cikardi-ovit-tuneli-nde-19-5-bin-liralik-is-icin-cengiz-insaat-a-17-milyon-odenmis,917819

Cengiz inşaat paravan asıl mesela nereye gidiyor para tabi bunun gerçeklerinide ilerde öğrenilecek ayan beyan çıkacak ama neyse.

Geçmişteki hortumlamalar gibi.Gerçeklerin ortaya çıkmak gibi huyu vardır.İzi mutlaka kalır.Doğru zamanda da boy boy ifşalanır.21.Yüzyılda Menderes dönemini yaşıyor Türkiye.Şuan 2.ve çöküş dönemindeki(borçlarını ödeyemediği için batıdan tekmeyi yediği) talan ve yağma tarafına geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 30 Kasım 2020; 16:8:47 >

• ttfvol kullanıcısına yanıt

son videoya kapamış yorumu  

• Altının onsu bana göre aşırı balon şuanki hali ile bile bu eminim 1300lere 1400lere düşecek yani şu zamanki durumu bile aranır ilerde teşvikle biraz yükselir ama salgın dönemi bitince 1500lere kadar geriler.Yükselmesi için bir sebep yok açıkçası.

Çok yönlü bir savaş çıkması lazım.Ticari veya sıcak biçimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 30 Kasım 2020; 16:18:9 >
  • Çok merak ediyorum. Şimdi teşvik ile beraber 3-4 trilyon-cuk xD dolar verilince dolar değer mi kaybedecek? Yani biz para basıyorduk diye değersizleşiyoduk onlar da öyle mi olacak? Altın o yüzden mi artacak? Peki herkes anlaşıp aynı anda bir miktar para bassalar karşılıklı olmaz mı her ülke için? Çok garip iş geliyo.

• ONS Düşüşün sebebi,

Moderna’dan corona virüsü aşısında yüzde yüzlük başarı açıklaması

Corona virüsü salgınına karşı birçok ülkede aşı geliştirilirken ABD merkezli Moderna'nın üst düzey yetkilileri bir açıklamayla uluslararası kamuoyunu heyecanlandırdı. Moderna CEO'su Stephane Bancel, "Moderna'nın geliştirdiği aşı ciddi hastalanmalara karşı yüzde 100'lük koruma sağladı" dedi.

Güncellenme: 15:50, 30/11/2020

Haberler

• quote:

Teşvik paketi yayınlanacak 3-4 trilyon dolar kadarcık.

Alıntıları Göster

açıklnmasıyla altının artması arasındaki ilişki ne tam olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: melek12345

Çok merak ediyorum. Şimdi teşvik ile beraber 3-4 trilyon-cuk xD dolar verilince dolar değer mi kaybedecek? Yani biz para basıyorduk diye değersizleşiyoduk onlar da öyle mi olacak? Altın o yüzden mi artacak? Peki herkes anlaşıp aynı anda bir miktar para bassalar karşılıklı olmaz mı her ülke için? Çok garip iş geliyo.

Dışardaki yatırımcıya göre pek tabi öyle olacak.Türkiye'den bağımsız bir durum söz konusu Türkiye iç sorunları ve dışarıya olan borcu sebebi ile bu durumdan etkilenmeyecek zaten.

Bu dağıtım zaten şu esaslı olacak.ABD ekonomisini canlandırmak için.Bunun Türkiye ile alakası yok veya diğer geri kalmış olan ülkeler adına

• 
Sayfa: önceki 49684969497049714972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.