Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4862. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Space-Dye Vest , programmer_onur , Mbs79 , Fthcyr Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 34 Misafir (6 Mobil) - 31 Masaüstü7 Mobil3 Android
5 sn
235.417
Cevap
1.165
Favori
11.782.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 48604861486248634864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Bizim insanımızın en temel özelliği bilmediği konular hakkında boş konuşup, bildiğini sanmasıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılmayan mal zarar yazmaz. Hesabı açınca hissettiğiniz moral bozukluğunu biliyorum çünkü aynısını bende yaşıyorum. Fakat sabırlı olup beklemek lazım acil ihtiyacınız yoksa önümüzdeki marta kadar zararına mal vermeyin derim ytd.

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

panik yok yazanlar dogru yaziyor..

zira panikle islem yapmanin sonucu zarar...

ayrica sogukkanlu kalabilmek ywrine panik yapmanin nasil bir yarari olabilecek?

sermayeden yemediginiz surece olan olmustur, sogukkanli olup yeni bir strateji belirlemek dogrusu olur...panik yapmak geri kazanim saglamazki.. kaldiracli vb islem (kumar) oynayip sermayeyide tuketenler icon tabiki diyebilecegim birsey yok...

Alıntıları Göster

panik yapıp 8 den bozan şuan 7.60 dan aldı panik yapmayanmı kazandı panik yapanmı bunu anla artık

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

panik yapıp 8 den bozan şuan 7.60 dan aldı panik yapmayanmı kazandı panik yapanmı bunu anla artık

Alıntıları Göster

Tamam kardes sana iyi panikler hep boyle devam et, voleyi kesin vurursun... 🤭🤭🤭

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first_officer -- 13 Kasım 2020; 14:29:3 >
  • artık FAİZ bile artırmayı bırak faizi düşürseler 8.50 leri görmez.

• quote:

artık FAİZ bile artırmayı bırak faizi düşürseler 8.50 leri görmez.

Bu kadar kesin bir bilgiyi nasıl edindin.?

Bizede çıtlatirmisin..? 🤭🤭🤭

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Tamam kardes sana iyi panikler hep boyle devam et, voleyi kesin vurursun... 🤭🤭🤭

Alıntıları Göster

sende burda yanlış yönlendirip zarara sokma milleti gün ve gün alımı satımı görüyoruz kendi zararını otur hesapla

panik yapmayan zararda .net

• quote:

artık FAİZ bile artırmayı bırak faizi düşürseler 8.50 leri görmez.

*Sayın CB RTE çıkıp atarlı konuşmaya başlamadığı sürece...

• quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Satılmayan mal zarar yazmaz. Hesabı açınca hissettiğiniz moral bozukluğunu biliyorum çünkü aynısını bende yaşıyorum. Fakat sabırlı olup beklemek lazım acil ihtiyacınız yoksa önümüzdeki marta kadar zararına mal vermeyin derim ytd.

bende sizin gibi düşünüyorum, hedefim 2021 haziran ayı..o zamana kadar dolar vadelide..

• quote:

sende burda yanlış yönlendirip zarara sokma milleti gün ve gün alımı satımı görüyoruz kendi zararını otur hesapla

panik yapmayan zararda .net

Alıntıları Göster

Uslubuna dikkat et, zira cirkinlesiyor..!

Burda kimseyi hicbir yatırim icin yonlendirmis degilim...

panik yapin tavsiyesi anca bir embesilin verebilecwgi bir tavsiyedir... net !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first_officer -- 13 Kasım 2020; 14:34:26 >
  • Bakıyorum da dolar altın düşüyor diye kuduranlar var

• Adolf_Hitler kullanıcısına yanıt
    çıkınca üç maymunu oynayanlar da vardı.
    ne hikmetse şimdi konuya doluşmuşlar sinek gibi.

çok takmayın. bir kaç ay sonra yön yukarı olunca ayak takımı konuyu terkeder. biz de nefes alırız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adolf_Hitler kullanıcısına yanıt

Çıkınca neredeydiniz? 10 tlye çıkarken neden gıkınız çıkmıyordu? Şimdi kuduran biz miyiz?

• Return to Monke kullanıcısına yanıt

Maaşını sayıyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: @rd@

Ham madde ikame bedeli üzerinden doğru ürün maliyeti hesabı yapmalı ve bunu böyle dalgalı bir kurda sürekli güncelleyebilecek bir dijital bir sistem kurmanız gerekiyor. Türkiyede malesef ürünün gerçek bedeli hesaplaması pek yapılamıyor, bunu yapmak şart ama.

Alıntıları Göster

Hocam o tür birşey denedim ama şöyle, müşteriye fiyat veriyoz 1 hafta 10 gün sonra paranın bir kısmı geliyor 1,5-2 ay sonra geri kalan kısmı geliyor. Yani 2 ay sonrasını tahmin etmek lazım. İş yükü zaten ayrı, birde bunları düşünüp ona göre hareket etmek iyice zor üstelik zarar edilebiliyor :(

• musty578 kullanıcısına yanıt

Panik yapıp 8 den satan 7.60 a düşmesini bekleyebilmiş midir sizce? Ben ihtimal vermiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: enizam

*Sayın CB RTE çıkıp atarlı konuşmaya başlamadığı sürece...

Alıntıları Göster
    Tam o sırada M. İnce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alcarinquue

Hocam o tür birşey denedim ama şöyle, müşteriye fiyat veriyoz 1 hafta 10 gün sonra paranın bir kısmı geliyor 1,5-2 ay sonra geri kalan kısmı geliyor. Yani 2 ay sonrasını tahmin etmek lazım. İş yükü zaten ayrı, birde bunları düşünüp ona göre hareket etmek iyice zor üstelik zarar edilebiliyor :(

Alıntıları Göster

Hocam bu şekilde vadeli çalışıyorsanız bu olası zarardan kaçınabileceğiniz bir yol bilmiyorum. Ben de çalıştığım kurum için euro ile vadeli aldığım malzemenin parasını teklif bedeli üzerinden ödetiyorum. Sizin bahsettiğiniz tarzda bir önlem alınabileceğini düşünmüyorum. Ticaretin doğası bu. Farklı bir yol bilen arkadaş varsa ben de aydınlanmış olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: melek12345

Şöyle bi 7'ye düşse bari. Alacağım ürün dolar endeksli : https://www.hepsiburada.com/hp-reverb-g2-sanal-gerceklik-gozlugu-p-HBV00000VN17C

6'ya yaklaşsa. Yurtdışından 5e getiriyorum eğer 7'Ye doğru daha düşmezse. Ama 4 ay bekleyecem çok sıkıcı .

Sizce 4 ay bekleyip 1-1.5k TL az vermek mi ve ABD-TR priz dönüştürücüsüyle kullanmak mı

yoksa TR'Den 1-1.5K fazlaya alıp TR garantili , priz sıkıntısı yok mu ? Düşünceler nedir...

Trde almak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Panik yapıp 8 den satan 7.60 a düşmesini bekleyebilmiş midir sizce? Ben ihtimal vermiyorum

bu kadar olumlu haberi gören bekler hocam cok bi zaman değil 1 haftada oldu sonuçta

azerbaycan savaşı bitti

abd seçimi bitti

sıkıntılı bakan istifa etti

aşı haberi

yeni abd başkan yardımcısı yaptırım konusunda ılımlı yaklaştı

şuanki durum 19 undaki yeni faiz kararına göre yönlenicek iniş devam edicek yada yükselicek.

konudaki yeni üyelerin yorumlarını dikkate almayın tartışmaya girmiyorum ben onlarla ama şurda parasının değerini korumak isteyenlerin zarar ettiklerini görünce kızıyorum yalan yanlış yazana

• 
Sayfa: önceki 48604861486248634864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.