Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4857. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tsufrankwoli , Litejra Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 38 Misafir (8 Mobil) - 32 Masaüstü8 Mobil1 Android
5 sn
235.381
Cevap
1.165
Favori
11.780.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 48554856485748584859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tehdit etmiyorum hain diyorsun ya ona cevap veriyorum

Caminin onunde isim olmaz cuma harici bir vakit gidersemde zaten boş oluyor imamla kapisiriz

Kimsenin dolarla derdi yok herkes parasini korumak istiyor batan ulkede

Bu arada dolar dusmedi simdi seviyeyi 15 e cekmissiniz

Eskiden o rakam 7 8 di ve o seviyelerde geziyoruz

Bu arada bir sey yapmaya gerek yok kendiliginden yukselecek yine :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

kardeşim sokağa çık her bmw mercedes sen ne anlatıyosun millette ne para var biliyomusun

Alıntıları Göster

Evet biliyorum. Genellikle de bu kesim hükümetin zengin yaptığı insanlardan oluşuyor. İnsanlar arasında gelir farkını da bu hükümet açtı. Resmen orta gelirli insanı uçurdu yerine ya zengin, ya fakir sınıfı yarattı. Kendi kesiminden olmayan insanları asgari ücrete ve işsizliğe mahkum ettiler. Ben siyaseti sevmiyorum, özellikle desteklediğim bir yer yok. Bunları objektif olarak bakarak yaşarak rahatça görebiliyorum. Bu ülkede yaşamaktan insanları soğuttular ve benim gibi insanların yaşam sevincini elinden aldılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Evet haklısın ! Bu ülkeye senin gibi yiğitler ! lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeen kullanıcısına yanıt

Altın korur paranın alım gücünü. Ytd.

• quote:

dolar 9 civarlarını gördüğünde vatan hainleri buralarda toplanıp seviniyordu dolar düştü hükümet bu konuda büyük başarı gösterdi ortadan kayboldular ülkesini vatanını seven adam dolar çıktı 15 lira olsun diye sevinmez bunların amacı dolara yatırım yapıp para kazanmaktı oyunları bozuldu

Ayni hukumet dolar yukselirken neredeydi.gecen hafta ulkeyi chp mi yonetiyordu?

• quote:

kardeşim sokağa çık her bmw mercedes sen ne anlatıyosun millette ne para var biliyomusun

Alıntıları Göster

Blok

• quote:

Alıntıları Göster

onlar sizin milletten bizim değil..

Arkadaslar bakin bu tarz insanlar

Hala köyde komsusu traktör alinca kıskanan cahil insan örneğidir.

O kadar vizyonsuzdur ki;

80 milyon insanin yasadigi ulkedeki potansiyelin farkina varamayip,

Sokakta herkesin serçeye torosa binmesini isterler anca oyle ulke kotu durumda oldugunu dusunur.

Ama hukumetin yilda cevirdigi parayi akli mantigi almaz.
    Karsiligi halkta nasil olmasi gerektigini bilemez.

En dibi gordugumuz de bile ulkede zenginlerin hala olacagini
    Paranin el degistirecegini ama paranin cogunun yurt disina gidecegini
    Batanlarin intihar edecegini
    Olanin yine garibana olacagini bilmezler.

Sadece taparlar.

Arap sevicilerdir, kula kulluk etmek hoslarina gider. Cunku kendi karakterleri yoktur. Dusunceleri onemsizdir. (gerci dusunce ne onu bile bilmezler?)

Bunlar hep osmanli zamaninda kitlik ceken anadolu halkinin protein eksikliginden beyin gelismemesi oldugunu dusunuyorum.

Sukur cumhuriyet geldide herkese esitlik saglandi.
    Bu sonradan görmelerde hala iste eski duzeni istiyorlar.
    Köyde at arabasiyla kendilerine erzak dagitilmasini falan istiyorlar öyle mutlu olacaklar

• gram altın 2 ayda kazandırdığnı 5 günde geri aldı, 13 eylül'de fiyatlar şu anki ile aynı

https://altin.in/arsiv/2020/09/13

• quote:

dolar 9 civarlarını gördüğünde vatan hainleri buralarda toplanıp seviniyordu dolar düştü hükümet bu konuda büyük başarı gösterdi ortadan kayboldular ülkesini vatanını seven adam dolar çıktı 15 lira olsun diye sevinmez bunların amacı dolara yatırım yapıp para kazanmaktı oyunları bozuldu

Yükseldiği zaman sen niye yoktun burada iki laf etseydin, dolar düşüncemi buraya üşüşüp aklınca burdakilere laf atıyorsun, şimdi mi bir tarafınız kalkıyor.. Her şeye zam gelince laf yok ama 2 kuruş inince nedense hemen mağaranızından çıkıyorsunuz!!

• Reis bize çok acı bi reçete yazacagını söylüyor...!!! 😐

Bu acı reçeteyi zaten içiyoruz yaklaşık 2 yıldır...

Bu sefer Şili biberi ya da Wasabi gibi bir şeye hazırlanıyorlar. Daha önce yemediğimiz bir şey olacağı kesin, yemem diyenin de zorla ağzına tıkacaklar. ⚡🔥🤔

• 7/24 EFT geliyor Aralık'ta.

Naci Ağbal hızlı başladı.

• Zeen kullanıcısına yanıt

Daha iyi özetlenemezdi bir profil.

• Gramı 441 den almıştım neredeyse zarara gidiyor 535 den çıkmayan kafama tüküreyim :) bu düşüş nereye kadar gidicek bakalım.

• Sokakta elin adamının bindiği Mercedese bakıp ekonomi iyi sorun yok diyenler siz neye biniyorsunuzda böyle konuşuyorsunuz?

• Alım yapan yok mu buralardan

• Dolar satışı fena durumdaymış az önce okudum. İnsanlar sattıkça satıyor, acaba kimler topluyor ?

2. Dolar paketim 3K zararda

1. Dolar paketim 7.52 den alınmıştı zarar yazmak üzere.

Ama altın paketlerimden kazandıklarım sayesinde kafam rahat ve 19 kasımdan sonra usd nin dibi görmesini bekliyorum 3. Paketi oluşturup ilk paketlerin zararlarını düşürmek adına.

Benim için her düşüş bir alım fırsatı köklü reformlar olmadığı sürece

ARKADAŞLAR KİŞİSEL YATIRIM GÜNLÜĞÜ OLUP ASLA VE ASLA TAVSİYE, DİREKTİF İÇERMEMEKTEDİR. KİMSEYE BİR YATIRIM TAVSİYESİ VERMEK HADDİME DEĞİLDİR.

• Kardan zarara bak 15k birileri için çekirdek parası ama bizim gibi emekçiler için 3-4 aylık maaş.(Biriktirmeye kalksam 1 senede anca biriktirebileceğim tutar)

Ağız dolusu küfür ediyorum yine.

Bu dengesizlikler için teşekkürler akp.

Üç kuruş birikimimizin de içine etmiş bulunmaktasın tebrikler.

Ha ama yandaşın vergi borçlarını sıfırlamaya devam et.

Koyunlarda üzerine burada vatan haini damgası vursun.

Ben vatan haini isem sen de koyunsun koyunun önde gidenisin.

Balık hafızalı gelişmemiş bir türsün.

Çık bak bakalım çarşıya pazara.

Allahın karnıbaharı 10-15 tl ON-ONBEŞ TL

Kereviz 8 lira.

ISPANAK 5 LİRA

Her gittiğimde market fiyatları zamlı , etiketler değişmiş ürün gramajları düşmüş.

Otomobil , telefon,pc fiyatlarından bahsetmiyorum bile.

Ama ortamlarda sorarlarsa doları düşürdük,altının içinden geçtik,euronun kafasına yumruğumuzu vurduk dersiniz.

Lafımın arkasındayım gün gelir hükümet el değiştirirse geçtiğimiz cuma günü yapılan yüklü döviz satışları muhakkak incelensin.Kim bilir altından ne pislikler çıkacak.Yapılan vurgun öyle böyle değil.

Danışıklı dövüş yaptıkları başka bişey değil...

• Arkadaşlar ben ihracat yapıyorum. Bu sebeple ödemeler Euro ile geliyor. Bende fiyatları Euro ile veriyorum. Fakat Euro'daki bu değişiklikler son günlerde epey zarara uğrattı. Fiyat verirken Euro'yu düşük alırsam rekabet edemem, günümüzdeki fiyattan verirsem hesapladığımdan fazla kar ya da zarar olabiliyor. Geçenlerde ... yatırım danışmanlıktan aradılar, forex fln dediler, çok ilgilenmedim. Üretim süreci fazlaca vaktimi aldığı için çok takip edemiyorum. Bana ne tavsiye edersiniz?

• 
Sayfa: önceki 48554856485748584859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.