Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
36 Misafir - 36 Masaüstü
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46064607460846094610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biden in secılmesı reisin işine gelir.Bahane is loading

Aranılan dıs mınnaklar sonunda gercek olacak gıbı.Reıs yıne 4 ayak ustune dusecek ne kadar sanslı

• quote:

Orijinalden alıntı: the__executioner__

Knk senin 485den yukarı çıkmıyor demeni beklemiş gram şimdi 502  

Alıntıları Göster
    bidaha söylim mi kanka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WARTIME kullanıcısına yanıt

Ama dış mihrak nedir görmüş olacağız. Öyle boşa sallamakla olmaz dış mihrak nasıl olunur bize gösterecekler. Bu ekonominin saldırılmayan hali kendileri bu kadar berbat etti. Bir de saldırılan halini görürüz ekstra çokomelli olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

alın size psikolojinizi derinden bozacak bir twitter sayfası. ürünlerin yurtdışı ve türkiye fiyatını kıyaslıyor. ağlamamak için kendimi zor tuttum. çünkü türk insanının aslında yaşamadığını öğrendim.

https://twitter.com/trvsyurtdisi

Bir topluma bundan daha "sanatsal ve teknik" hakaret edilemez...

Kafamızda ve yüreğimizde biriken duyguları, gözümüzden akamayan iğreti gözyaşlarını bile kullanabilirler, bir planları var kesinlikle, umarım her şey çok güzel olur...

• Su meshur merkez bankasi bodrumunda altin stogumuz varya ne gune duruyor artik adi ne zkkim ise.Hazine mi nedir.

Kara gunler icinmi sakliyoruz.? Ckarsinlar yerine dolar alsinlar.:) olmazmi.Belki 10.20 kurus dusurur.Bakin burasi cokomelli.

• Cumhurbaşkanı maaşı: 88000 ₺
    Milletvekili maaşı : 25000 ₺
    Asgari ücret : 2324 ₺
    Emekli maaşı : 1500 ₺
    Kısa çalışma ödeneği : 1168 ₺

• Dolar hakkimda olumlu haber gelmezse 8.43 bekliyorum haftaya. Ytd

• Televizyonda hiçbir yerde dolar veya ekonomi hakkında tek kelime laf edilmiyor. Sanki son günlerde yaşanan dolar artışları çok normalmiş gibi herkes İYİ Parti'yi, saçma sapan Macron gündemini konuşuyor. Yazık vallahi yazık.

• Iktidar degisse duzelir diyordum ama artik ben de umidimi kaybetmis bulunuyorum, bu ulke artik duzelmez... Kim gelirse gelsin... Bizden sonraki nesil bile yandi. Orta gelir tuzagi derlerdi hatirlar misiniz ? Artik o tuzaga da gerek yok, cunku orta gelir grubu diye bir sey kalmadi, kalmayacak. Ya zengin, ya fakir.

Boyle bir ekonomik ortamda da demokrasi memokrasi olmaz.

• Persheid1903 kullanıcısına yanıt
    iktidar olur olmaz, boşuna mı hemen medyaya el attılar? ilk mevzi medya idi.

• mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    bana abartı geldi, sen bir keyif çayı iç.

• Kazanacağına emin olsa 50 defa seçime götürür buyrun sandık milletin iradesi falan diye onca sene kim sayıkladı ? Mhp baraj altında, Kendi oyu 26-27 bandında. Yüzde 14 civarı kararsız seçmen var ki bunlar akp ye bir şekilde oy vermiş şehirli çalışan nüfustan. Öyle Niğde'nin Çorumun oyuyla olmuyor artık o işler.

Bütün büyük şehirleri belediye seçiminde kaybettiler ekonomileri büyük şehirler döndürüyor. Yozgattaki hayat bana güzel kardeş xbox ile benim işim yok dolarla mı yaşıyoruz diyen adamın oyuyla kazanacaklarını düşünüyorlarsa kolay gelsin bence.

Türkiye'nin açık ara en muhafazakar yeri İstanbul Fatih ilçesidir. Yenilenen seçimlerde Fatih ilçesini +250 civarı oyla CHP kazandı. Birinci parti kim çıkar ben orasını bilemem ama kazanamayacakları verilerden okunuyor dahi olmaya gerek yok.

Ha tabi seçime kadar çok sular akar yolunu yaparlar başka gündemler oluşur orasını bilemem ama şu an ekonomiyi konuşturmamak için ellerindeki basın gücüyle özel bir çaba veriyorlar lakin nafile artık geçti borun pazarı...

16-23 yaş olan ve Z kuşağı olarak adlandırılan nesilden 7 milyona yakın genç 2023'te ilk kez oy kullanacak . Bu gruptan oy alma ihtimalleri yüzde 25 in altında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 27 Ekim 2020; 23:30:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

bana abartı geldi, sen bir keyif çayı iç.

reisi cumhurumuz ne güzel bir söz söylemiş, literatürümüze ne kadar da güzel bir cümle kattı öyle, her yere yakışıyor namıssuz 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    sen de abarttın ama git bir keyif çayı da sen iç.

not: biri beni durdursunnnn. neyse bu son olsun. bir daha da bu espriyi yapmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 28 Ekim 2020; 0:31:40 >
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • birinci partinin akp çıkması güzel. yok öyle enkazı bırakıp kaçıp gitmek. madem batıyoruz sizinlen batalım. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

artık saldım zaten. dalgaya almazsanız bu olayı kafayı yersiniz çünkü.

• Dünya kadar malın olacağına fındık kadar gramın olsun

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Office Us mutlaka izlenmeli. :) İzlediğim en komik dizilerden birisidir.

• Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte TL den şu vakitten sonra 1 Yıl beklemek kaydı ile Altın a girilir mi acaba 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• 
Sayfa: önceki 46064607460846094610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.