Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,47 - Euro 9,03 - Altın 439 | 16 OCAK 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: programmer_onur , programmer_onur , secilburgaz Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 225 Misafir (150 Mobil) - 76 Masaüstü152 Mobil
5 sn
103.679
Cevap
841
Favori
5.039.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 6484
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1584
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 815
  • Favoriye Eklediklerim 848
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (3001 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2329 mesaj) MRT_ (2321 mesaj) Equris (2262 mesaj) mitokondrioglukadayi (2194 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (56595 mesaj) Mobil (36915 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (9521 mesaj) Uygulama (5110 mesaj)
  • @
912 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #9
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,47 - Euro 9,03 - Altın 439 | 16 OCAK 🔥
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 14 gün cezanın, 13 gün 11 saat 38 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

aga, kral oldun..! 😶

Alıntıları Göster
    Ben kral olmıyım, zarar edeyim, ama TL enflasyona uğramasın, sarayda ejder meyvesi yerken telefonda oğluna paraları sıfırlatan adam aşağı insin, yeter yediği.

Benim sermayem erisin sorun değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN: Cool_Football-Tr
  • Yarbay
    14591 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alexander Moltisanti

Ya arkadaş durumu kötü olanlar ne yapıyor şu anda çok merak ediyorum
    artık bim bile kurtarmıyor. bu asgari ücretli, 3 çocuklu insanlar nasıl geçiniyor arkadaş biri cidden bana açıklasın.

dolarlamı çalışıyorsun dolarla ne işin varpetrol 42 dolar yakında 100 dolar üzerine çıkınca dolarla çook işimiz olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    first_officer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Alıntıları Göster
    Atatürk olmasaydı bu adam ülke yönetecekti.

• Binbaşı
    1358 Mesaj

diriliş ertuğrul ,abdulhamit izleyip coşuyor

|
    |
    Olicityy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 21 Eylül 2020; 12:40:37 >
    |
    |
  • Yarbay
    4967 Mesaj
    7.60'ı gördü
    |
    |
    iyi haberler mi geliyor ons nasıl düştü öyle

|
    |

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Arjantin`in gecmisinde Moratoryum var... Bir kez borcunu odemediginde, 10 yillar boyunca boyle muamele ediyorlar iste...

Bizim gecmisimizde boyle bir durum yok, gelecekte ne olur bilinmez...

Faiz artisi cozum degildir, faiz artisi sana dogru alanda hareket etmek icin zaman kazandirir...

Bunu yapmazsan, piyasada panik olusur...

Sonrasini gormek icin 2018`e geri donebilirsiniz...

Mevcut siyaset zaten bir daha asla iktidar olamayacak...

O sebeple gitmemek icin ellerinden geleni yapacaklar.

Piyasaya guven vermek zaten ayri bir konu, faiz zaman kazanmak icin gerekli olan bir arac. Yoksa durum zaten ortada.

Alıntıları Göster
    Osmanlı moratoryum ilan etti sonları ne oldu biliniyor zaten.Moratoryum yani ben borçlarımı ödeyemiyorum demekle olmuyor.Gelip kafana çöküyorlar değerli her ne varsa direk alıyorlar toprağında kurum arazi cevher ne varsa.Gerçi tepedekiler ne varsa satıyor o ayrı konu babalarının malı gibi.

Evet tepe bir daha başa geçemeyecek.Ama ülkenin halide geldiklerinden hani o sözde kriz öncesinden bin kat daha beter olacak.

15 Milyon ve sürekli üreyen parazit sürüsü.Kürt sorunu.Bozulan eğitim.Yap işlet düzüp at metodu ile haraca bağlanan ve bununla övünen akılsız halk.Bozulan sağlık sistemi ülkedeki yeşil alanların bilfiil içinden geçilmesi.Betonarme eğitim kurumları ve buradan çıkan boş beleş kağıt mezunu gençler.Kontrolsüz üreyen nüfus,emekliliğin bir hayal olması diye diye gider.

Tamam gidecekler ama ardında düzelmesi mümkün olmayan bir enkazla gidecekler.Bunun bedelini kim ödeyecek asıl sorulması gereken konu gerçi ben ülkeden çıktım.Ama bir insan şunlara ses etmiyorsa bilinki sonuna kadar olanları haketmiş demektir.Burada almanyada fransada belçikada en ufak bir haksızlık olduğunda protesto ediyor hakkını arıyor millet.Türkiye ise vur enseni al lokmasını fakirleşiyorsun ama buda imtihan git geberene kadar şükret kafası ile sömürülmeye ölüme ve sürünmeye mahkum.

Ne zaman insan hakları yaşam emekten haberdar olur bilinç sahibi olur o zaman birşeyler değişir belki.Ortadoğu muz cumhuriyetinde şuan kabile devleti oldu zaten pardon aile şirketi.(Erdoğan A.Ş.)
    |
    |

• quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

bu durumda ne kısıtlaması olm :)
    korona ve selam ile vakaları bi göz korkutmak iin artırıyorlar
    yalan hepsi başından beri 4-5 k sürekli belki daha fazla

formula biletleri saniyesinde tükendi sen diyorsun yasak :)

salam ve sosis ile kalın sağlıcakla

Alıntıları Göster
    Formula biletleri tükler izlesin diye değil yabancı olup gelip izlemek isteyenler için oda döviz girdisi olarak düşünülüyor yoksa kim ne yapsın.

Kısıtlamadan kastım ekonomik çarkları indirgeyecek kısıtlamalar değil.Devletin sorumluluğunu azaltıp vatandaşa kaktırıp olası ters olguda ceza kesmek için kısıtlamalar gelecek.Malum para girdisi dönemi bitti.
    |
    |

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Maşallah her gün yeni rekor geliyor

Asgari ücret 300 dolar ile son 13 yılın en düşük seviyesinde... Ekonomi uçuyoorrr
    Dolar tarihinin en büyük değer kaybını yaşıyor doğar değersiz aslında kıskanılan almanya ya bakarak diyeceksin bunu

hani kıyaslıyorsun ya kendini almanya şu bu diye burada en dip maaş ki çoğu kişi bunu almıyor genellikle yeni gelen göçmenler ve yeni işe başlayanlar filan 1200-1500 € alıyor.Sende ise şuan bunun karşılığı 259 € evet yanlış duymadınmız 259 €

Yani ben mersin idmanyurduyum diyorsun ama kendini utanmadan bayern münih ile kıyaslıyorsun.
    |
    |

• Yarbay
    2876 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Hayır benim anlamadığım bu döviz kurlarını hiç sallamayarak hükümet neye güveniyor. Her geçen gün artıyor çünkü. 2023’de ohal ilan edip seçim yapmayacaklar herhalde çünkü bu gidişatta o sandıktan çıkmaları mümkün değil. 5 büyükşehir gittiğinde dolar 6 lira bile değildi.
    2023e kadar beklersek bu dolar 15 20 olur

Erken secim olmali bunlar beceremiyor bu isi

Orijinalden alıntı: first_officer

aga, kral oldun..! 😶

Alıntıları Göster
    Yooo o kral olmadı sen fakirleştin o parasının değerini korudu.

Orijinalden alıntı: ebavamqko

Atatürk olmasaydı bu adam ülke yönetecekti.

Alıntıları Göster
    Ne ülkesi yav geriye ülke kalmayacaktı ki sevr sonrası o garip toprak parçasında bir manda devleti olacaktı.Büyük ihtimal ha net kesin birşey diyemiyorum.Çünkü 2 .dünya savaşının kaderi bile değişirdi.bu olayın ehemmiyetini kavrayın bunların ailesi filan kalmayacaktı ortada şuan bu zerzevatların soyu bile kalmazdı.

Ortada bir ülke kalmayacaktı.

Şuanda tarih kitaplarından osmanlıdan bahsediliyorsa gene Atatürk'e teşekkür etsinler.Çünkü bir tarihin olmayacaktı ve onu derleyen yok olup gidecekti hepsi.Uyduruk kıytırık bir halk olacaktın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 21 Eylül 2020; 13:1:11 >
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    17768 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mikhail

Bu mesaj silindi.
    Gramdır o

|
    |

Dostum adamlar zaten erken seçime yer arıyor. Biliyor 2023'te durumun daha kötü olacağını. Ama güvenemiyor oy oranına. Sürekli anket yaptırıyorlar eminim. Bir ikna olsa alacağına direkt yapar seçimi. Ayasofya, doğalgaz, sırada idam var. Tamamen oy kazanmak için gösterilen çabalar.

Kimsenin yapamadığını kendi kendilerine yaptılar. Berat ısrarı bitirdi partiyi.
    |
    |
    hamza5806 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

dolar 2.00 tl iken yüzde 10 artsa 2.20 eder.

dolar 8.00 tl iken yüzde 10 artsa 8.80 eder.

Rakkam büyüdükçe artış oranı yükseliyor, millette zannediyor ki dolar fırladı.Sadece olması gereken yerlere geliyor, umarım mb, milletin tantanasına bakıp faiz arttırmaz.

Ayrıca -- ühhüüü pandemide geçinemiyoruz devlet kredi versin diye ağlayıp , ucuz krediler ile araba galerilerine kasım ayı için isim yazdıranların ,her euro artışında hop oturup,hop kalkması bana ayrı bir mutluluk veriyor.

Hem ortalığı velveleye verip ucuza kredi alacaksınız,hem euro artmayacak,hem ucuza araba alacaksınız... oldu. Sizin gibi akıllıları tarih yazmadı....

Saygılarımla.
    |
    |
    -erdemli adamın yolu,bencillerin insafsızlıkları ve kötü insanların zulmüyle sarmalanmıştır ancak merhamet ve iyi niyet adına karanlıklar vadinde zayıf olana rehberlik eden kişi kutsanmıştır çünkü kardeşinin gerçek hamisi ve kayıp çocukların kurtarıcısıdır o ,kardeşlerimi zehirlemeye ve yok etmeye çalışanlardan intikamımı mutlaka alacak ve onları büyük bir öfke ve güçle vuracağım ,senden intikam almaya geldiğimde adımın tanrı olduğunu anlayacaksın.
  • Teğmen
    140 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Yooo o kral olmadı sen fakirleştin o parasının değerini korudu.

Alıntıları Göster
    Ben fakirlestim..?
    Tanışıyormuyuz delikanlı..¿ 🙄

Orijinalden alıntı: mikhail

Bu mesaj silindi.
    Gramdır o hocam. Çeyrek olsa tutamazsın
    |
    |
Ekonomi
Radyo Dinle
Bebek Oyunları
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,781
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.