Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,47 - Euro 8,98 - Altın 412 | 04 MART 🔥

9 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 157 Misafir (52 Mobil) - 110 Masaüstü56 Mobil2 iOS2 Android
5 sn
109.572
Cevap
854
Favori
5.427.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6597
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1588
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 15
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 812
  • Favoriye Eklediklerim 861
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (3292 mesaj) MRT_ (2485 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2353 mesaj) Equris (2262 mesaj) mitokondrioglukadayi (2233 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60445 mesaj) Mobil (38831 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (10399 mesaj) Uygulama (5111 mesaj)
  • @
926 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,47 - Euro 8,98 - Altın 412 | 04 MART 🔥
Giriş
    794 Mesaj

Konuyu açanında işi zor. Başlığı günde 2 kere degiştirmesi gerekiyor. Hergün Tl döviz karşısında eriyip gidiyor. Merkez bankası fln müdahale etse de bu saatten sonra kimse tl de kaliyimde faize koyayim demez. Üçbeş günlük küçük düşüş olur anca. Yurtdışı büyük yatırımcıda önünü göremediği bir piyasaya girmek istemez. O yüzden ipin ucu kactı. Ne yaparlarsa yapsınlar dolar belli ki yükselecek.

|
    |
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj

Merkez bankası şu anda kesinlikle faiz artırımı yapmayacak.

Devalüasyon olma durumunda yani dolar 16-17 liraları gördüğü zaman insanlar bu sefer ellerindeki dolarları bozdurma eğilimine girecek. Merkez bankası devalüasyon olduğu zaman işte o zaman yüklü yani 1500 puanlık bir faiz artırımı sonrası doları frenleyecek. Ve dolarların bozulması le piyasayı bu şekilde döndürmeye çalışacak.

Altın şu anda yine en güvenli liman. Bunu buraya yazıyorum çok değil 4 ay gibi bir süre içerisinde gram altını 1000lira gibi bir fiyat üzerinden göreceğiz. O yüzden altından kesinlikle vazgeçmeyin beyler.

• Yarbay
    2356 Mesaj

format atalım düzelir kms ilede kırarız şakkadan olur biter :)

|
    |
    samtual kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3533 Mesaj

|
    |
    yukleniyor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1325 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    rambo34_orijinali

dolar 16-17 lirayı görürse, hangi akıldan noksan kişi dolarını bozdurur? basit soru.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Alisinasyon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2356 Mesaj

olmaz mı :)

|
    |
    samtual kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1428 Mesaj
    yakmaya kıyamadım hernez çantayı satıyorum ,ciddi olan arasın boş muhabbet için aramayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1281 Mesaj
    Euro üç gündür 7.75 7.70, ps5 için para biriktiriyorum artar mı yoksa TL ye çevireyim mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1990 Mesaj
    Doların 16-17 liraya çıkmasına gerek yok bugun merkez faizi net %23-24 seviyesine getirsin mevduata dönen çok olur.

|
    |
  • Yüzbaşı
    280 Mesaj

bankada param vardı 7,98 ken 100bin lira dolara girmiştim, çok pişmanımki kalanınıda koymamışım. Az önce kalanınıda dolara yatırdım 8.3590 kurdan. Bundan sonra yeşilciyim, dünya yansa umrum değil düşeceği falanda yok. bugün 20 kuruş düşer yarın 50 kuruş çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lenneth- -- 30 Ekim 2020; 14:32:54 >
  • Binbaşı
    1920 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lenneth-

bankada param vardı 7,98 ken 100bin lira dolara girmiştim, çok pişmanımki kalanınıda koymamışım. Az önce kalanınıda dolara yatırdım 8.3590 kurdan. Bundan sonra yeşilciyim, dünya yansa umrum değil düşeceği falanda yok. bugün 20 kuruş düşer yarın 50 kuruş çıkar

Şuan herkes elinde TL olan dolar Euro altına giriyor.... TL'de kalmak pişmanlıktır... 8.12 den girdim keşke 7.80 den girseydim diyorum şuan daha çok dolarım olurdu...

|
    |
  • Yarbay
    2168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: samtual

Çökerttin hocam piyasayı..  

İyi manada mı, kötü manada mı? :D

• Yüzbaşı
    671 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bu da mı tokatladı lirayı?
    (Ülke hakkında bilgim yok)

Edit: 1.04 olmuş :(

makao patakası ney la, makao diye ülke var birde bunun parası mı varmış 

• Binbaşı
    1920 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

İyi manada mı, kötü manada mı? :D

Alıntıları Göster

Hocam ne kadar aldın dolar biranda 8.36 oldu....Doları tükettin sanırım piyasa allak bullak oldu 

• Yarbay
    2168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

Hocam ne kadar aldın dolar biranda 8.36 oldu....Doları tükettin sanırım piyasa allak bullak oldu 

Alıntıları Göster

Söylediğim miktar kadar hocam. Bu konuyu, youtubetan da birkaç kanalı da bayadır takip ediyorum, şimdi cesaret edebildim ama keşke 6 lar ve 7 ler konuşulduğunda alsaydım, diyorum.

|
    |
  • Yarbay
    3533 Mesaj

Hocam ohoo 2 saatte cevap veriyorsunuz espri bi 4 dakika falan geçerliydi, siz aldıktan sonra 8,31 e kadar gerilediydi dolar (:

|
    |
    sagropa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    538 Mesaj
    %30 faizde gelse kurtarmaz artık titanic gibiyiz

• Yüzbaşı
    259 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: radko

İMF bizden borç istiyor haberin yok mu ?
    Haberim var da anlamadınız beni, başvurmadi bile dedim..

Alamayacağını bildiği için basvurmamis olabilir ihtimali üzerinde durdum, durum bu kadar kötü olabilir yani..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2120 Mesaj

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5637 Mesaj

Yeter artık çıkma bu nedir ya :(

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a0/0a/ec/a00aeca909093f344695ee43293037f0.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 30 Ekim 2020; 15:45:57 >
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.