Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mazottt Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 25 Misafir (2 Mobil) - 24 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.427
Cevap
1.165
Favori
11.783.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49124913491449154916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyimiz yastık altındaki birikimlere takmış

Yastık altını ram edecek anlaşılan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala burda salak salak 6ya 7ye düşecek diyen var.

ulan kör müsünüz ? mafya babası muhalefet liderini tehdit ediyor , kel denmesine aglayan bakan ortalıklarda yok

:) , burda bi hakaret et max 1 saate tutuklarlar ama seni

aynen gelir yatırımcı , baklava yiyip gider

• Enparada sorun mu var bilmiyorum ama gram altın alış satış 453.

453 liradan aldım. Garanti de alış 456.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Enparada sorun mu var bilmiyorum ama gram altın alış satış 453.

453 liradan aldım. Garanti de alış 456.

Motor için para ayırmıştım. Dayanamadım kumbarayı patlattım üzerine ekleme yaptım bende. Çok memnunum. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Motor için para ayırmıştım. Dayanamadım kumbarayı patlattım üzerine ekleme yaptım bende. Çok memnunum.  

Alıntıları Göster

Hayırlı olsun hocam :) gram altın alıp unutuyorum. İsterse 350 lira olsun. Elbet ibre yukarı çıkacak.

• Son 2 haftadaki nato destekli ekonomik gelişmelere ve dünkü arınç açıklamalarına bakarsak,

Orta sınıf veya fakir şehirli Atatürkçü Türk gençlerinin sırtını neden avrasyaya yaslaması gerektiğini bir kez daha gösteren gelişmeler oldu.

Arkasına batıyı alan islam&aşiret koalisyonunun bir anda nasıl tekrardan ortaklık kurabileceğini umarım artık görmeyen kalmamıştır.

Bu düzen sürdükçe, onlar jipe binerken sizlerde askıda fatura ödemeye devam edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

Üstat peki ne zamana doğru bu köpük sönmeye başlar? Özellikle emlakta? Ben 250’den 450’ye fırlayan dairenin bırak 250 olmasını, 350’ye düşeceğini bile sanmıyorum. Yoksa yanılıyor muyum? Yüksek faizde ısrarcı mı olunması lazım köpüğün sönmesi için?

Şu an ekonomi öyle ya da böyle yürüyor hocam. İşten çıkartma yasağının kalkması ve KÇÖ sisteminin sonlanması lazım. Ben 2021'de işlerin bu seneden 2 kat daha zor olacağını düşünüyorum. Emlak konusunda ben de beklemedeyim, fiyatlar anormal yüksek ve ciddi anlamda köpük var. Bu sene düşük faiz oranları ile piyasayı şişirdiler, balon şiştiği gibi eninde sonunda inecek. İndiğinde de hem faizler hem de döviz yüksek seviyede kalacak. Nakitte olanlar da milletten yok pahasına satın alımlarda bulunacak. Mesela 2020'de kredi ile araba alanların çoğu 2-3 seneye kalmadan yok pahasına arabayı satmak zorunda kalacak. Evler de böyle. Yalnız bir doğal afet vs. durumunda işler değişebilir İzmir'de olduğu gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Malvolorne

Son 2 haftadaki nato destekli ekonomik gelişmelere ve dünkü arınç açıklamalarına bakarsak,

Orta sınıf veya fakir şehirli Atatürkçü Türk gençlerinin sırtını neden avrasyaya yaslaması gerektiğini bir kez daha gösteren gelişmeler oldu.

Arkasına batıyı alan islam&aşiret koalisyonunun bir anda nasıl tekrardan ortaklık kurabileceğini umarım artık görmeyen kalmamıştır.

Bu düzen sürdükçe, onlar jipe binerken sizlerde askıda fatura ödemeye devam edersiniz.

Orta sınıf kalmadı zaten de, Atatürkçü insanların çoğunluğunun artık fakir olduğuna katılıyorum ben de. Yani caddedeki SUV araçlara binen insanlara bakın, ne doğru düzgün eğitim sahibi insanlar ne de laikler. Ülkedeki kaymağı yiyen tarafın kim olduğu bal gibi belli işte, ODTÜ mezunlarının bile 2 senedir işsiz kaldığı bir piyasaya dönüştü ülke.

• quote:

Orijinalden alıntı: Malvolorne

Manası derin, mesajını aldık kardeşim.....

• Ev araba almayın. Herkes neyin ne fiyat oldugunu az çok biliyor. En az %10düşmesi lazım fiyatların en az %10. O bile iyimserr.

• Faiz artırımı doların düşmesinde pek etkili olmadı gibi, yada zamanla mı etkisini gösterecek bilemedim.

• siyasiyabend S kullanıcısına yanıt
    bir bina düşün, çürümüş, dökülüyor, yıkıldı yıkılacak. sen -tabiri caizse bu binanın girişine mermerden zemin yaptırıyorsun. faiz artırımının güncel örneği. bina şimdi sağlam mı oldu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cokomelin istifasıni onceden kac kisi haber almiş olabilir ? 🤔🙄

• Cumhuriyet altını ile Ata altını arasında fark var mıdır ??

• Bu faiz arttırımı sanki doların bir günde %8-9 değer kazanmasının önüne geçmiş gibi gözüküyor. Bundan sonra ki süreçte her gün dolar %0.5-06 değer kazanarak bir kaç zaman içerisinde tekrar dan 8.5 seviyelerine gelecekmiş gibi. Bugün mesela 0.69 artmış. Demek ki arttırdığın faiz rakamı bir işe yaramıyor. Yarıyor olsa en azından yerinde sayardı. Zaten yapılan müdahaleler geriye gitmesi için değilde, daha çok bir süre yerinde kalması içindi ama o da işe yaramamış gibi gözüküyor. Bakalım.

Olan bu panik ile elinde avucunda olanı zararına çıkaran vatandaşıma oldu. Zaten amaçta buydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Cokomelin istifasıni onceden kac kisi haber almiş olabilir ? 🤔🙄

8.50 den 7.50 ye düştüğüne göre büyük kaymak yiyenler önceden istifayı ve faizin geleceğini biliyordu.

• Evet piyasada ki faiz beklentisi faizin gerçekleşmesinden daha etkili oldu ve son ana kadar kimsenin net bir ön görüsüde yoktu, şu son 1 aylık süreçte haber alanlar dediklerin büyük para sahipleri çok büyük para kazandılar zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Kesinlikle katılıyorum.

• Altın biraz daha düşecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dolar ve euro biraz daha düşecek ocak ayından sonra yükselişe gecer

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 49124913491449154916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.