Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.373
Cevap
1.165
Favori
11.780.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47854786478747884789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ariic

Gramı Bilmem de dolar şayet Maliye bakanlığına Siyasi olmayan , piyasanın tanıdığı inandığı güvendiği , kendi kararlarını uygulanabilir işin erbabı biri gelmezse daha fazla düşmez..

Siyasi olmayan bakan nasıl olur diyen bknz Milli Eğitim Bakanı

hocam bu dediğin parlementer sistemde olur ancak..şimdiki başkanlık yönetim anlayışıyla zor.. baksana bir mb bankası başkanı gidiyor diğerini atıyor,sanki bakanlıklarda fark olacakmı? kimse rtenin sözünün dışına çıkamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Saatler önce yayınlamış olması gereken günlük videosunu saat 20.00'ye doğru halen yayınlamadı reyiz

Alıntıları Göster
    Adamda manda derisi gibi deri var, utanmadan çıkıp bir şeyler sallar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Şu istifa krizinin yönetilme şekli,
    24 saattir sessiz sedasız izlenmesi bile piyasada bugün esen iyimser beklenti rüzgarının boşa olduğu mesajı değil mi?

Bunu bile göremiyor muyuz? 🤔🙄

10 ağustos 2018de 7.23e çıkan doları parça parça faiz yükselterek uzun vadede 5.15e kadar çektiler, ben daha çok motive oldum, elime ne geçtiyse dövize gömdüm, AKP nin o gerdiği döviz yayı elinden bir kaçtı ki 6 kasım 2020 cuma günü o dolar 8.53 olmuştu. Tabi 2 yıldır azimle alttan topladığım için ana para uçtu benim, yine düştü yine toplarım, destede kağıt biter bunlarda oyun bitmez, ama bende de yatırımcı olarak odaklanma ve azim bitmez. Alırım sorun yok, daha da alırım, bu oyunlara gelmeyin, tek tavsiyem tl de durmayın.

Gümüş/Altın/Dolar/Euro/Sterlin/Frank alın birşeyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OMREG

hocam bu dediğin parlementer sistemde olur ancak..şimdiki başkanlık yönetim anlayışıyla zor.. baksana bir mb bankası başkanı gidiyor diğerini atıyor,sanki bakanlıklarda fark olacakmı? kimse rtenin sözünün dışına çıkamaz.

Alıntıları Göster

Sistemin savunucusu değilim fakat ziya Selçuk siyasi biri değildir onun gibi bir atama yapıldıysa Maliye Bakanlığı için de yapılabilir

• Bugünkü Cüneyt Özdemir in konuğu Rasim Ozan , mutlaka izleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Psycho Cepkin

Şu an birileri dolarları cukkalıyor olabilir

Kim bilir kimlere dövizin düşeceği haberi gitti bugün de alttan topladılar... Halende dediğiniz gibi birileri alıyor...Yine yanadaşlar cukkayı dolduracak maalesef...

• Bu seviyelerden 13 bin liralık altın alınır mı? Tekrar kısa sürede 530 seviyelerine dönerse 1400 lira gibi bir kar payı bırakıyor ama güvenemiyorum.

• Cumaya kadar altın ve gümüş tepe yapıcaktır elimdeki gramları satmadım satmamda altın daha 600 görücek gmüş gram 7.5 tlyi görücek. Unutmayın her düşüşün daha fazla yükselişi vardır YTD

• Tam altin aldik düsüse gecti neye elimi atsam kurutuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Bu seviyelerden 13 bin liralık altın alınır mı? Tekrar kısa sürede 530 seviyelerine dönerse 1400 lira gibi bir kar payı bırakıyor ama güvenemiyorum.

Şuan tüm emtialar ve dolar alım fırsatı veriyor nakitim olsa direk alırdım ama tercih sizin yatırım tavsiyesi değildir. Yeterince düştü zaten illaki toplucak

• Altından zarar eden arkadaşlar, eğer yükseleceğini düşünüyorsanız gümüş alım satımı araştırın. Çok daha hareketlidir ama büyük düşüş yaşadığı için muhtemelen yön yukarı olacaktır.

Altında gıdım gıdım kazanacağınıza gümüşte onar onar kazanın.

Altın ve dolar toparlarsa gümüş şov yapar. 1 günde 40 kuruş koyar üzerine.

Pfeizer haberleri nanay olursa gümüşe girerim bende tfx’den.

• quote:

Orijinalden alıntı: meReek

Şuan tüm emtialar ve dolar alım fırsatı veriyor nakitim olsa direk alırdım ama tercih sizin yatırım tavsiyesi değildir. Yeterince düştü zaten illaki toplucak

Alıntıları Göster

Çok ani bir iniş yaptı. Eğer bu şekilde çıkış yaparsa ki ön göremiyoruz ama çok iyi para bırakır.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Alıntıları Göster
    Hani ülkenin mevcut haline isyan eden insanlar ve özellikle genç seçmenler "artık yaşlılar (60 yaş üstü) oy kullanmasın, ülkenin anasını ağlattılar" falan diyorlar ya, bu videodaki amca gibi azınlıkta kalan aklı başında ve korkusuz şekilde yüreğini ortaya koyan amcalara da yazık olacak o zamanda. Ama tabiki epey azınlıkta kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 9 Kasım 2020; 20:12:51 >

• meReek kullanıcısına yanıt

Aşı meselesi olumlu giderse o kadar artış olmaz kısa sürede.Yani artar ama bizim zayıflığımızdan dolayı artış olur.Altın yatırım olanlar aşı meselesini çok iyi takip etsin.

Bir de burada sormayın arkadaşlar alayım satayım mı diye.Bunu kimse bilemez.Kaç grafik bakarsan bak kaç şerit incelersen incele bazen teknik bilginin yetersiz kaldığı anlar olur.O anlardan birini yaşıyoruz.Ayrıca herkesin kişisel yatırımı farklıdır.Bunlar kişseldir genel değil.

• Biden, 20 Ocak'ta görevi devralacak.

• Ruşen Çakır'ın bugünkü videosunu izledim. Bilgehan Özpek adında bir akademisyen çok mantıklı çıkarımlarda bulundu. Özetle söylediği şuydu. Mevcut siyasi sistem Berat Albayrakin üzerine inşa edildi. Eğer Erdoğan kendisinden vazgeciyorsa yerine koyabileceği bir güç odağı yok. Ya sistemden geri dönüş yapacak yada Beratla yola devam edecek dedi.

• 450 460 seviyesinden %80i, 515 seviyesinden kalan %20 yi aldığım gram 550 yi götürse kademeli satışa başlarım diyordum 1 günde %9 a yakın değer kaybetti. 475 i kendime dayanak yaptım 476 ve üstü devam 475 i gördüğümde yelkenleri indirecem ana parayı sıfır zararla kurtarmak için

Burada kimse size al veya alma diyemez cuma günü yıl başına 600 olur konuşulurken şu an aşı bulunmuş piyasa rahatlarsa 400 e düşer konuşuluyor.

Yatırım tavsiyesi değildir!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • benim anlamadığım aşı altını etkiliyorda doları neden etkilemiyor diyorsunuz..bugünkü düşüşün sadece beratla ilgisi olduğunu düşünmüyorum.

• ben 400e inmedikçe hala kardayım putin aşısı da böyle hızlıca indi 2günde satmadım daha satmam suan gene aşı haberi var gene 1860ı gördük. Dolar kurunun etkisiyle suanki seviyede de karım var. Altın pandemi sonrası pek bir düşecek gibi temkinli olup satmayı düşünüyorum.

• “Gerekli gördüğünde açıklama gelecek “...

2023 yılının ilk Cuma günü açıklar inşallah

• 
Sayfa: önceki 47854786478747884789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.