Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4779. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Turcopolo , empire1530 , empire1530 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 19 Misafir - 20 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47774778477947804781
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acquiles

ani zıpladı yine roller coaster a dondü ekonomi iyice

Konuda mantık dahilinde tek analiz yapan ben sizi gördüm, şu an mantık dahilinde olmayan bir hareket var ama bu durum damadın gitmesi ile alakalı olamaz, hiç yapmadığı bir inişi kısa sürede yaptı, faiz artış haberleri var nette.

Ekonomistler yorumlamamış kimse birşey söylememiş, bugün %17 bir kârdan zarar yaşadım, tl nin değer kazanma olayı ne olabilir sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuRYTR

%90 etkili aşı bulundu abd firmasında ons patladı

Dolar endeksi düşüyor yav alakası yok.

Biden'ın birleştirici olumlu mesajlar verdi.Ondan bazı ülkelerde özellikle Trump'ın atar tutar yaptığı ülkelerin parası değer kazandı.

• Gramın tekrar 535 seviyelerini göreceğini düşünmüyorum dostum çok yüksekten alım yapmışsın.

495-505 seviyelerinde gezer en fazla şahsi görüşüm.

Yatırım tavsiye değildir!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: educationist

Bence de istifanın kabul edilmediğini düşünüyorum

Hocam kabul edilmezse 20 yildir muhalefetin yapamadigini damat yapicak yikilicak reis

• HK-416 kullanıcısına yanıt
    İste ders olsun bana gemi gidiyor diyio son yolcu olarak atlamamak lazim battik bak su an

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Ortalama 8.5 bin tl kardan zararım var gramda.

Şu an satsam 3 bin tl kar ile çıkıyorum zararda etsem kar da etsem sonuna kadar devam edeceğim

Ytd.

• Dolar yarın gene rutine bağlayıp artacak gibi gözüküyor şimdiden gazı verdi 8,14 oldu bile tr borsası kapanır kapanmaz.

• Beraat albayrakın bu şekilde ayrılması siyasi hayatını bitirir. Sayın cb bıraktıktan sonra ki seçimi alsa bile yaş durumu var son dönemi olacaktır. AKP nin başına geçecek en büyük aday albayraktı, cb nın oğlu Bilal Erdoğan'ın kitleleri götürecek durumu yok, diğer oğlu zaten ilgilenmiyor, kızı yetenekli ama siyasal İslam hareketi bir kadını takip etmez. Tek çare albayraktı o da başarısız oldu ama bir şekilde devam etmesi istenecek.İstifa reddi için piyasaların kapanması bekleniyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

Ortalama 8.5 bin tl kardan zararım var gramda.

Şu an satsam 3 bin tl kar ile çıkıyorum zararda etsem kar da etsem sonuna kadar devam edeceğim

Ytd.

Burda net olarak belirtiyorum ki, tayyip aşağı inmediği sürece, elime her geçen tl yi saklayıp, her düşüşü alım fırsatı görerek döviz ve altın almaya devam edeceğime yemin ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: educationist

Beraat albayrakın bu şekilde ayrılması siyasi hayatını bitirir. Sayın cb bıraktıktan sonra ki seçimi alsa bile yaş durumu var son dönemi olacaktır. AKP nin başına geçecek en büyük aday albayraktı, cb nın oğlu Bilal Erdoğan'ın kitleleri götürecek durumu yok, diğer oğlu zaten ilgilenmiyor, kızı yetenekli ama siyasal İslam hareketi bir kadını takip etmez. Tek çare albayraktı o da başarısız oldu ama bir şekilde devam etmesi istenecek.İstifa reddi için piyasaların kapanması bekleniyordur.

En büyük aday Süleyman Soylu idi. Berat Albayrak'ın siyasi otoritesi yok ki zaten. Süleyman Soylu 'nun halktaki karşılığı daha fazla.

• Kesinlikle normal değil bu durum.Daha ortada bakan yok,istifa bile net değil.Kaldı ki tek sorumlu Albayrak değil.Yani Albayrak gitti dertler bitti gibi durum yok.Hatta daha sıkıntılı duruma düşmemiz lazım güven olarak yapı olarak.Çünkü ortada haber yok bakan yok !

Yaptılar bir şeyler ama..Bunların arasında faiz artışı var.Kesinlike arka planda bunu yaptılar.Sadece bakan ile olacak düşüş değil bu.Faiz artmasın, bakan gitmesin veya yerine saçma sapan biri gelsin yine fırlar.Hatta daha fazlasına atar kendini.

Diğer yandan faiz artsın ,bakan gitmiş olsun.Yine fırlar.Kısa bir süre böyle düşüş toparlanır ama sonrası yine yükseklerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 9 Kasım 2020; 17:19:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neredeyse 24 saat olacak hâlâ bilmiyoruz istifanın kabul olup olmadığını, herkes tahmin yürütüyor.Işte mhpli vekiller olayı albayrak karşıtları istifa kabul olmazsa deva ve gelecek partisine geçecekmiş, naci ağbal geldiği için berat albayrak daha 5 dakika bile orada durmazmış

Ortada hep bir varsayım var, net birşey yok

• Dolar düşünce sus pus olan ekşiciler gelmiş :D

Bugün bir alım firsati dogdu ama yatirim tavsiyesi degildir .

• al satçılar paranın anasını ağlattı bugün..yrn durulur ortalık..

• Alsam mi simdi altin duser mi daha alin dedigininiz 504 tu su an 490

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-97D83CB43

Alsam mi simdi altin duser mi daha alin dedigininiz 504 tu su an 490

bence dibi gördü hocam 487 ile..yatırım tavsiyesi değildir..

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Sayın cb nın aile içerisinde kalması istendiği biliniyor hocam.yoksa şu durumda en büyük aday zaten sayın soylu ama bu konuda büyük bir çekişme var.

• ben sterline girdim 10.62den aldım yaklasık 1 saat once

• Osmanlı tokatı geldi.

• Yahu ne abarttiniz, panik yaptiniz arkadaslar. Dolarin, altinin uzun vadede zarar ettirdigi nerede gorulmus.

• 
Sayfa: önceki 47774778477947804781
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.