Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dhunter Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (3 Mobil) - 19 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
235.427
Cevap
1.165
Favori
11.783.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 52185219522052215222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kanka bunların kafası basmaz böyle şeylere uğraşma dünyayı tek bir dönemden Türkiye'yi tek bir iktidardan ibaret sanıp altın dolar alıp yatarlar ama bitiyor bunların devri sonunda:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beels

540 dan çıkmadım , 8 K kar vardı , şimdi bön bön bakıyorum , oysa orda çıkıp şuanda mevduata geçseydim elbette iyi olacaktı , şuan mevduatta olanlar bizden daha karda.

yanlış bir düşünce çünkü mevduat faizinden 10 kat daha fazlasını kazanabilirdin.

gram altının 540 olduğu gün 6 kasın 2020. bu tarihten 31 ocak 2021 e kadar geçen sürede bak hisse senedi yatırım fonları %40 larda %30 larda getrisi sağlamış. para mevduat faizinde olsaydı sadece %3,5 kazanmıştı.

• Arkadaşlar tradingview'den tablo okumazsanız böyle çakılırsınız.

• MRT_ kullanıcısına yanıt
    Ben bildim kardeş daha 7 lira hedefim var beklemede kal.

zıraat bankası gümüş satmıyor  

7.32 falan olması lazım da emalar kırılamaz diye bir algın mı var?
  • Gül Gül 7 lira gelince de 7 lira geleceğini nereden bilebilirdik diyeceksin ben buradayım
    7.41den dolar dolu benim bohça şuan 8.41den alanlardaki umuttan ben de istiyorum:)
  • Türkiye gibi borsası ekonomisi anlık kararla değişebilen ekonomilerde grafikle iş yapan çok kaybeder benden söylemesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Trade ederken elimde patladı bu sefer :)

• Doların düşmesi sıkıntı...

Her gün zamlarla uyanan vatandaş,dolar düşüyor, fiyatlar neden artıyor diye soruyor.

Dolar lobisini de suçlayamıyorlar.

Ya yeni lobi bulacaklar ya da dolar yükselecek... 

• Arkadaşlar kuzenim yaklaşık 2000 TL lik bir dolar alacak şimdilik. Sizce daha ne kadar düşebilir dolar 1 ay içerisinde ona göre alımlara başlayacak?
  • duren kullanıcısına yanıt
    2000 tl karşılığı dolar mı gerçekten? büyük bir miktar değil, farkındasınız değil mi? 270 küsur dolar ediyor. dolar başı 30 kuruş oynasa 80 lira az veya çok ödersiniz. üzüldüğünüze değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 1 Şubat 2021; 0:26:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    En başta 2000 ile başlıyıp sürekli miktarı arttıracak. Şuan elinde yeteri kadar nakit yokmuş. Benden de bir fikir istedi.
  • Yalnız yurtdışında açılan piyasalarda gümüş ralliye başlamış. Onsu 30$ gördüm. Sert satışlar olsa da gidişat yukarı doğru. Reddit gümüşü hakkaten Aya gönderecek bu gidişle :)

Böyle böyle öğreniliyor bu işler, ben 50 dolarla başladım bu işlere.kücük paralarla bir nevi demo oynayıp büyük paralarda çok daha tecrübeli olmak önemli.Sonra forumda 600 binin var dolar mı mevduat mı diye soru sormazsın en azından.
  • Gümüş 50$ bulursa açığa satanlar zararı kapatmak için kağıtları toplamaya başlayınca çığ etkisiyle birden üç haneliler görülebilir deniyor. Hadi hayırlısı bakalım...

• soğuklarda içiniz ısındı mı? hobbaa, gelin bakayım şimdi.

https://t24.com.tr/haber/dogalgaz-fiyatlarina-zam,930192

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

soğuklarda içiniz ısındı mı? hobbaa, gelin bakayım şimdi.

https://t24.com.tr/haber/dogalgaz-fiyatlarina-zam,930192
    Güçlü devletimiz rezerv buldukça fiyat da şahlanıyor maşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 31 Ocak 2021; 23:56:23 >

Yüzde 1'e zam denemez güncelleme diyelim, ayar çekmişler. Zam dediğin böyle olur

• 
Sayfa: önceki 52185219522052215222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.