Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4986. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TakTAkk , Allforfun Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (2 Mobil) - 20 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
235.183
Cevap
1.165
Favori
11.772.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 49844985498649874988
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkiye finans hocam. Türkiye finansa gidip tfx target ile beraber banka hesabı açmak istiyorum gümüş ve altın yatırımı yapıcam diyin. Yardımcı olurlar. Hocam türkiye finansta her zaman işlem yapabilirsiniz 7/24 mükemmel bi avantaj. Eğer paranız 10binlik gümüş almaya yetiyorsa tfx target eğer yetmiyorsa türkiye finans uygulamasından alım yapabiliyorsunuz. Ben tfx targeti çok seviyorum hocam mükemmel bi arayüzü var. Diğer bankalar gibi değil. Tfx targetta alarm da kurabiliyorsunuz istediğiniz yere gelince bildirim yolluyor alım veya satım yapabilmeniz için.
  • Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt
    Bu arada illa paranızın çok olmasına gerek yok her türlü tfx targetta takip ve alarm sistemini kullanabiliyorsunuz. Az para ile alım yapıcaksanız türkiye finanstan alırsınız.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    İşte geliyor özel harekat :D
  • ne olduda bugün arttı acaba altın bilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bogazicili_zekiye

Türkiye finans hocam. Türkiye finansa gidip tfx target ile beraber banka hesabı açmak istiyorum gümüş ve altın yatırımı yapıcam diyin. Yardımcı olurlar. Hocam türkiye finansta her zaman işlem yapabilirsiniz 7/24 mükemmel bi avantaj. Eğer paranız 10binlik gümüş almaya yetiyorsa tfx target eğer yetmiyorsa türkiye finans uygulamasından alım yapabiliyorsunuz. Ben tfx targeti çok seviyorum hocam mükemmel bi arayüzü var. Diğer bankalar gibi değil. Tfx targetta alarm da kurabiliyorsunuz istediğiniz yere gelince bildirim yolluyor alım veya satım yapabilmeniz için.

Çok teşekkürler hocam yardımınız ve açıklamanız için.🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 497den alıp 446ya iki gün önce sattık 42gram altını. Şimdi olana bak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: futbolmania01

ne olduda bugün arttı acaba altın bilen var mı ?

abd yeni teşvik paketini meclise sundu..büyük ihtimalle kabul edilecek.

• Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt
    Yorumun alnı olsa da öpsem. Zenginler gündüz 45den satıp 34ten topluyor sonra tekrar satıyor ohhh katlanıyor para. Fukaranın yüzü gülür mü?
  • 462 de kaldı galiba

• the__executioner__ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam her zaman 🙏
  • ayrıca bu teşvikle usd globalde değer kazanmaya başlayabilir malum sürünüyor şuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: OMREG

abd yeni teşvik paketini meclise sundu..büyük ihtimalle kabul edilecek.

Alıntıları Göster

o zaman bozmayalım daha artar bekleyelim ytd

• quote:

Orijinalden alıntı: futbolmania01

o zaman bozmayalım daha artar bekleyelim ytd

Alıntıları Göster

aynen hocam bekleyelim daha doğrusu ben bekleyeceğim altın için,ama dövizimi asla bozmam=) teşvik kabul edilirse zaten hızlı bir yükseliş bekliyorum aşı fiyatlamasını zaten yaptı.ons şuan bu teşviğe kitlendi.ytd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMREG -- 2 Aralık 2020; 20:57:8 >
    Zararımı nasıl çıkaracam hocam. Altının yükseleceğinin garantisi yok ki 460dan dönebilir aşağı doğru grafikleri incelediğimizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Yorumun alnı olsa da öpsem. Zenginler gündüz 45den satıp 34ten topluyor sonra tekrar satıyor ohhh katlanıyor para. Fukaranın yüzü gülür mü?

para miktarı arttıkça ufak kuruş oynasa bile adam benim aylık maaşımdan fazla kazanıyor , para parayı katlıyor eğer akıllı temel analiz yapılırsa

• Pandeminin başlangıcında herkes geri ödemeyecekmiş gibi kredi çekti, neymiş efendim sonra öderiz , faizi vs düşük.

İhtiyacı olmayan , belki hayatında kredi nedir bilmeyenler bu kapıdan içeri girdi.

Hatta bir akrabam ablamı arayıp biz çektik sizde çekin dedi.

Ee şimdi soruyorum : Kış geldi, zaten birçok insan işsiz veya işini kaybedecek. Salgında 2. Dalga geldi ödemeler nasıl olacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: the__executioner__

460
    yavaştan üzgün surat ifadesinden gülen surat ifadesine geçiş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

haciz gelmez mi ?

• teşvik paketi konuşuldu ancak ne zaman oylanacak tarihi bellimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

KPSS de vatandaşlık çalışırken, kimse borcundan dolayı hapis cezasına çarptırılamaz diye aklımda kalmış.

Aslında mesajı yazmamdaki sebeb, yarın ne olacağımız belli değil, Boyumuzu aşan sulara girmemeye dikkat çekmek.

Az aşım , Dertsiz başım misali🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• 
Sayfa: önceki 49844985498649874988
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.