Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (4488. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: aslanaslan10 , s.h.a. , s.h.a.
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 26 Misafir (4 Mobil) - 23 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
233.543
Cevap
1.152
Favori
11.693.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 44864487448844894490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dolar tepki veriyor. bunun devamı gelir mi, faizler artar mı'yı, fiyatlandırıyor. kısa bekleme sürelerini gören trollerin "dolar çakıldı" serzenişlerini şahsen ciddiye alamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar çakıldı hâla eleştiriyorsunuz ya bende sizi anlamıyorum .

Bu ekonomi planıyla dolar 1 sene içinde 3-4 TL civarına düşer. O zaman nasıl eleştireceksiniz bakalım

Ya bir de marketten alışverişi TL ile , pazardan alışverişi TL ile mazot u benzini TL ile alıyorsunuz . Doları hayatınız da hiçbir yerde kullanmıyorsunuz gelmişsiniz dolar şöyle böyle diyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca dolar 10 TL 100 TL olsa bile ülkemizde üretim ve dış ticaret bu kadar genişlemişken hiçbirşey olmaz . Bakın yerli araba fabrikamız da kuruluyor yakında tüm dünya Mercedes BMW yerine bizim arabalarımızı uçaklarımızı kullanacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-701484EF2

Bu Kılıçdaroğlu ne iş yapar ya.
    Ulan ülke batmış.
    2001 krizin den daha Beter durumdayız
    Adamlardan ses yok ya.
    Yürüyüş mü yapacaksın.
    Çık meydanlara ya.
    Anlat kardeşim.
    Bu kadar mı korkuyorsunuz
    Anlamadım gitti.
    Daha ne olmasını Bekliyorsunuz ya.
    100 TL 2 gün gitmiyor ya.
    Herşey Ateş pahası.
    Yeter artık yeter ya.
    Ne güzel yazıldı, Gandi tipli biri olarak adalet yürüyüşü yapıp halkın gazını aldı ve AK Parti'ye kurbanlık koyun oldu bitti gitti...

Kapalı kapılar ardında karşılıklı ne tavizler verilmiştir, forumu tebrik ediyorum; CHP teşkilatları şu an işgal altında ve sadece burada birkaç kişi yazıyor bunları...

• Naganzo N kullanıcısına yanıt
    Reis Trump'u kırmızı telefondan ödemeli olarak arayıp FED'in Dolar basma yetkisinin bizim TCMB'na da verilmesini istese ne olur?Aralarından su sızmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Tamam ING turuncu hesap da vergiyi düzenledi
    Müdur alımmı yapıcan...?

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Müdur alımmı yapıcan...?

Alıntıları Göster
    Ayın 5inde

• quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Sonuc alirsan haber verirm isin
    Öyle emsal bir karar olur ise yayarım tabi ki her yere

• moztin kullanıcısına yanıt
    Usta adam billur geçiyor anla.

• Noldu, dolar çakılınca buradaki dolacılar kuruyup kalmışlar, sesleri çıkmaz olmuş. Damat demir yumruğu masaya vurunca gördünüz anyayı konyayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Kredi çekersen sigorta ücreti kesiyor. Bilmiyor mu bu insanlar sigorta olayını. Önce çekip sonra geri alıyorlar. Kaldı ki bu kesintiyi mahkeme yoluyla geri alan da vardı nette. Evrakları paylaşmıştı.

Alıntıları Göster
    O sigorta ücretini, işletim ücretlerini banka alıyor oysa vergiyi devlet alıyor ve bunu kanunla yapıyor Vergiyi neden alıyor memurların maaşını ödemek için . Vergiyle maaşı ödenen memur kanunla düzenlenen vergi işlemini nasıl iade edilmesini kabul edecek... ÖTV indirimi geldi diyelim %80 ÖTV ödeyenler parasını iade mi alacaklar veya cep telefonu ötv'sini iade mi alacaklar . O zaman kanunların düzenleniş tarihinin hiç bir önemi kalmaz ki

• ne bıcım konusuyorsunz ya troll mü gerçek mi belli değil çakıldı diyorlar birde, ben şimdi size bir. (nokta)

• quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Bugün alınan yapısal reformlarla beraber döviz kurlarının hızla geri çekilmesi ve Türk Lirasına olan güvenin yeniden tesis edilmesiyle birlikte ekonominin daha da güçlenmesi artık kaçınılmazdır. Onlar ne zaman Türk ekonomisi bitti dese, biz bir yerlerden çıkar ve dünyanın 5'ten büyük olmadığını gösteririz.
    Reis bu hızla gidersen yanlışlıkla seni bir yerin Akp ilçe başkanı yaparlar

• Redeemertr kullanıcısına yanıt
    Ondan değil, hazir düşmüşken alalım diye kuyruktalar bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

Noldu, dolar çakılınca buradaki dolacılar kuruyup kalmışlar, sesleri çıkmaz olmuş. Damat demir yumruğu masaya vurunca gördünüz anyayı konyayı
    birkac kere daha vuraymis ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Dolar çakıldı hâla eleştiriyorsunuz ya bende sizi anlamıyorum .

Bu ekonomi planıyla dolar 1 sene içinde 3-4 TL civarına düşer. O zaman nasıl eleştireceksiniz bakalım

Ya bir de marketten alışverişi TL ile , pazardan alışverişi TL ile mazot u benzini TL ile alıyorsunuz . Doları hayatınız da hiçbir yerde kullanmıyorsunuz gelmişsiniz dolar şöyle böyle diyorsunuz
    Agir konusurdumda trolsun

• quote:

Orijinalden alıntı: the__executioner__

Vergi indiriminin sebebi nedir
    Yukarda yazılmış millet yastık altına yönelmesi büyük ihtimalle

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

Noldu, dolar çakılınca buradaki dolacılar kuruyup kalmışlar, sesleri çıkmaz olmuş. Damat demir yumruğu masaya vurunca gördünüz anyayı konyayı
    10 gun icinde eski halinden yukari cikarsa baya agir konusurum sana hocam not aldim

• Azerbaycan destek verdiğimiz içim birşeyler vermiş olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: tubytube

Ne güzel yazıldı, Gandi tipli biri olarak adalet yürüyüşü yapıp halkın gazını aldı ve AK Parti'ye kurbanlık koyun oldu bitti gitti...

Kapalı kapılar ardında karşılıklı ne tavizler verilmiştir, forumu tebrik ediyorum; CHP teşkilatları şu an işgal altında ve sadece burada birkaç kişi yazıyor bunları...

Alıntıları Göster
    Aynen öyle, yazılacak çizilecek çok şey var CHP yi işgal eden belli bir zümre var, eleştirdikleri nepotizmi sonuna kadar uyguluyorlar.

Bu kadrolaşan kesim hakkında konuşmak bile ırkçılık ve mezhepçilik sayılıyor.

Bu kesim tarihte yaşanmış vakaların intikamını alırcasına hareketlerine devam ediyorlar.

• 
Sayfa: önceki 44864487448844894490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.