Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (5438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: blasphemousmantis , ali222 , kk35 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 45 Misafir (2 Mobil) - 44 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
233.568
Cevap
1.152
Favori
11.694.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 54365437543854395440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 1 senelik oturma çalışma izni sonra 3 yıllık izin sonunda vatandaşlık veriliyor
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Sermaye için, TC vatandaşları çin değil.
  • ressi1 kullanıcısına yanıt

Tc vatandaşı çok önemli değil zaten :) sermaye ye zeval gelmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Açıklamanın son 2 dk dinlesek yeter zaten 1 saat eeey gılıçdar ssk falan fistan boşlar yapılır.

aynen de öyle oldu, bir ara Adem peygamberin cennetten kovulmasını bile CHP ye bağlayacak sandım  

• Hazine kripto paraları için çalışma yapıyormuş, acaba nasıl bir kutsal vergilendirme getirecekler? Kriptonun neresinden kitleyecekler? Çok merak ettim simdi.

• Kur dalgalanması ne ilk ne de sondur....

Ekonomisi güçlü olan gelişmekte olan ülkeler bu şoklari kolay atlatır.

Ne anlamak lazım bakalım ilerleyen günlerde göreceğiz...

• yatırımcılar çekiliyo diye düşüyor dendi şimdi noldu da düştü bunlar yatırımcılar geri mi döndü 

• 7.30 a dayandık yine.

Halen formasyon devam ediyor.. Yarın 7.35 üstüne çıkarsa formasyon 7.45 te tamamlanır ve haber akışına bakariz.

Carsamba günü saat 10 da enflasyon verisi var %15i gececegi garabti eğer daha fazla rakamlar ile oynanmaz ise.

Ama tuik başkanı değişti, bilemedim..🤷‍♂️

Ytd..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 1 Mart 2021; 21:42:39 >
  • Sıcak para böyle birşey işte ekonomiler için saatli bomba niteliğinde. Bir anda girip, bir anda çıkabilir, ne olduğunu anlamadan bir bakmışsın fakirleşmişsindir...

• tornavida T kullanıcısına yanıt

Kendileri fast food gibidir. Lezzetlidir hızlı ulaşırsın çabuk doyarsın mutlu olursun, anında kan şekerin çıkar doydum zannedersin.

3 saat sonra hicbirsey yememiş gibi tekrar acikirsin, kilo alırsın daha fazla fastfood ihtiyacı hissedersin sağlığın bozulur...

• quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Sermaye için, TC vatandaşları çin değil.

Sermaye yarın hangi vergi geleceğini bile bilmiyor. Yüzde 10 kurumlar vergisi gelecek örneğin.

Bankalar deli karlı görünüyor ama batık kredileri gösteremiyor. Aslında olmayan karın vergisini ödeyecek  

Seneye Allah kerim bir yerden para gelir diye ülke yönetiyor adamlar.

Daha komiği kar etmeyenler giderden gösteremediği kısımdan vergi ödeyecek. Sermaye bırakabilse koşarak kaçacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 1 Mart 2021; 23:21:54 >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    şu anki durumun bir sorumlusu da açık veya gizliden bu durumun sebebi olanlara her fırsatta destek veren sermayedir. acırsam namerdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

ona şüphe yok ama piyasalar malesef bu argümana artık olumlu tepki vermiyor.

esas konu istanbulda resoan ve cafeler açılmaz ise bu hafta çok ilginç eşyler görebilirsiniz.

şahsen ben istanbulu kapsam dışında tutacağını sanmıyorum yapacak bişey yok belirtlli şartlarada (45 dk, %30 kapsite vb) salıyoruz diyecektir (100bindeki vaka oranına göre istanbul çok riskli hala).

aksini pek düşünmek istemiyorum.

O cafeler açılacak dedik:)

O faizler düşecek de diyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 2 Mart 2021; 7:10:48 >
  • acquiles kullanıcısına yanıt

Sevgiler günaydın herkese :)

Sayin Cb yanıltmadı...

USD trl de formasyon uygun 7.30 seviyesinde takılıyor..

Yarın saat 10 da enflasyon verisi önemli (önemli derken yeni tuik başkanı ne kadar şeffaf olacak göreceğiz).

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Sevgiler günaydın herkese :)

Sayin Cb yanıltmadı...

USD trl de formasyon uygun 7.30 seviyesinde takılıyor..

Yarın saat 10 da enflasyon verisi önemli (önemli derken yeni tuik başkanı ne kadar şeffaf olacak göreceğiz).

Beklentiyi yüksek tutmayın... zira tuik masal ekonomik verilere devam etmek zorunda.. baska caresi yok...gelen müdürun kim oldugu cokda onemli degil, zira o müdür iraya ancak reisin imzasıyla oturabiliyor.!

• Dünya altını gözden çıkardı sanırım tam da bilezik almışken :) İnternette dolaşırken yorumlara bakıyorum kimi 250 tlye düşecek diyor kimi 100 TL de kademeli alım yaparım diyor... Paladyum dan sonra en değerli ve sınırlı madenin bu hale düşmesi üzücü...

• altını sat yükselir😬😬

• restoranlar kafeler açılsa nolur açılmasa ne 1 haftada yine kırmızıya döner.2 hafta kapanma yapmak varken 4 aydır iş dışında evden çıkamadık yine böyle sürer gider cezayı çalışanlar çeker. hafta içi zaten çalışmayanlar gezip tozuyor

• first_officer F kullanıcısına yanıt

Beklentim %30 ilan etmesi degil. Zaten :)

Ama %15 i geçecek aksi durumda, hafiften sefafflk verilen imaj tamamen terse döner.

Bu topa girilmeyecektir şu aşamada.

%15.1 gibi bir değer bekliyorum. Göreceğiz.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Kapanma işi şu vaka sayıları ile(doğru olduğunu varsayaraka) çok da mantıklı değil.

Zira tedarik sürecinin devamı için ciddi bir kısım çalışmaya hareket etmeye mecbur. Bilimsel olarak da çok karşılığı yok tam kapanmanin şu aşamada.

Ve lakin haklısınız kurallar denetlenmiyor, haftasonu herkes geziyor.

Hastaneden online randevu alıp istediğiniz gibi gezebilirsiniz.

Yada otelden rezervasyon yaptırıp yine kafanıza göre gezebilirsiniz.

Oteller full, otoyollardaki6resotran ve cafeler full (sehayat6edenler değil. O şehirde yaşayanlar yemeğe kahvaltıya kahveye gidiyor, bkz İzmir otobanı)

Hal böyle olunca, mevcut önlemler işe yaramıyor diyemeyiz denetlemiyoruz..

• 
Sayfa: önceki 54365437543854395440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.