Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: programmer_onur , ozbey08 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 26 Misafir (3 Mobil) - 25 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.345
Cevap
1.165
Favori
11.779.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 52075208520952105211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ons la altın doğaçlama gidiyor bence küresel godomanların elinde bi tahmini ön görüsü yok.

aşı krizinde herkes patlar diyordu iç dış o bile olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Ocak 2021; 12:15:55 >
  • euro yine kırmızı yine kırmızı. çıkış görmeyecek mi bu arkadaş

• Piyasa malum haberlerde altın bozduran bozdurana eee tâbi garibanın elindekini düşükten topluyorlar, ileride altın fiyatlari global büyümeyle artabilir, şuanda globalde değişen bişey Yok, faizlerde 45 gün sonra 2 puanlık düşüş tahmini yapıyorum, tâbi bunlar tahmin uydurma yazılardır gerçekliği yoktur,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitcoin patladı, Dolar / Euro tepetaklak

Adam tek başına kripto para piyasasını yönetiyor be:
    https://twitter.com/Selcoin/status/1355081598220304384

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 29 Ocak 2021; 12:36:50 >
  • tam manipülasyon haftası oldu valla 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Elon bunu yurtdışında yapıyor Türkiye de SPK var. gelsin birde türkiye de yaşayan bir para babası şöyle bir şey paylaşsın nasıl tepesine çöküyorlar🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• adam bildiğin piyasa ile dalga geçiyor gerekli kurumların bu tarz davranışlara sessiz kalmayıp yaptırım uygulaması lazım bana göre.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • the__executioner__ kullanıcısına yanıt

şu ortamda net bir şey söylemek çok zor ama ben 2000 seviyelerini test edeceğini düşünüyorum yoksa altın yatırımcısı çok üzülür YTD🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

adam bildiğin piyasa ile dalga geçiyor gerekli kurumların bu tarz davranışlara sessiz kalmayıp yaptırım uygulaması lazım bana göre.

Kümeleşmiş kripto para balinaları bu adamın yanında halt etmiş. Net.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Kripto paralar güvenlidir diyen arkadaşlara sesleniyorum şimdi bunun neresi güvenli yarın bir gün size bu seviyelerden aldırıp bu adam gibileri bitcoin bitti be gardaşım dese ne olacak 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Taktiği buldum arkadaşlar. Bizim Reis malumunuz Elon Musk ile görüşüp iyice samimiyet kurdu değil mi?

Rica etse şöyle birkaç günlüğüne profiline Türk Lirası koysa TL nasıl değerlenir ama be. Nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 29 Ocak 2021; 16:14:12 >

• Öte yandan aşı olduktan sonra yaşamını yitiren ya da sakat kalanlar için de bir ödeme yapılacağı kaydedildi. Aşı sebebiyle yaşamını yitirenlere yaklaşık 168 bin dolar (yaklaşık 1.2 milyon TL) ödeme yapılacağı kaydedildi.

Singapur vatandaşlığına geçiyoruz, en azından cansız bedemin para eder

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

ONS altında 1900 sonrası 1700'ler hedefimde dolayısıyla gram altın da doların düşüşüne paralel bir şekilde kısa ve orta vadeli süreçte risk teşkil edebilir.

Dolarda ise usul usul salına salına 7.10 - 6,80 bölgesine geri çekilmeler önümüzdeki aylarda ve haftalarda mümkün her şey tekniğe uygun devam etmekte.

Asla YTD...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Space-Dye Vest -- 29 Ocak 2021; 14:20:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Taktiği buldum arkadaşlar. Bizim Reis malumunuz Elon Musk ile görüşüp iyice samimiyet kurdu değil mi?

Rica etse şöyle birkaç günlüğüne profiline Türk Lirası koysa TL nasıl değerlenir ama be. Nasıl?

Bu görüşmeden sonra Wallstreet sallandı, Kripto piyasalar çoştu. Reis büyük adam :)

• Doların bırakın düşmesi buralarda yatay kalması bile Döviz mevduat hesaplarını patlatır.Zaten şu halde bile rekor seviyede.

Ayrıca dolarda teknik falan hikaye.

Sıcak para her an kuş olup uçabilir.

o zaman görürüm tekniği...

Tabiisi YTD.

• Bence salgın kontrol altına alınırsa ons düşer. Ytd.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Bence salgın kontrol altına alınırsa ons düşer. Ytd.
    O zaten belli de, sürecin manipüle edilmesi ve aşı/salgın haberlerinin genelde kolpa çıkması ve bunun beklentiler fiyatlandıktan sonra deşifre olması sıkıntı. Kimse projeksiyon yapamıyor. Sıkıntı burada.

Haklısınız hocam.

• 
Sayfa: önceki 52075208520952105211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.