Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
23 Misafir - 23 Masaüstü
5 sn
235.188
Cevap
1.166
Favori
11.773.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46354636463746384639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

format atalım düzelir kms ilede kırarız şakkadan olur biter :)

• Alisinasyon kullanıcısına yanıt
    dolar 16-17 lirayı görürse, hangi akıldan noksan kişi dolarını bozdurur? basit soru.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • samtual kullanıcısına yanıt

olmaz mı :)

• yakmaya kıyamadım hernez çantayı satıyorum ,ciddi olan arasın boş muhabbet için aramayın
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Euro üç gündür 7.75 7.70, ps5 için para biriktiriyorum artar mı yoksa TL ye çevireyim mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doların 16-17 liraya çıkmasına gerek yok bugun merkez faizi net %23-24 seviyesine getirsin mevduata dönen çok olur.

• bankada param vardı 7,98 ken 100bin lira dolara girmiştim, çok pişmanımki kalanınıda koymamışım. Az önce kalanınıda dolara yatırdım 8.3590 kurdan. Bundan sonra yeşilciyim, dünya yansa umrum değil düşeceği falanda yok. bugün 20 kuruş düşer yarın 50 kuruş çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lenneth- -- 30 Ekim 2020; 14:32:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lenneth-

bankada param vardı 7,98 ken 100bin lira dolara girmiştim, çok pişmanımki kalanınıda koymamışım. Az önce kalanınıda dolara yatırdım 8.3590 kurdan. Bundan sonra yeşilciyim, dünya yansa umrum değil düşeceği falanda yok. bugün 20 kuruş düşer yarın 50 kuruş çıkar

Şuan herkes elinde TL olan dolar Euro altına giriyor.... TL'de kalmak pişmanlıktır... 8.12 den girdim keşke 7.80 den girseydim diyorum şuan daha çok dolarım olurdu...

• quote:

Orijinalden alıntı: samtual

Çökerttin hocam piyasayı..  

İyi manada mı, kötü manada mı? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bu da mı tokatladı lirayı?
    (Ülke hakkında bilgim yok)

Edit: 1.04 olmuş :(

makao patakası ney la, makao diye ülke var birde bunun parası mı varmış🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

İyi manada mı, kötü manada mı? :D

Alıntıları Göster

Hocam ne kadar aldın dolar biranda 8.36 oldu....Doları tükettin sanırım piyasa allak bullak oldu🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Hocam ne kadar aldın dolar biranda 8.36 oldu....Doları tükettin sanırım piyasa allak bullak oldu 

Alıntıları Göster

Söylediğim miktar kadar hocam. Bu konuyu, youtubetan da birkaç kanalı da bayadır takip ediyorum, şimdi cesaret edebildim ama keşke 6 lar ve 7 ler konuşulduğunda alsaydım, diyorum.

• sagropa kullanıcısına yanıt

Hocam ohoo 2 saatte cevap veriyorsunuz espri bi 4 dakika falan geçerliydi, siz aldıktan sonra 8,31 e kadar gerilediydi dolar (:

• %30 faizde gelse kurtarmaz artık titanic gibiyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

İMF bizden borç istiyor haberin yok mu ?
    Haberim var da anlamadınız beni, başvurmadi bile dedim..

Alamayacağını bildiği için basvurmamis olabilir ihtimali üzerinde durdum, durum bu kadar kötü olabilir yani..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeter artık çıkma bu nedir ya :(

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 30 Ekim 2020; 15:45:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mojidozirikato

%30 faizde gelse kurtarmaz artık titanic gibiyiz

Faiz haram katkı payı helal bunlar işlerine gelen herşeye bir kılıf uyduruyorlar öteki dünyada erkeğe 70 tane huri kadına bir tane kendi kocası kadın erkek eşittir yaw kardeşim gelde bunlarla aynı dini yaşa valla ben çıkış verdim aklım mantığım almıyor bunları

• 8,53 kırılırsa çok farklı seviyelee konuşulur, tabi bundan önce 8,38 seviyesi kritik. İnşallah artmaz.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL

• 
Sayfa: önceki 46354636463746384639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.