Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,41 - Euro 8,96 - Altın 411 | 26 ŞUBAT 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
55 Misafir (27 Mobil) - 28 Masaüstü27 Mobil
5 sn
108.837
Cevap
852
Favori
5.393.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6588
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1588
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 812
  • Favoriye Eklediklerim 859
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (3228 mesaj) MRT_ (2458 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2342 mesaj) Equris (2262 mesaj) mitokondrioglukadayi (2232 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (59989 mesaj) Mobil (38576 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (10302 mesaj) Uygulama (5111 mesaj)
  • @
925 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,41 - Euro 8,96 - Altın 411 | 26 ŞUBAT 🔥
Giriş
    8348 Mesaj

bir "bar" olmaz ondan
    |
    |
    mitokondrioglukadayi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1458 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Biz dedik son kozumuzu oynamadık diye. Nerede dolarcılar, altıncılar gözükmüyor. Çil yavrusu gibi dağıldılar.
    Ülkede ekonomi çok iyi. Kötü diyeni Allah çarpar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    922 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    TRkronos

20 kuruş hafif yukarı kıpırdayan dolar şimdi 5 kuruş çakıldı beyler sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KRONOS- -- 29 Eylül 2020; 14:0:38 >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    17918 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KarettaKerata

Bir senedeki artış %38

Vatandaşın mülkü bu sene %38 değer kaybetti demektir bu .
    2019 da 400 milyar değer biçilen daireyi sen bugün 2020 de 550 milyara satabiliyon mu ? Hayır !(kimse kaale almaz)
    Bunların öteki tarafta yatacak yeri yok . Türk milletinin acilen bu yönetimden kurtulması gerekiyor . Cahiller ceplerindeki paranın eridiğini görmüyor mu artık ?
    Sokak röportajlarına bakarsanız (özellikle 24 Haziran öncesinde yapılan) bizi bu duruma getirenlerin yine bu seçmenler olduğunu görürsünüz. Ülkenin anahtarı şartsız koşulsuz tek bir kişinin elinde. Atadığı bürokratlar bile göstermelik. Makam boş kalmasın diye orada bulunuyorlar. Damat Berat bey en başta bu grubun başını çekiyor. Sonuç: Ağır fakirleşme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    7474 Mesaj
    7.87 den aldim battim suan..

• Yüzbaşı
    362 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

bir "bar" olmaz ondan
    Ben bu barlari cok iyi hatirliyorum... Nabiz durdurdugunda da bunlar oluyordu....
    |
    |
  • Yarbay
    2287 Mesaj

Hamza Effect...
    |
    |
    mitokondrioglukadayi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3351 Mesaj

Niye batcan yarın 8 TL dolar. Bu ülkede ne zaman doların aşşağı yönlü gidişatını izlediniz ?
    |
    |
    waleur5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    603 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1321 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    rambo34_orijinali

"Bakan Albayrak'tan gazetecilere: Döviz kuru benim için önemli değil, oraya hiç bakmıyorum."

• Yarbay
    7474 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Niye batcan yarın 8 TL dolar. Bu ülkede ne zaman doların aşşağı yönlü gidişatını izlediniz ?
    Durup duruken neden dustuki

|
    |
  • Yüzbaşı
    922 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    TRkronos

Ne oldu demir yumruk paslandı mı?

Bu arada arkada memleket işi gönül işi diyor yanlış "memleket işi akıl işi"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KRONOS- -- 29 Eylül 2020; 14:13:40 >
    |
    |
    rambo34_orijinali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    17918 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Ya arkadas kur benim icin onemli degil ne demek ? Hayret bir sey gercekten! Bu nasil istir!
    Dövizde kuruş bazında meydana gelen her birim artış, hepimizi ilgilendiren borç stoku için de artışa neden oluyor. Sanırım dolar basar kapatırım farkı diye düşünüyor. Ya da "aaa ulan doğru, biz dolar basamıyoruz, neyse artarsa artsın, bende TL karşılığını bastırırım darphanede, öyle öderim..." diye düşünüyor olabilir. Şimdiye kadar ki ekonomi bilgisi bana bunu düşündürttü de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 29 Eylül 2020; 14:21:39 >
    |
    |
  • Yarbay
    7474 Mesaj
    quote:

Hocam hayattaki sansim 2 ay belki artmaz simdi

• Binbaşı
    1321 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    rambo34_orijinali

bu durumda bu bakanın ya istifa etmesi ya da görevden alınması gerekir. eğer halen görevine devam ediyorsa, artık akp kibirin dibine vurmuş demektir. eyy akp oy depoları, sizi ciddiye bile almıyor efendiniz, akpniz. görün da, artık bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 29 Eylül 2020; 15:17:17 >
    |
    |
  • Yarbay
    3351 Mesaj

Yok kardeşim bu ülkede o konu söz konusu bile olmuyor.Devalüasyon bahsedilen bir ülkede doların sabit kalması imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FİT GYM -- 29 Eylül 2020; 14:17:29 >
    |
    |
    waleur5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7474 Mesaj
    quote:

Nebilim moral sifirr

|
    |
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj
    Fake dusus bari, ortadan kalkiyor gibi...
    |
    |
  • Yarbay
    2197 Mesaj
    Konusma yapıldıktan sonra yukselmesın dıye elımızdekı avucumuzdakı son dolarlarıda yakmısızdır.Torpıl gecmısler kısaca.
    |
    |
  • Yarbay
    8348 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

"Bakan Albayrak'tan gazetecilere: Döviz kuru benim için önemli değil, oraya hiç bakmıyorum."
    bu mesajı yine yanlış yorumladı herkes, "dolar beni ilgilendirmiyor" manasında anladı.
    aslında öyle demek istemedi.

"gözümü kapadım bakmıyorum artık,yapacak birşey yok, yakacak dolarda kalmadı, gittiği yere kadar" demek istedi
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
Ko Cuce
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.