Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (4436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: victorybicer , victorybicer , programmer_onur Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü2 Mobil
5 sn
233.550
Cevap
1.152
Favori
11.693.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 44344435443644374438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eleman sapıtmış galiba o ne yav zaten plakayı abd yapan bir abd uşağı muhtemelen boşverin hocam oyuna gelmeyiz biz ezanları susturamazlar.
  • Yalnız reisin ve berat abinin müdahalesi sonrası dolar ve euronun yükselmesi bıçak gibi kesildi.

avrupa ve pensilvanya anladı ki reisle baş edilmez.

Reis resmen ayakta tutuyor ülkeyi şu an.
  • https://twitter.com/cumhuriyetgzt/status/1309504304051621888?s=21

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dolar 7.62 olmuş bilgisayar alınmaz bu zamanda...
  • yazma inanıyorlar.
    ironi anlayacak kapasiteleri olsa oy atmazlardı zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk-İş: Açlık sınırı 2 bin 448, yoksulluk sınırı 7 bin 973 TL

verdik yetkiyi, sertçe alıyoruz etkiyi. yazıktır bu ülkeye.

• 2 gün üstüste sert müdahaleye rağmen toplamda zirvenin 3.5 kuruş altındayız... vay halimize...
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt
    Söyle düşünün.
    Bu müdahale olmasaydı belki 8 deydik şu an. Ona göre hesaplarsak dolar düşmüş bile diyebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    fıkra saati:

Çocuk okuldan dönüşte otobüse binmeyip otobüsün peşinden koşar. Eve geldiğinde bunu babasına iftiharla anlatır.
    - "Baba, ben bugün otobüse binmeyip otobüsün peşinden koştum. Böylece otobüse vereceğim para cebimde kalmış oldu" der.
    Babasından yaptığı bu hareket sonucu iltifat beklemektedir fakat umduğunun tersini görür. Babası çocuğa;
    - Ulan salak oğlum! Taksinin peşinden koşsaydın ya, daha fazla para kalırdı cebinde!"

• O kadar hamle yaptılar dolar 1 gün sonra yine aynı seviyeye geldi.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Turan taktiği, merkeze çekip doları etrafından dolaşıp bir anda cullanacagiz üstüne.

Bir bakacaksınız 1 dolar =4.90

• 7.66 ya dayandı artık hiç bir şekilde düşüremiyorlar günü kurtarma projeleri bile çalışmıyor
  • Evet dolar yüksek evet ülkece geçim sıkıntılarımız var. Karın tokluğuna çalışıyoruz. Ve bunu dile getirme hakkımızda var. Fakat bunun sorumlusu neden tayyip oluyor onu anlamadım. Brunson tutuklandığı gün dolar tam 3.79 TL idi. ABD nin yaptırımı dolayısı ile bu dolar yükselmedi mi? Brunsonu eninde sonunda verdik fakat siz tayyip'in yerinde olsaydınız ne yapardınız? Tehtid ettiği gibi verseydi Korkak diyecektiniz. ABD nin al dediğini alıp ver dediğini verip yap dediğini yaparsak bu nereye kadar varır. ABD nin uşağı olan Arabistan'dan ne farkımız kalacaktı. Heh onların ekonomisi zirvede değil mi ne de olsa. şimdi öyle dersiniz. Para ile hak satın alınamaz. Bir dava, uğrunda ölünecek kadar değerli değil ise, uğrunda yaşanacak kadar da değerli değildir!. Zalime boyun eğmek bize ne zaman normal gelmeye başladı? Yahu biz anamızdan babamızdan böyle öğrenmedik mi? ABD bildiğin tehtid etti ve bizim ise bu tehtide karşı bi tepkimiz olmak zorundaydı. Sorarım size tarihin en büyük deniz kuvveti çanakkaleye girdiğinde ve orada teslim olmak yerine savaşanlar yine bizler değilmiydik? Şuan Ekonominin sebebi Tayyip Erdoğan dır demek ile o zaman Çanakkale'de şehitler vermemizin sebebi Atatürk olduğunu soylemek ile aynı şey. Ve şimdi tayyip erdoğanın yerine başkalarını getirme isteğindesiniz. Niye "Patatesin kilosu 1.5 tu 3 oldu". Bizim atalarımız balkanlarda savaşırken açlıktan şehit düştüler. Peki ne için? Sizin patates soğana sattığınız vatan için. Yarın sizler açlıkla imtihan edilseniz değil anasını babasını vatanınızı satarsınız be. Zaten öyle oluyor yavaş yavaş.
    Benim bu dolar olayı hakkındaki tek ifadem;
    "Biz sadece başka büyuk bir bahar için yaprak döktük"
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProgramYamacisi

Evet dolar yüksek evet ülkece geçim sıkıntılarımız var. Karın tokluğuna çalışıyoruz. Ve bunu dile getirme hakkımızda var. Fakat bunun sorumlusu neden tayyip oluyor onu anlamadım. Brunson tutuklandığı gün dolar tam 3.79 TL idi. ABD nin yaptırımı dolayısı ile bu dolar yükselmedi mi? Brunsonu eninde sonunda verdik fakat siz tayyip'in yerinde olsaydınız ne yapardınız? Tehtid ettiği gibi verseydi Korkak diyecektiniz. ABD nin al dediğini alıp ver dediğini verip yap dediğini yaparsak bu nereye kadar varır. ABD nin uşağı olan Arabistan'dan ne farkımız kalacaktı. Heh onların ekonomisi zirvede değil mi ne de olsa. şimdi öyle dersiniz. Para ile hak satın alınamaz. Bir dava, uğrunda ölünecek kadar değerli değil ise, uğrunda yaşanacak kadar da değerli değildir!. Zalime boyun eğmek bize ne zaman normal gelmeye başladı? Yahu biz anamızdan babamızdan böyle öğrenmedik mi? ABD bildiğin tehtid etti ve bizim ise bu tehtide karşı bi tepkimiz olmak zorundaydı. Sorarım size tarihin en büyük deniz kuvveti çanakkaleye girdiğinde ve orada teslim olmak yerine savaşanlar yine bizler değilmiydik? Şuan Ekonominin sebebi Tayyip Erdoğan dır demek ile o zaman Çanakkale'de şehitler vermemizin sebebi Atatürk olduğunu soylemek ile aynı şey. Ve şimdi tayyip erdoğanın yerine başkalarını getirme isteğindesiniz. Niye "Patatesin kilosu 1.5 tu 3 oldu". Bizim atalarımız balkanlarda savaşırken açlıktan şehit düştüler. Peki ne için? Sizin patates soğana sattığınız vatan için. Yarın sizler açlıkla imtihan edilseniz değil anasını babasını vatanınızı satarsınız be. Zaten öyle oluyor yavaş yavaş.
    Benim bu dolar olayı hakkındaki tek ifadem;
    "Biz sadece başka büyuk bir bahar için yaprak döktük"

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 26 Eylül 2020; 1:41:44 >
  • Ya arkadaş şurda tek derdi şakşakçı troll üye kitlesi üzerinden YouTube dan para kazanma derdi olan hiç bir öngörüsü tutmadığı halde hala yüzsüzce video paylaşmaya devam eden youtuber ekonomistleri koymayın artık...

• ProgramYamacisi kullanıcısına yanıt
    İroni olduğunu umut ediyorum sevgiler

• son faiz arttırımının kurlar üzerinde hiçbir etkisi olmamıştır. faiz lobisine teslim olundu.
    Reis merkez bankası müdürünü görevden acilen almalıdır... 🤭🤭🤭

• quote:

Orijinalden alıntı: Avente

Senin araba hazır tabut olduğu için Avrupa’da satılmıyor bildiğim kadarı ile 😂😂 ama şunu diyim sana Burda 2000 model ford focus reno twingo 2000 model klimalı hidrolik direksiyon klimalı sırf muayenesi bitmiş adam muaneye işleriyle uğraşmamak işin bedava veriyor o arabalar Türkiye’de 50 bin TL normalde 😁😁

Alıntıları Göster
    muayenenin nesiyle uğraşıyorsun? randevu alıp aracı teslim ediyorsun, saatlerce inceliyorlar, 150 euro muydu neydi en son yaptırdığımda. 14 euroya da yedek araç vermişti elemanlar
  • döyt dokcancılar yalan oldu kaybolup gittiler
    borca yükselicek merkec bankacı bol para basıyo bütün para borcaya akıcak cılarda yalan oldu senenin özeti .

• 471 den altin aldim ne düştü be :) ne alsam dusuyor dolar da alayim diyorum ulke ekonomisinin bana ihtiyaci var gibi :)
    Allahtan çölde değilim :)))

• 
Sayfa: önceki 44344435443644374438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.