Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tafesan , ll BLooD ll Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 43 Misafir (6 Mobil) - 38 Masaüstü7 Mobil
5 sn
233.615
Cevap
1.153
Favori
11.697.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
19. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Orijinalden alıntı: umix353

quote:

Orijinalden alıntı: HarunD

quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Olum dolar satın diyoruz dinlemiyorsunuz. Yastık altında kasada nakit döviz tutmak vatana ihanettir.

Benim vatana millete ihanet kavramım farklı kerdeşim. Buyur sana birkaç örnek;

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

Yalan yanlış sözcü gibi gazeteleri okursan yanlış haberde yayarsın

Yalan mı?

Yandaş kanallara çıkıp dk. başı pkk güzellemeleri yapıyordu yeni yetme bölücü gazeticileriniz. Hangisi tutuklandı?

ARtık Türk, Türkiye bayrağı denmesin Demirtaş'ın dediği gibi Devlet bayrağı densin diyenler hala sabahta yazıp kaç bin tl para alıyorlar.. Neyse ya siz zaten kandırılmaya alışkın olduğunuz için sizin için sıkıntı yok

Zaten bir kaç sene önce artık orduda düzeldi diyen de sizin gibi tiplerdi.. Evet çok güzel düzeltmi..🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥şsiniz Tsk'yı

Aslında genel sorun ne biliyormusun ? Senin bu haberleri sadece akplilerin zamanında söylediklerinle gösterirken son 1-2 yılda chp veya diğer sanat camiyasının söylediği hiçbirşeyi görmezden gelmen. akp sempatizanlarınında tam aksine chp ve sanat camiasındakileri yayınlarken akplilerin zamanında söylemlerini yazmaması..

Aslında ikiside aynı şey. BU yayınladığın resimler eski olmasına rağmen, güncel olanlarıda yayınlamanı bekliyoruz...
    Bu konuyla alakasız olan kısımdı.

Onun dışında dolar ciddi şekilde artış gösterdi ve göstermeye devam edecek gibi duruyor. şahsi fikrim dolar bi doyum noktasından sonra düşüş yaşayacağını düşünüyorum. Bununla beraber Trump kısa vadede abd ekonomisi ciddi şekilde yükseltecek gibi sonrası ise muallak birçok ekonomiste göre abd ekonomisi uzun vadede büyük sıkıntıya girmesi.. Yanlız bu dönemde abd-tr ilişkilerini iyi tutup sermayeyi Türkiyeye çekemezsek dolar ciddi şekilde 4 tl yi görecek gibi. buda çok büyük bir sorun demek ülke içi ekonomi için.

Bununla beraber zamanının milenyum çağında tüm dünya ekonomik/bilimsel/teknolojik çağ atlama çabaları sarfederken canım ülkem aptal aptal siyasiler yüzünden çok büyük bir kriz atlattı. Şuanki dolar durumunda bile ciddi şekilde finansal bir kriz içine girmediysek kim ne derse desin ekonomik olarak sağlam bir temelimizin olduğu düşüncesi kanısındayım.

Aslında asıl sorun, pkk sempatizanlığı yapan akpli gazetecilerin o sözde sanatçıların pkk ile ilgili bir şey söylediği zaman üzerine gidip, pkklı bu terörist bu diyip yerden yere vuran.. Oslo'da pkk ile el sıkışanlara hiçbir tepki gösterememesi. Gösteremez tabi çünkü tasmalarının kimde olduğunu biliyoruz. yada artık pkk bayrağı taşımak suç olmaktan çıktı, apo posteri taşımak suç olmaktan çıktı dediklerinde hiçbirinizden ses çıkmıyordu..... Bomboş mesaj atmışsın bomboş

Resimler eski diyor utanmadan, işte tipik akpli ne utanma var ne arlanma ne yüz kızarması.. Ne oldu oda mı kandırılmış... " Türk bayrağı, Türkiye bayrağı denmesin, demirtaş'ın dediği gibi devlet bayrağı densin" diyenleri savunacak kadar aciz durumlara düştüyseniz zaten söyleyecek bir şey yok..

Gerçi kime ne anlatıyorum siz değil misiniz cemaati allayıp pullayan tüm imkanları seferber eden... Neyse cemaate nasıl sıra geldiyse sizede sıra gelecek elbet... Ne pislikileriniz çıkacak kimbilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırılanhayaller -- 16 Kasım 2016; 15:24:22 >
  • Euro dusecek mi? Yukselir mi ay icinde?
  • şuan 3,32 dolar kopuyoruz beyler nede olsa kriz teget geçtii
  • Allah sonumuzu hayırlı eylesin
  • Hala belirsizlik hakim çünkü fetö olaylarında herkes biliyor ki akpnin içinden daha çok adam var bu olaylara karışan haliyle kimsede güven falan yok.. Muhalefet ayrı komedi zaten
  • beyler bu kadar telasa mahal yokmus, dagilabiliriz.
    tum vatan sevdalisi kardeslerimi de linkte yazanlari yapmaya davet ediyorum!

http://www.yeniakit.com.tr/yazarlar/mehtap-yilmaz/sikinti-yoook-dolarin-atesini-de-dusururuuuz-davranin-hadiii-17193.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestanealtcizgi

beyler bu kadar telasa mahal yokmus, dagilabiliriz.

http://www.yeniakit.com.tr/yazarlar/mehtap-yilmaz/sikinti-yoook-dolarin-atesini-de-dusururuuuz-davranin-hadiii-17193.html

Owwww yeaaa
  • https://www.sabah.com.tr/fotohaber/ekonomi/milyonlarca-memur-ve-emekliye-zam/5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helfgott -- 16 Kasım 2016; 15:44:10 >
  • Kriz bizi teğet geçecek
  • bestanealtcizgi B kullanıcısına yanıt
    Ulan bu çomarlarda dolar mı varda bozdursunlar 😀 Anca yandaş ağababaları dahada zengin oluyor bu darbelerle haberleri yok 😀😀
  • USA dollar 3.32
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestanealtcizgi

beyler bu kadar telasa mahal yokmus, dagilabiliriz.

panik yok. cebimdeki 5 doları bozduruyorum. doları 3 e düşürteceğim :D
  • abicim 2k dolara kimse bişey vermez diye tahmin etmiştim hazırlanıp cıkıyorum evden az sonra
  • Bu ülkede RTE>TC oldu. Tanka kafasını koyan millet, ekonomik olarakta bedel ödemeye razı
  • Tüm mal varlığımı satıp dolar aldım. Dolar yaza kadar 4.10-4.20 arasında gidip gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex59

Günün özeti: Dolar almayın duvara çarparsınız diyen birini dinlemeyip vaktinde hatırı sayılır miktar dolar aldığım için bu günü yine kazançla kaparken, onun her sözünü bir lütuf olarak görenler sadece ceplerindeki Türk Lirasının biraz daha eriyişini izlediler.

Şakşakçıların anlamayacağını bilsemde yinede kendi yazımı alıntı yapayım.

Bu gün yine karlı bitirdik günü.
  • daha bunlar iyi gunlerimiz ...dıs borc karsılnamyacak duruma geldi....

halen ekonomımız iyi diye tv lerde cahillleri kandırıyorlar..

2002 de dıs borc 29milyar dolar ..alacak larımız borclarımızı yanı vereceklerımızı karsılıyor..hatta fazlamız var..üretiyoruz...

yıl 2015 3ncü ceyrek dıs borc 495milyar dolar...alacak verecek farkı korkunc..2016 yı hesaba katmıyorum bile...üretim bitti 49bin ton seker pancarı ve saman ithal ettik...

yavas yavas anlıyorlar eskı ak çoma.lar....keske elimiz kırılsaydıda bunlara oy vermeseydık diyenı bizzat kulagımla duydum...beter olun ..insallah 5 lira olurda surum surum sununun..

cocugunuza alacak ekmek bulamayında..aklınız bsınnıza gelsin..

işte ozaman vermeyin bunlara oy ulkeyı bataklıga surukluyorsunuz diyenleri ozaman anlarsınız....

cahil-i cuheyla toplulugu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mergen57

Akp hükümeti 2002'yılında geldiğinde dolar 1milyon600binTL civarındaydı (sıfır atılmış haliyle 1.6 TL ). Yaptıkları özelleştirmelerle, satışlarla dolar'ın artışını 10 sene boyunca geçici olarak durdurdular. 1.3-2TL arasında gidip geldi 10 sene boyunca. Artık sıcak para kalmadı elde, üretim ve ihracat 2002 öncesine göre daha da az, daha çok dışa bağımlıyız. Tarım ülkesi olan ülkede tarımda kalmadı, 2002 öncesi hiç değilse içte kendimize yeten bir ekonomi vardı. Artık dolar ivmeye kaldığı yerden devam ediyor fakat bu bizi çok daha kötü etkileyecek eskisine göre. 1-2 Sene içinde doların 10TL oldu, paraya bir sıfır daha geldiğini görürseniz şaşırmayın.

Türkiye'yi yönetenler, vakti zamanında;

Eğitimde, öğretimde, üretimde, ar-ge de, inovasyonda, uluslararası pazarlamada ve uluslararası marka oluşturmada G.KORE ve TAIWAN neler yapmış, örnek alınıp bire bir aynısı uygulansaydı, belki bizden de bir cacık olurdu. Bizim de, ekonomimizi ayakta tutacak uluslararası markalarımız olurdu.

O tren kaçtı, şimdi ne olacak kimse bilmiyor. Bekleyip göreceğiz. Arap dan, İranlı dan gelecek paraya el açmış durumdayız. Şuan resmen dünyanın dilencisi konumundayız.

Siyasiler her gün, "Allah rızası için sıcak para getirin, Allah rızası için bize de yatırım yapın." şeklinde, yalvarırcasına demeçler veriyor.

Vakti zamanında kendi yatırımını kendin yapmazsan böyle dilenirsin.
  • Yazar kasa atan arkadaşları bu sefer kiralık kasalarını atmaya davet ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 1 Aralık 2016; 19:39:12 >
  • Virtual Reality kullanıcısına yanıt
    petrol fiyati dusmus nereye yardim edecekler
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.