Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5214. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ry4n , Dark Territory , Dark Territory
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir - 16 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
235.128
Cevap
1.165
Favori
11.770.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 52125213521452155216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2021 de vergiler giderek artacak bu kaçınılmaz.

Reform paketinden çok inovatif vergiler bekliyorum.

Zira sayın Naci ağbal döviz ile gelen otomobillere tl bazında vergi dilimi uygulayarak vergi uygulayalım fikrinin babası olarak dünya ekonomi tarihine geçti.

Ondan daha inovatif fikirler bekliyorum.

"sıkılasmaya devam" dedi kendisi son açıklamasında.

Gayet açık ve net bir mesaj.. Kimin nasıl sıkılasacagini ayrıca belirtmeme gerek yok sanırım.

Memlekete hayırlı olsun artan iletişim vergimiz. Darısı diğer vergi türlerinin ve yenilerinin başına...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demek esnafa yapılan para yardımları böyle çıkaracaklar,esnaflar düşün yakamızdan

https://twitter.com/yoltv/status/1355442641102626820?s=21
  • yıl 2010

Eskiden güzel ülkeymişiz de haberimiz yokmuş. Değerini bilememişiz.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • deprem vergisi olarak bilinen özel iletişim vergisine zam gelmiş hadi bakem https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonomi/deprem-vergisine-zam-geldi-6235397/

• M4M00D kullanıcısına yanıt

Bu söylediğim zarar yaklaşık 10 yıl önce filan oldu hocam. O zamanlar ons 1800 cıvarıydı babam o seviyeden almıştı, sonra ons 1100-1300 lere ındi, bir 8 sene öyle gitti, o zamanlar zarar etti. Tarihleri aşağı yukarı yazdım.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Dolar bazında olabilir ancak TL bazında yine arttı doların etkisi ile hocam o yüzden öyle söyledim
  • Dün Habertürkte olanlar.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    tamam da o zaman da 3 lira değerliydi.
    tabi sonradan üzerine kat kat vergi getirdiler.

açıktan içkiyi yasaklayamayan şeriatçı iktidar, vergiyi arşa çıkararak üstü kapalı yasakladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M4M00D kullanıcısına yanıt

Dolar olarak almıştı hocam. 40k dolar yatırmıştı.

• gözümüzün önünde vergi dağları. ne yapsak, ne etsek yolu vergiye çıkıyor. kızıp "ulen iki tek atayım" desen, ulaa yine vergi. vergi cumhuriyetinde sıradan bir gün daha.

• Esnafı; zam yapamazsın yoksa kotu olur diye tehdit et... halkı sana ezdirmem diye nutuk at...
    Enflasyonla mücadele edeceğiz yıl sonu enflasyon %9,4'olacak de...
    Sonra kalk haberleşme de Özel İletişim Vergisini %33 arttırıp %10'a çıkar...!
    Nasılsa faturaları halk mecbur ödeyecek... !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne olacak bu tanzim doların hali

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Bahsettiğiniz tanzim satış dolarları ise onlar Damat Berat'ın Bakanlığı döneminde özellikle 2020 yaz aylarında 128 milyar dolar düşük kurdan 5'li çetenin(daha başka bunlara yakın hatırlı kişiler de var) döviz ihtiyacını karşılamak maksatlı satıldı.Yani tanzim satış yapılacak Dolar TCMB'de kalmadı.🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bu yönetimin şakşakçılarına Ata'mın tepkisi:

• Pazartesi piyasalar açılır açılmaz altın almak istiyorum.Sizce buralar dip nokta mı?1 yıllık süreçte zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum.Ama faizden daha fazla kar sağlar mı emin olamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BiletlerBiletxD

Pazartesi piyasalar açılır açılmaz altın almak istiyorum.Sizce buralar dip nokta mı?1 yıllık süreçte zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum.Ama faizden daha fazla kar sağlar mı emin olamıyorum.

altın eğer yükselirse bu altınları bozdurmak için son fırsattır. zira altın 2200 dolarları görüp oradan bir şelale düşüşü yapabilir. tıpkı 2012 de olduğu gibi.

Yani tüm dünya aşılanır pandemi biterse altının ONS fiyatının 18000-1900 dolarlarda falan duracağını hiç zannetmem, 1300 lere gider pandemi biterse.

siz yine de bunu yatırım tavsiyesi olarak algılamayın, sadece kötü senaryonu da hatırlatmak istedim.

• MRT_ kullanıcısına yanıt
    Tw'de adamın biri gümüş 1000 dolar demiş hemen almalıyım.

• MRT_ kullanıcısına yanıt

spekülatörler her şeyi söyler. eskiden altın varlığı kadar para basabiliyordun şimdi buna bile gerek yok piyasadaki paranın çoğu artık dijital para.

kripto paralar olmasa bu dedikleri 6000 dolarlar mümkün olabilirdi, lakin artık altın alternatifsiz değil. Ayrıca gama shop olayı da artık Z kuşağı gençliğinin borsayı keşfetmesine iyi bir vesile oldu.

altının 2 büyük rakibi ve alternatifi var. kripto paralar ve borsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Tw'de adamın biri gümüş 1000 dolar demiş hemen almalıyım.

Yapma etme.

• 
Sayfa: önceki 52125213521452155216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.