Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4761. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ry4n Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 23 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.445
Cevap
1.165
Favori
11.783.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 47594760476147624763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuanki durum bir alım fırsatı olabilir.

• Ben sero B kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 tl ye kadar düşürür sevgili reis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Zaten gelecek olan isim çok şey değil.Çünkü en bilgili olanı bile gelse etki yapamayacak.Sarayın düzeni sorunlu yapısı sorunlu.

Konuşulanların arasında Ersin Özince doğru tercih olabilir.Ama olmaz.

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    Dalga mı geçiyorsun ya 480₺ yolu var

Ytd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 9 Kasım 2020; 14:23:12 >
  • Almayın kardeşim bırakın düşsün

• 5-6 saatte 52 kuruş düştü dolar daha doğrusu TL değer kazandı.Saat 4te kabine toplantısı başlayacak.

Bakalım kimler değişecek.Insallah açıklama piyasalar kapandıktan sonra yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şöyle olabilir, böyle olabilir diyip de "yatırım tavsiyesi değildir" ibaresi koymayanlar, şu an suç işliyor haberiniz olsun.

• Hocam bu 7.80 direnci dediğimiz olay tam olarak nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

504 TL şu an  

Alıntıları Göster
    Zaten insanların başına ne geldiyse şu birbirini gazlayan tayfa yüzünden geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Süleyman Soylu istifa ettiğinde reisten izin almıştı ve reis kabul etmedi değil mi?

Alıntıları Göster

Sen o tiyatroyu gercek sananlardansin oylemi...?

Danisıklı dögüs denen bir sey var.. mevzulara cok yuzeysel bakma...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

7,80 direnci kırılana kadar kimse gelmesin de ondan sonrasına bakılır. 8,50 falan neydi bu kurlar abi. Tamam eskisi gibi 1,50-2 lira falan olmaz da 8,50 falan da olmasın ya. 3-4 lira yeter işte kendi yağımızda kavruluruz, hayır yani 8,50 ne? Yurt dışına çıkma şansını da tamamen iptal ediyordu şu kurlar. İnşallah böyle devam eder. İnşallah ekonomide biraz daha akılcı politikalar izlenmeye başlar bundan sonra. Böyle devam.

https://tr.investing.com/currencies/usd-try-commentary

Forum kısmı komedi. Herkes ah vah çekiyor.  

düşüyor seviniyoruzda fiyatlarada çabuk yansısa keşke. DOlar yükseldiği an basıyorlardı zamları. Her markete gidişimde istisnasız zam geliyordu herşeye.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle mesela cuma günü 5000$ dolar alan arkadaş tamamen forumun gazına gelerek aldı

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

düşüyor seviniyoruzda fiyatlarada çabuk yansısa keşke. DOlar yükseldiği an basıyorlardı zamları. Her markete gidişimde istisnasız zam geliyordu herşeye.

Alıntıları Göster

Beni ilgilendirmiyor hocam yurt içindeki fiyatlar. Ben yurt dışına yüksek lisansa gitmenin peşindeyim. Döviz ilgilendiriyor beni. Burda hayat her türlü pahalı zaten orası ayrı bir konu. Dolar bugün 2 lira olsun yine fiyatlar aynı kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

7,80 direnci kırılana kadar kimse gelmesin de ondan sonrasına bakılır. 8,50 falan neydi bu kurlar abi. Tamam eskisi gibi 1,50-2 lira falan olmaz da 8,50 falan da olmasın ya. 3-4 lira yeter işte kendi yağımızda kavruluruz, hayır yani 8,50 ne? Yurt dışına çıkma şansını da tamamen iptal ediyordu şu kurlar. İnşallah böyle devam eder. İnşallah ekonomide biraz daha akılcı politikalar izlenmeye başlar bundan sonra. Böyle devam.

https://tr.investing.com/currencies/usd-try-commentary

Forum kısmı komedi. Herkes ah vah çekiyor.  

4 lira 2018 Mayısında idi, çok köklü ve bir kaç yıla yayılan ekonomik yeniden yapılanma olmadan gündelik spekülasyonlarla o seviye imkansız.

Bazı arkadaşlar 7 tl demiş Korono illeti bitse dahi 6,5 tl altı oldukça zor.

• Beratın el çektirilmesinin abd seçimleri ile net alakası var.Biden daha oturmadan bişeyler olacağını sezen yada istihbaratını alan yönetim pozisyon almaya geçti.İlk önce Murat Uysal daha sonra da Berat gitti sıra Hakan Atilla'da.Ocak'tan sonra Halk Bank davası tekrar açılacak.

• 8.30 dan almistim. Uzun vadede ve AKP iktidarda oldugu surece dovizin dusmesinin uzun surmesini beklemiyorum. Alim firsati doguruyor gibi. Yatirim tavsiyesi kesinlikle degildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ben sero

Bir çokomel %5 bakan gücünde acaba reis % kaç başkan gücünde.

Tayyip giderse 6.00 olur.Üsttede yazdım şuan doların gerçek değeri görünen değer değil bilmem kaç tane faiz enstrümanını geri çekeceksin swap filan boşa çıkacak doları dalgalanmaya bırakacaksın.Gördüğün değer ne ise odur.

Ardından eski sisteme geçeceksin muhtemelen dolar kuru 11-12ler olacak ardından eski sistem piyasaya güven yeni hükümet filan derken 5.50 lere düşer ve bu noktalarda aksi birşey olmazsa sabitlenir.

Çok yaşanmışlık çok borç var.Daha pek çok çevresel etmende var savaşa mavaşa bulaşmayacaksın.Herşeyden elini eteğini çekeceksin.Diplomatik ilişkilerinde hassas agresif tehditkar olmayacaksın.

Nato'ya ya karşı bağlı olduğun birliğe karşı ters adım atmayacaksın(s400) Halkbank olayınında çözümlenmesi lazım.

Ancak böyle böyle 5.00 filan olur.

Bir doların 3-4 lerden buralara geliş sürecini yaşananları gözden geçirin.Doların altı 5.00'te doldu.Sonrasınd abaşkanlık sistemi ve bambaşka bir yönetime girdi ülke tek adam rejimine işte ancak bu etkeni silersin.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

+1

Bunun üstüne birde faizleri 500 baz üstü arttırdılar mı ortam daha da şenlenir.

• Ulan 60 kuruş düştü :D zarar etmeden sattık vay anasını hacı ne yapıyordun boş koltuk bir senede yapamadığını yaptı

• 
Sayfa: önceki 47594760476147624763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.