Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hasin1001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.188
Cevap
1.166
Favori
11.773.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47584759476047614762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt

Bakın doları düşürdüm, Ayasofyayı açtım, 2023'de de doğal çıkarıyorum deyip kazanır ben hiç ihtimal vermiyorum.

Siz de kendinizi kötüye hazırlayın sonra hayal kırıklığı olmasın.

• Ama Berat’ta delikanlı çocukmuş. Gitmeden iyi kazandırdı bize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 lere düşer inşallah

• Öyle çok sivenilmesin yerine geçen kişi söylemleri ve yapılanlar ile yeniden uçar dövizin tabanı yok.

Aslında şöyle bir durumda kriz masası kurulur avrupada küçük oynamalarda bile ama tahtrevalli oynamaları normal karşılanıyor.

8.50 den 8.00 düşen şey beklenen beklenti olmayınca geri eski haline döner.

Şuan faizide fiyatladılar faiz gelmezse geri yükselecek.Faiz gelirse 8.00 altına iner 7.70 filan olur 300 gelirse 500 gelirse 7.50 1000 gelirse 7.00 filan.

• 7,80 direnci kırılana kadar kimse gelmesin de ondan sonrasına bakılır. 8,50 falan neydi bu kurlar abi. Tamam eskisi gibi 1,50-2 lira falan olmaz da 8,50 falan da olmasın ya. 3-4 lira yeter işte kendi yağımızda kavruluruz, hayır yani 8,50 ne? Yurt dışına çıkma şansını da tamamen iptal ediyordu şu kurlar. İnşallah böyle devam eder. İnşallah ekonomide biraz daha akılcı politikalar izlenmeye başlar bundan sonra. Böyle devam.

https://tr.investing.com/currencies/usd-try-commentary

Forum kısmı komedi. Herkes ah vah çekiyor. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: nicotr

Piyasa Binaliyi nasıl karşılar sizce?

Çokomelden farkı yok.Geri uçar.Global piyasanın olumlu karşılaşacağı mümkünse AKP kabinesinden olmayan biri ile ancak düzelebilir.Ha binali ha cinali ha dersen çokomelli farkı yok bunların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 9 Kasım 2020; 14:16:44 >

• Akşam istifa kabul edilmezse bu düşüşün 2 katı hızda artış olur bence 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  (yatırım tavsiyesi değilmiş)

• WhyNot? kullanıcısına yanıt

damat intikamı acı aldı🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• tek hücreli partizan destekçiler umarım sorunun aqp olduğunu idrak edebilmişlerdir. bu ülkenin başka bir sorunu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 9 Kasım 2020; 14:17:10 >
  • Olum ekonomi bakanı istifa etti dolar 8.55 ten 8 e düştü ya la ne garip ülkeyiz yav , eger böyle devam edecekse hiç yeni atama yapmayalım bir süre :D

• Büyük sazan.avi dönüyor.

YTD.

• quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Ak partide ya da MHP'de Ekonomiden anlayan hiç mi insan yok?

Devlet Bahçeli var 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Binali geliyor yerine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir çokomel %5 bakan gücünde acaba reis % kaç başkan gücünde.

• 100 euro alayım diyorum tam zamanımı arkadaşlr

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt

Normalde haklısın uyanan çok.Ama kararsızların çoğu damat faktöründen dolayı vazgeçmişlerdi.Yani adamların reis sevgisi çok "zaten bu yüzden veriyorlar halen" ama damat var diye boş atacağım diyen çoktu.İstanbul-Ankara seçimlerinde bunlar etkili olmuştur zaten.

Şimdi damat gider kabine yeniden ayarlanır ise 3-5 gaz cümleler ile 3-5 miting ile seçime girer şu anda bile 30 olan oyları 35 yaparlar.

Bu yüzden diyorum damat gitmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

Bu mesaj silindi.

504 TL şu an 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: Bursaspor.

Olum ekonomi bakanı istifa etti dolar 8.55 ten 8 e düştü ya la ne garip ülkeyiz yav , eger böyle devam edecekse hiç yeni atama yapmayalım bir süre :D

Nagehan alçı dün berat bakanımız istifa etti bakın yarın dolar 12 olunca herkes pişman olacak görürsünüz demişti.

Şunu laf sokmak gibisi var mı.Eziş büzüş olmaktan usanmadı laf yemeye doymadı.Eşi ayrı kendi ayrı gereksiz yüzsüz.

• piyasalar resmen berat'tan kötüsü olamaz herhalde düşüncesini fiyatladı.🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• ben terste kalanlardanım

açıklanan 3 yıllık ekonomik planda bile dolar 7.5 tl hedeflenmedi. o yüzden ne kadar düşerse düşsün bozmayacagım para lazımdı ama ellemeyecegım artık mecbur

• 
Sayfa: önceki 47584759476047614762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.