Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: s.h.a. , s.h.a. , Zeen Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 30 Misafir (2 Mobil) - 30 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.381
Cevap
1.165
Favori
11.780.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 44174418441944204421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam 374 ten almıştım ben, 470 civarından bozdum. Aracımı değiştircektim fakat şuan arabaya gömmek mantıksız geldi ( Kuzen galerici millet çok isyanda 2. ele birşeyler düşüncekler oy için diye bir tezi var ) o açıdan tekrar emtia ya giricem. Yatay seyirdeki maksimum düşüşü bekliyorum..

2012 astra sport stil aracım var, 130 140 ediyor şuan üstüne altından gelen parayı koyup A serisi yada 1 serisi temiz bir araç alacaktım 2015 2016 model. Kuzenle görüştükten sonra vaz geçtim şuan faizde param (:

KESİNLİKLE BİR YATIRIM TAVSİYESİ - FİKRİ YOKTUR, KİŞİSEL TECRÜBEDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 23 Eylül 2020; 18:15:8 >
  • Onsa noldu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emclord00

hocam 374 ten almıştım ben, 470 civarından bozdum. Aracımı değiştircektim fakat şuan arabaya gömmek mantıksız geldi ( Kuzen galerici millet çok isyanda 2. ele birşeyler düşüncekler oy için diye bir tezi var ) o açıdan tekrar emtia ya giricem. Yatay seyirdeki maksimum düşüşü bekliyorum..

2012 astra sport stil aracım var, 130 140 ediyor şuan üstüne altından gelen parayı koyup A serisi yada 1 serisi temiz bir araç alacaktım 2015 2016 model. Kuzenle görüştükten sonra vaz geçtim şuan faizde param (:

KESİNLİKLE BİR YATIRIM TAVSİYESİ - FİKRİ YOKTUR, KİŞİSEL TECRÜBEDİR
    Şuan girsen tekrar kambiyo vergisi falan bozdurduğunuz miktar altını tekrar alabilirsiniz kafa kafaya gelir yani...Ne zarar ne kârın olur ama önceki yaptığın kâr hâlâ geçerli olacak... Bekle biraz diyeceğim ama ons birden artarsa bu dolar kuru ile altın nereye gider bilemeyiz...Duruma göre takıl hangi seviye uygun gelirse oradan alırsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 23 Eylül 2020; 18:12:57 >

• the__executioner__ kullanıcısına yanıt
    şimdi tekrar 1700 seviyesine mi gider
  • yarınki PPK ve cuma günkü BM toplantıları döviz - tl açısından çok kritik diye düşünüyorum .

KESİNLİKLE BİR YATIRIM TAVSİYESİ - FİKRİ YOKTUR, KİŞİSEL TEZDİR
  • Onsu kimsenin topladığı vs yok daha bunlar yüksek seviyeler 1700'ler 1600'ler gelecek
    Altını olan ons düşmez diyor herkes gönlünden geçeni tahmin gibi buraya yazıyor ama dünya piyasaları normale dönmek zorunda altın balonu patladı artık

• Hocam ben büyük yükselişte de kar ettim, 299 seviyelerinden alıp 364 ten çıkmıştım bir 200 lük. Şöyle altını yaklaşık 1-2 yıldır takip ediyorum. Bu yatay seyrin en az 1.5 - 2 ay süreceği görüşündeyim gel gitler yani. Tabi Extrem durumlar hariç ABD seçimleri - AŞI - abd-çin ekonomik savaşı gibi etkenlerde beklenmedik gelişmeler olursa ani dalgalar olur dediğiniz gibi. Ama dünya yatay seyrinde ilerlerse altındaki gel git devam edecektir bence.

KESİNLİKLE BİR YATIRIM TAVSİYESİ - FİKRİ YOKTUR, KİŞİSEL TEZDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 23 Eylül 2020; 18:21:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Asgari ücret 318 USD orda da

• Ek olarak parite de normale dönecek yani doların en az 8 olması lazım şu an Euroya göre

• quote:

Orijinalden alıntı: 19sng19

Onsu kimsenin topladığı vs yok daha bunlar yüksek seviyeler 1700'ler 1600'ler gelecek
    Altını olan ons düşmez diyor herkes gönlünden geçeni tahmin gibi buraya yazıyor ama dünya piyasaları normale dönmek zorunda altın balonu patladı artık
    :)) Ocak - Mart özellikle 2021 ortalaırında sizinle tekrar görüşmek isterim forumdan hocam.. Umarım sağ isek denk geliriz :)

Altın balonu kavramı çok geçersiz ve amatörce bir kavram bilginize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 23 Eylül 2020; 18:18:52 >
  • Daha gider mi bu ons aşşağı

• quote:

Orijinalden alıntı: emclord00

:)) Ocak - Mart özellikle 2021 ortalaırında sizinle tekrar görüşmek isterim forumdan hocam.. Umarım sağ isek denk geliriz :)

Altın balonu kavramı çok geçersiz ve amatörce bir kavram bilginize..

Alıntıları Göster
    İnşallah hocam sağ olalım görüşürüz
    Tabi ki yine herkes bildiğini yapsın kimse buradaki yorumlara göre parasını bir yere bağlamasın ama benim fikrim bu yönde YTD

• quote:

Orijinalden alıntı: 19sng19

İnşallah hocam sağ olalım görüşürüz
    Tabi ki yine herkes bildiğini yapsın kimse buradaki yorumlara göre parasını bir yere bağlamasın ama benim fikrim bu yönde YTD

Alıntıları Göster
    Kesinlikle katılıyorum
  • Ons Ekim ayında 2100 lere değip sonra dış güçlerin saldırısı ile yine 1800 lere inecek.
    Rozçilt ve Rakıfelır aileleri aralarında anlaşmışlar.Alsat la malı götürecekler.
    ytd.
  • Hocam yerli üretim ürünleri de fiyatları fahiş yerli koltuk lar mesela üstünde yerli üretim sembolü var bakıyorsun etiketine 8 10 bin lira indirimli hali. Pandemi geldi diye o da normalde 12 14 bin tl lere dayanmıştı koltuk fiyatları. Yani ithal yerli farketmiyor ülke ekonomisi batmış vaziyette. Alın kıçkırık vestel ürünlerine bakın beyaz eşyasına tv sine kendisinden 2-3 kat gelişmiş yabancı firmalarla aynı fiyata satıyor ürünlerini millette gidip ithal alıyor daha kaliteli daha markalı diye. Saymakla bitmez olay yerli ve ithal değil olay ÜLKENİN YÖNETİLEMEMESİ HERKES SAMAN ALTINDAN SU YÜRÜTÜYOR AKLANAN TONLARCA KARA PARA VAR.... MİLLET AÇ FAKİR....
  • 7.70 'e ironi yaptım.Tabiiki de insanların yönetime duydukları güvensizlik bu çılgınca Döviz alımında başlıca etken!
  • An itibariyle asgari ücret 259 euro. Bitmişiz biz ya.

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• Bir ABD vatandaşı 2000 dolar maaş alsa 1 gram altını şuan 60 dolara alabiliyor. Bizde 2000 TL maaş alan 1 gram altını 470 TL'ye alıyor vergiler dahil... Altın uluslararası piyasalarda çok ucuz kalıyor.... Bu fiyatlarda ons ve gram altına talep artar başta ABD olmak üzere... Üstelik FED'in para bastığı ve 3 yıl Faiz artırmayacağız dediği bir dönemde emtialar düşmez düzeltme yapar yoluna devam eder

• 1 dolar 100 tl olduğu günleri görecek miyiz acaba
  • 
Sayfa: önceki 44174418441944204421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.