Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4474. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 15 Misafir (5 Mobil) - 12 Masaüstü9 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
235.139
Cevap
1.165
Favori
11.771.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 44724473447444754476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snurks1499 -- 29 Eylül 2020; 12:18:11 >

• oha. durmuyor. 7.83

edit: üzülmeyin arkadaşlar.

sonunda, 2013'ten beri yaşadığımız ve dert yakındığımız buhran tabana yayılıyor.

alt tabaka da anlar artık nasıl yanlış oy verdiklerini.

bu muhalefet o kadar beceriksiz ki, akpnin gitmesi için tek yol insanların aç kalması.
    (bunu kimse istemez ama gidilen yol bu şuan.)

biz önceden uyardık venezuela örneğini gösterdik kimse tınlamadı. muhalefet 1 kere bile dile getirmedi.
    berat desen o başka bir ülkede yaşıyor herhalde anlattığı şeylere göre.

yani o dibi yaşayacağız.

bu millet, ya refah ya da siyasal islamcılıktan birini seçecek.

çünkü musluk bitti ve siyasal islam para yemeden duramıyor.

seküler yeni bir parti oluşturulması gerekiyor.
    ama çok umudum yok o da ayrı bir konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuasudba -- 29 Eylül 2020; 11:20:31 >
  • noldu sesiniz çıkmıyor 1 konuşmayla nasıl 7.85den 7.84e indirdiler ama 4-5 saat konuşursa 7.80e bile indiririz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

E-ihracatı yükselteceğiz dedi çokomelli.

Paypal- Kapalı
    Ebay - Kapalı
    Booking- Kapalı

Neyi ihraç edeceğiz? Akp'lileri ihraç edelim bari.
    Bu ülkede Paypal'ın kapalı olmasının kaç yazılımcıyı yurtdışına kaçırdıgının haberleri var mı acaba? Bu forumda Paypal konusunda "bizim gurallarımızı gabil etmiiseler gabanacahhh dabiii gidin bitcoinle sadış yabın mazaratt üredmeyin" diye Paypalın kapanmasını savunanlar vardı. Adamlardaki özgüvene bak ya konu hakkında sıfır bilgisi var ama fikri var. Sen gel Amerika'daki 55 yaşındaki John abimizi bitcoinle ödeme yapmaya ikna et anam avradım olsun seni aylık 5 bin liradan maaşa baglayacam.

• an itibari ile 7.84 oldu çok hızlı yükseliyor ki 2 güne kadar 8 lira olur :)
  • Ne oldu çokommeli damat dovizi manipüle edemiyor musun?
    Sen en iyi yaptığın işi yap gara gara düşün bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 29 Eylül 2020; 12:21:25 >
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Gerek yok John abiye.

Biz bize yeteriz evelallah..

Güncellenmiş vergiler ile bu günler de geride kalacak. Daha güzel çok daha güzel acayip günler gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu mevzu artık makara yapılacak durumları aştı, şakası bile güldürmüyor artık...İnsanlar şaşırsın mı ? üzülsün mü ? kızsın mı ? Ne yapacağını şaşırıyor insanlar, gerçekten şu tablo üzücü, dolaylı yada doğrudan çok fazla insanı zor duruma sokacak...

Yahu resmen önü alınamıyor, bu gidişat ne olacak ? Bu böyle artıp gidecek mi ? Kimse hesap vermeyecek mi ? Pandemiden dolayı zaten çok fazla sıkıntıyla boğuşan insanlar birde bu kurun sıkıntılarıyla nasıl uğraşacak ?
  • YEP Özeti şu:
    - Bizim plan yapmamız lazımdı. Yaptık.
    - İster inanın, ister inanmayın!
    - Herkes bir süre daha başının çaresine baksın, enflasyon, işsizlik ve kura ilişkin yapabileceğimiz bir şey yok.
    - Seneye bir çıkalım, tekrar bakarız..

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Bu mevzu artık makara yapılacak durumları aştı, şakası bile güldürmüyor artık...İnsanlar şaşırsın mı ? üzülsün mü ? kızsın mı ? Ne yapacağını şaşırıyor insanlar, gerçekten şu tablo üzücü, dolaylı yada doğrudan çok fazla insanı zor duruma sokacak...

Yahu resmen önü alınamıyor, bu gidişat ne olacak ? Bu böyle artıp gidecek mi ? Kimse hesap vermeyecek mi ? Pandemiden dolayı zaten çok fazla sıkıntıyla boğuşan insanlar birde bu kurun sıkıntılarıyla nasıl uğraşacak ?
    Çoğumuz günün birinde bu duruma gelineceğini zaten biliyordu, ekonomistler uzun zamandır uyarıyorlar. Meşhur "10 milyar dolar satarım" videoları dahi yıllardır internette dolanıyor. Adamlar o kadar kibirliler ki kimseyi hiç bir zaman dinlemediler, ne var ne yok tükettiler. Sonucun bu olacağını kestirmek zor değildi. Zaten bu duruma herkesten üstün olduklarını, hesap vermeyeceklerini düşündükleri ve vatandaşı zerre düşünmedikleri için geldik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 29 Eylül 2020; 12:31:8 >

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

Hala bunların ekonomiyi düzelteceğine dair beklentisi olan varsa yüksek bir yerden atsın kendini.
  • Bakan damat göreve geldikten sonra dolar neredeyse 2 kat, sene başından beri 2 lira arttı

Nereye gittiğini herkes biliyor fakat çıkıp PowerPoint sunumu yapmayı tercih ediyorlar.Bugün tercih etsinler yarın kur yüzünden hammaddeye, ürüne, ara ürüne, makinaya zam gelince bu sefer ne Londra tefecileri hikayesi tutar ne dış güçler

Anca 3-5 makarnacı kandırırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Bu mevzu artık makara yapılacak durumları aştı, şakası bile güldürmüyor artık...İnsanlar şaşırsın mı ? üzülsün mü ? kızsın mı ? Ne yapacağını şaşırıyor insanlar, gerçekten şu tablo üzücü, dolaylı yada doğrudan çok fazla insanı zor duruma sokacak...

Ben de aynı fikirdeyim. Aşırı tatsız bir hal aldı.
    Avrupalılar bozuk paralarıyla gelip benim emeğimi sömürebiliyor. Toprağımı, suyumu, denizimin balığını, ağacımın meyvesini, çoluğumun çocuğumun rızkını sömürüp gidiyor.
    Herhangi bir Avrupalı, çocuğunun kumbarasındaki bozuk paralarla bir araba dolusu malımızı alıp gidebiliyor.

Bir insanın hala siyasal islamcı kalabilmesi için herhalde duyu organlarının tamamen körelmiş, beyninin de gece gündüz yıkanmış olması gerekiyor.

Yahu batık dediğimiz Yunanistan'da ortalama emekli maaşı 1000 euro. tek bozuk parasıyla 10 yumurta alıyor kadın. Pes. Ben o tavuğu besliyorum, seviyorum, gezdiriyorum, sağlıklı büyütüyorum, yumurtalarını topluyorum, güzelce paketliyorum. Sonra tek madeni paraya 10 tanesini veriyorum. Pes. Sebep olanları görmüyor musunuz hala?

(Yandaş haberlerle beyinlerini yıkatanlara özel sebep editi: sebep gılışdar rahat olun. Nasıl olsa gerçek sebebi yazsam da yeni yıkamalarla unutacaksınız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 29 Eylül 2020; 12:42:27 >

• 8.20 hedefine doğru ivmelendik. Bu saçma açıklamalar sonrası çok normal. YTD

• Booking kapali degil vpn acin rezervasyon yapin.Ben oyle yapiyorum TR ici

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sn Albayrak; "Karadeniz'deki keşifle enerji ithal eden değil ihraç eden bir ülke olunca bu cari dengemize olumlu katkı yapacak".

Nasrettin Hoca: “Koyunların geçtiği yerlere diken ekiyorum. Yünleri dikenlere takılacak, toplayıp ip yapıp pazarda satacağım ve borcumu ödeyeceğim”.

(Emin Çapa)

• MağaraAdam kullanıcısına yanıt
    Neden daha fazla dolar almadım diye gara gara düşünüyorum
  • bu saatten sonra 200 değil 2000 puan faiz artsa da kurtarmaz
  • 
Sayfa: önceki 44724473447444754476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.