Şimdi Ara

💰 Dolar=7,38 - Euro=8,75 - Altın=461 | 14 AĞUSTOS 💰

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cypon , Black_Wolf14 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 182 Misafir (69 Mobil) - 113 Masaüstü71 Mobil
5 sn
86.438
Cevap
740
Favori
3.711.919
Tıklama
Popüler Konular listesinde 48. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 💰 Dolar=7,38 - Euro=8,75 - Altın=461 | 14 AĞUSTOS 💰
Giriş
    206 Mesaj
    sanırsinki pazartesi 17 lira olacak demişler.
    martta 3.80 falandı.
    o zamanlar bu rakamları söylüyorlardı.

sonra 7 olacak diyenler neye göre diyor.
    |
    |

https://youtu.be/tYZoXONbZrU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Çok iyimser bi tahmin yapmışsınız. Sene sonuna 7.5 imkansız gibi. Ekime kadar olmazsa kasıma 8 le girerse çok şaşırırım halen nasıl direndiler 9 olmadı derim.

Bu kurlara rağmen başkan çıkmış kurban bayramı iyi geçti 4 milyon hayvan kurban edildi. Bugün dünden iyiyiz yarın bugünden daha iyi olacağız diyor.

Şimdi biz halk olarak sevinelimmi üzülelim mi.

2 senedir borcunu ödemeyip kurban kesen sahtekarlar yüzünden kurban kesmiyorum. Ayrıntıya girmek istemiyorum.

1 yılda.3.5 tan kur 7 ye çıkmış bi siyaside çıksın konu ile ilgili bi yalan söylesin. YALANDA OLSA AÇIKLAMA YOK. NEREYE GİDİYORUZ. DÜŞÜNÜN.

|
    |
    Zireael kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    xDodo

Rüyamda 11.34 görmüştü dolar .

|
    |
    bu gidişle 10 üstünü rahat geçer

kaynak ben
    |
    |

Ryzentosh

Sapphire RX5700 XT NITRO+ I Ryzen 5 2600@4.00-1.3v I Arctic Freezer 34 eSports DUO I MSI B450 Tomahawk I FSP Hyper 650W I Sharkoon AM5 Window I Samsung 860 EVO 500GB I Kingston 16G(2x8) HyperX 3200mhz I WD Elements 2TB I WD Green 2TB I Toshiba 1TB I LG IPS 21.5" I Corsair Gaming Scimitar Pro I Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Speed I Xiaomi Redmi Note 5
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Yurtdisi makalelerde default ve turkiye cok fazla yan yana gelmeye basladi.52 haftada doviz kuru 3.38 ve 7.23 arasinda hareket eden kac ulke var dunyada ?

Yiyeceklerin gramaji azaltilip zamlaniyor ya, hile de artacaktir. Zeytin yerine asfalt suyu, leblebi yerine tebesir tozu, antep fistigi yerine bezelye vs...
    yazının şu bölümüne koptum

''Yeni ismi ile Orta Vadeli Program gerçeklere oldukça yakın ve ikna edici şekilde açıklanıyor. Piyasada güven unsuru yeniden tesis ediliyor.

Artık herkes enflasyonun düşeceğine ve cari açığın gerileyeceğine ikna olmuş.

Uzun vadeli faizler aşağı iniyor. Türk Lirası güçleniyor. Hâlâ yüksek olsa da kendine 5'lerden bir yer beğeniyor.''

adam hükümete yaranmak için artık ne yazacağına yaşırmış
    |
    |

• Yarbay
    6353 Mesaj
    Akşam iş çıkışı migrosa uğradım eve birkaç parça gıda almak için. Zamlanmayan hiçbir şey yok gibi içeceğinden peynire ete bisküvilere kadar her şeyin fiyatı uçmuş. Fiyat arttığı gibi gramajlar da azaltılmış.

Utanmaz insanlar Avrupa'da Almanya'da bolluk refah içinde oturanlar gelip buraya Türkiye süper çok güçlü bilmem ne yazıyor bir de. Yüzünüze gözünüze tükürmelik iki paralık mahluklarsınız.
    Dikkatli izleyin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cinscat -- 31 Ağustos 2018; 21:57:58 >
    |
    |
    bugün arkadaşa iPhone 6 almak için teknoloji mağazasina gittik fiyati sormak için uğradık.iphone 6 tam 5 yıllık cihaz onu alma eskidi cihaz, iphone 8 al dedi sonra bakti bizi kekleyecek vestel önerdi iphone fiyatına arkadaşı ikna etmeye çalıştı baya bir konuştu.Sonra araya kız girdi o da bunları söyledi.Bunun dedi oranı söylüyorum %58 i yerli dedi.Dedim diğerleri ithal evet aynen.Çipset,yazılım,kamera,donanım gibileri hepsi ithal dedim neresi yerli? Kasası yerli üretim hatta internetten vestel in yerli olduğunu bize birtakım sitelere girin bakin dedi.Bunun ölüsü daha pahalı eder iphone cihazın dedim ortalık sessizleşti.Bir fiyatlara bakalım dedik neyse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: e_capkan

halkbanktan 10 dk önce 3.88 den dolar alanlar olmuş
    Nasıl oluyor bu? Girdim şu an ben de 3.88'den alabiliyorum.
    |
    |

Teknik hata veriyor, siz de forumdan gördünüz ?
    |
    |
    e_capkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Teknik hata veriyor, siz de forumdan gördünüz ?
    investing.com da gördüm.
    |
    |
    İnsanlarin hobi olarak edinebilecegi her sey dehset pahali. Bunun farkinda olmayan ve hala bu duzeni savunanlarin da tek eglencesi TV izlemek ama anlayacaklar ac kaldiklarinda anlayacaklar dolarin euronun her seyi etkiledigini.

Pazartesi günü enflasyon verisi açıklanacak eğer beklentiden yüksek oranda enflasyon verisi gelirse dolar için 7den de yüksek hedef seviyesi oluşur

|
    |

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

İnsanlarin hobi olarak edinebilecegi her sey dehset pahali. Bunun farkinda olmayan ve hala bu duzeni savunanlarin da tek eglencesi TV izlemek ama anlayacaklar ac kaldiklarinda anlayacaklar dolarin euronun her seyi etkiledigini.
    Hobiler her zaman pahalıya gelir zaten, bunda anormal olan bir şey yok. Yanlış olan şey ise temel tüketim ürünlerinin bile ateş pahası olması.

Eski cihaz derken haksız değil ki. Güncelleme almamaya başlayınca ne yapacaksın iphone 6 yı? Uygulama yüklememeye başlayınca ne işe yarayacak iphone? Benim de 5 yıllık iphone 5 im var güncelleme almıyor kısa bir süre sonra tuğla olacak.
    |
    |
    sayko05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    585 Mesaj

Hocam dünyada hobiler pahali olur diye bir şey yok bu su an bizim ülkemiz için geçerli abd de 2000 dolar kazanan bir kişi gayet de istediği hobileri ucuza elde edebiliyor

|
    |
    Stand Alone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Akşam tekrar denedim acaba düzeldi mi, az da olsa çeksem, ihtiyaç var diye. Çok az bir miktar çektim, 8.26'dan sattı. :/
    Pazartesi mesai saati içinde gidip kalan tutarı normal fiyattan alacağım artık.
    |
    |
    egemena kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: kemalbey12

Hocam dünyada hobiler pahali olur diye bir şey yok bu su an bizim ülkemiz için geçerli abd de 2000 dolar kazanan bir kişi gayet de istediği hobileri ucuza elde edebiliyor
    Yorum yapmaya degmez hobiler pahaliymis. Yat pirlanta hobimiz yok herhalde gayet ucuzdu. Su an model araba bile dehset para model araba alacagima kendi arabama benzin atiyorum

|
    |
Lastik Avcısı
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
2,490
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.