Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5226. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 29 Misafir (2 Mobil) - 31 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
235.114
Cevap
1.165
Favori
11.769.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 52245225522652275228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yatırımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk önce herkesi bezdiricekler herkes bezene kadar ülkenin kaçta kaçı katara gider bilmiyorum ama öncelikli amaç herkesi bezdirmek.

Tam herkes artık dolar yükselmez dediği an dolar yükselicek ve kimse dolar alamayacak bile.
  • Adamlar manipülatör. Üretim yok enflasyon tavan zamlar uçuk ama adamlar manipülasyonda uzmanlaşıyorlar. Manipülasyona kafa yorcaklarına üretime kafa yorsalardı şu an ülkedeki herkesin refah seviyesi çok yükseklerdeydi. Adamlar halkın birikmişini halktan nasıl alabiliriz diye düşünüyor.
  • Laptop alıcam 1buçuk yıldır dolar kuru 10 kuruş yükselse en az %10 zamlanan laptoplar hala pahalı fiyatlardan satılıyor. Dolar kurundan gelen fiyat farkı satıcının cebine kalıyor çünkü. Bugün CİMER’e bu durumu yazıcam. Umarım ilgilenilir. Ahlaksız ticaret yapan insandan daha mide bulandırıcı çok az şey var. Bu ülkeden asla Jeff Bezos çıkmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bogazicili_zekiye -- 1 Şubat 2021; 16:18:45 >
  • Ben almadım nakitim yok maalesef
  • onur1301 kullanıcısına yanıt
    Gıda enflasyonu farklı sebeplerden kaynaklanıyor. Sığ analizler yapma boş yere.
  • Küveyt türk bankasından al sat yapıyor. Detayları bilmiyorum hocam. Paramız tl olarak aynı, gümüş yükseldi ama bu kez de dolar düştü diye aynı seviyelerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Avrupada 0 faiz olduğu sürece bize dolar gelir gibime geliyor. Hala anlamış değilim avrupada banklar nasıl para kazanıyor o zaman 0 faiz varsa
    0 faizi bilemem ama negatif faiz sürdürülemez. Çoğu major ülke negatif faiz artışını düşünüyor. Uzun süre negatif faiz finansal piyasaları çökertir.

Tr ye para girişi çok az. Gelende kısa vadeli sıcak paracı. Özellikle yabancı yatırımcı bir müddet faizde duracak. Bu kuru aşağı bir miktar getirebilir. Ancak kısa zaman sonra yabancı ilk fırsatta gider. Zamanı bilinmez. Ama onlar sinyaller alıp çıkarlar. Mesela caatsa yaptırımları ile topluca çıkabilirler. Tr onlar için hisse senedinden farksızdır. Düşükten girer karı indirir hızlıca çıkarlar.

Tr tarafında ise bu faizler ile hiç bir yatırım yapılamaz. Millet faize gider. Hükümet mecburen bir müddet faizi indirecek bir müddette çıkartacak. Şu an tahterevallinin bir tarafı faizin ağırlığında. Muhtemelen çok uzun sürmeyecek. Ytd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• xrpdown giren olduysa tebrikler.. sağlam silkeleme geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E5E88FF07

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kuvettürk var. Ben gümüşte değilim. Ancak redditçilerin seferberliği çok enteresan.

Bu piyasada para kazanmak için balinaların yönünü tahmin etmen lazım. Tabiki bu çok çok zor. Ancak balinadan büyük piranhaları takibe değer mi evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ben sero

Kuvettürk var. Ben gümüşte değilim. Ancak redditçilerin seferberliği çok enteresan.

Bu piyasada para kazanmak için balinaların yönünü tahmin etmen lazım. Tabiki bu çok çok zor. Ancak balinadan büyük piranhaları takibe değer mi evet.

Alıntıları Göster
    Parayı götürenlerin büyük çoğunluğu bu tür toplu balina hareketlerini önceden haber alan "insider" trader'lar ve balinaların kendileri hocam, veya onların gazına gelip her adımını takip eden küçük yatırımcılar.

• valla 25 şubatta evin tapusu kesin çıkacak inşallah 18 şubatta sabit tutarlar oran ve yükseltmezler, konut krediler zaten haylı yüksek :) zaten girdi girçeği kadar bide kredi çekmek üzereyken yükselmesin bidaha 18 şubatta

• Xrp e girenler reddite küfür ediyor ahaha

• piyasa değerinde 3. olan coin'i saat tarih vererek yükseltebileceklerini sananlara iyi ders olmuştur 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 1 Şubat 2021; 16:47:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Parayı götürenlerin büyük çoğunluğu bu tür toplu balina hareketlerini önceden haber alan "insider" trader'lar ve balinaların kendileri hocam, veya onların gazına gelip her adımını takip eden küçük yatırımcılar.

Alıntıları Göster
    Hocam zaten para bu şekilde kazanılır. Araştırmalara göre büyük fonları takip edenler minnakların kazanma olasılığı %90 civarında. Soru şu. Kim bu tombul parnak ve balinalar. Minnaklar bunlara sinyal diyorlar. Gerçekten sağlam sinyaller alan yatırımcılar büyük ihtimalle kazanıyorlar. Normal vatandaş için bunlar çok karışık işler.

• gümüş ile reddit/wsb'nin hiç bir ilgisi yok, medya GME ilgisini azaltmak için bu yola başvuruyor sadece. şu an WSB'de herkes bundan şikayetçi zaten. hedge fonları gümüşte long pozisyonda, kazananlar onlar oluyor yani.

https://www.reddit.com/r/wallstreetbets/

• 2 küsürlerden XRP satan aklımı s..

• Yandım anam dememek için bulaşmayın şunlara, efendi gibi btc eth alıp koyun kenara.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• gümüş almak için en iyisi gümüş satan bankadır ama ben Artvin ilçesinde olduğum için burada devlet bankaları dışında banka yok. o yüzden tek alternatifim gümüş fondu.

fonlarla ilgili bilgi almak için youtube ta arama yapın istemediğiniz kadar video var. nasıl alınır,nedir ne değildir hepsini anlatıyorlar.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    5-6₺' den girenlerin aklı yoktur zaten. Birşeyi yükselirken almayın işte

YTD

• 
Sayfa: önceki 52245225522652275228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.