Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,35- Euro 8,95 - Altın 438 | 26 OCAK 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: first_officer Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 163 Misafir (59 Mobil) - 104 Masaüstü60 Mobil
5 sn
104.347
Cevap
844
Favori
5.124.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6498
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1584
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 815
  • Favoriye Eklediklerim 851
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (3031 mesaj) MRT_ (2354 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2329 mesaj) Equris (2262 mesaj) mitokondrioglukadayi (2204 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (57053 mesaj) Mobil (37091 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (9636 mesaj) Uygulama (5110 mesaj)
  • @
914 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,35- Euro 8,95 - Altın 438 | 26 OCAK 🔥
Giriş

Dolar düşer mi sizce? Dolar üzerinden bir alışveriş yapacağım da. https://www.connection.com/product/hp-reverb-g2-virtual-reality-headset/1g5u1aa-aba/41024161?cac=CartItem

Merak ediyorum 15 -20kuruş bari 8e geriler mi ki :/ Yoksa geçmek iyi mi olur hemen?

|
    |
  • Yüzbaşı
    720 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AcetoBalsamico

COVID sebebiyle ONS uctu , simdi karantina sartlari geri geldi diye dusuyor olmasi ilginc. Sonucta altin hep guvenli liman , puslu piyasalarda emtia artar denir.

G&S yil sonu ONS 2300$ olabilir diye on goruyor , cok enteresan ..

2008 krizindede ons ilk başta düştü. Sonra uçak oldu. Hatta aynısı geçen denede aynısı oldu. Çünkü krizlerde ilk olarak her şey satılır. Borsa, dolar, altın vs.. Sonra hamle zamanı gelince ilk olarak altın alınır. Hedef 2500 dolar bu arada. %25 lik kazanç. En son kapanış 3k olacak. Sonra işler çok değişecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    720 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Merak ediyorum dolar Euro vs kaça kadar çıkar atıyorum 30 TL mi olur 1 yıl sonra bu meret nerede durur
    Bir sene sonra ne olur bilemem ama asgari ücret 200 dolar olunca işler değişecek. Şimdi olsa dolar tl 12 civarı filan olur. Doların 50 tl olması 100 tl olması önemli değil. Asgari ücretin kaç dolar olduğu önemli.

|
    |
  • Yarbay
    2634 Mesaj
    Politik krizlerin ardı arkası kesilmiyor Doları hoplatabilecek yeni bir kriz daha kapıda gibi;

ABD Dışişleri Bakanlığı Siyasi ve Askeri İşlerden Sorumlu Müsteşar Yardımcısı Clarke Cooper: "S-400'ü test etmenin kesinlikle kabul edilemez olduğunu çok net bir şekilde belirttik. Türkiye'nin bu konudaki tavrı provokatiftir. Yaptırımları kesin olarak düşünüyoruz."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    89 Mesaj

sterlin 10.81 i zorlayarak birşeyler deniyor  

|
    |
  • Binbaşı
    1054 Mesaj

biden gelirse Tr karşıtı politika üretir Milliyetçi tüm oylar oy vermeyecem diyenler bile İktidara oy verir olay bu

sarı kafa trump ticaret adamı adamın işi gücü blöf ve ticaret yapmak vs....

bidenin rengi belli herif açık açık saplayacam diyor işime gelmeyenlere bunlardan birisi de Tr olay bu

|
    |
    helluri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7453 Mesaj
    Tam kış öncesi doğalgaza gelecek gizli zam ne olur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1920 Mesaj
    Piskin piskin oturuyolar hala o koltukta ne zaman istifa edicekler ne zaman erken secim olucak

• Yarbay
    7452 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HeraldOfDİSASTER

biden gelirse Tr karşıtı politika üretir Milliyetçi tüm oylar oy vermeyecem diyenler bile İktidara oy verir olay bu

sarı kafa trump ticaret adamı adamın işi gücü blöf ve ticaret yapmak vs....

bidenin rengi belli herif açık açık saplayacam diyor işime gelmeyenlere bunlardan birisi de Tr olay bu

Ole hareket etmek yanlis iste

|
    |
  • Binbaşı
    1260 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elma

Politik krizlerin ardı arkası kesilmiyor Doları hoplatabilecek yeni bir kriz daha kapıda gibi;

ABD Dışişleri Bakanlığı Siyasi ve Askeri İşlerden Sorumlu Müsteşar Yardımcısı Clarke Cooper: "S-400'ü test etmenin kesinlikle kabul edilemez olduğunu çok net bir şekilde belirttik. Türkiye'nin bu konudaki tavrı provokatiftir. Yaptırımları kesin olarak düşünüyoruz."

Yaptırım gelirse ki gelecek bu sefer "dış güçlerin oyunu bu" veya "Dolar 10 tl olsun yeter ki vatanımız sağolsun. En azından dik duran reisimiz var." Vs. Vs Diyecekler. Öyle bir sarmala girmişiz ki ülke olarak kurtulmak imkansız.

Zaten bu ülke hukuksuzlukla çoktan bitmişti. Bu da mezarının üstüne atılan toprak oldu diyeceğim ama toprağımız da yok, onu da sattılar. Kefensiz kalacak ölümüz bizim!

|
    |

• Yüzbaşı
    591 Mesaj
    Selçuk Geçer in dediği olacak gibi

|
    |
  • Yüzbaşı
    883 Mesaj

her şey daha da beter oluyor.
    keşke kenarda nakitim olsaydı ona göre pozisyon alırdım.

tren kalkmak üzere.

|
    |
    Elma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj

Siz ne düşünüyorsunuz? Bazen yaptığımız israfları görünce bize müstahak diyorum.

• Binbaşı
    1366 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Piskin piskin oturuyolar hala o koltukta ne zaman istifa edicekler ne zaman erken secim olucak
    erken seçim olsa nolur yine aynı kişi seçilir

• Yüzbaşı
    301 Mesaj
    Konu sahibi de sadece ilk mesaji güncelliyor hiç yorum yaptığı yok

|
    |
  • Binbaşı
    1909 Mesaj
    Dolara nasıl bir müdahale ediliyorsa yine biranda 8.31 oluyor birden 8.26 ya düşüyor... Çok değişik şeyler oluyor Eldeki son mermileri de buralara mı harcıyoruz acaba ? Euro da böyle bir hareketlenme yok sadece dolar da olması çok tuhaf....

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 5 saat 55 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

erken seçim olsa nolur yine aynı kişi seçilir

Alıntıları Göster

"2023e kadar seçim düşünüyoruz, şu an çalışma zamanı" diyor adam, biliyor ineceğini, çalışma zamanı olduğunu hatırladı

|
    |
  • Binbaşı
    1366 Mesaj
    asıl tehlike dolar değil ,petrol 40 dolar altındayken bile benzin 7 liraya yakın.petrolün 140 dolara kadar çıktığını hatırlıyorum

• Yüzbaşı
    883 Mesaj

bu özgüven nereden geliyor merak ediyorum.
    uluslararası kamuoyu iğrenç bir şey gibi bakıyor trye.
    seni şu anda irandan ayıran tek şey çok az daha kötü olman.

ekonomi bitmişken, batıya sallayayım da, sonra krizin suçunu dış güçlere atarım, bunu da seçmenime yediririm diyerek tryi bütün ülkelere düşman eden birisi yönetiyor ülkeyi.

fransada kafa kesiliyor, utanmadan hala fransaya laf atıyorlar.

ben şimdiden yazayım, büyük ihtimalle o ambargoyu yiyeceğiz, daha da açık yazardım ama, malum ifade özgürlüğü yok tc de.

mavikıs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    909 Mesaj

Bu tür işlerden anlamayan biri olarak bir şey sormak istiyorum altında neden 36 TL makas var ? Resmi tatil ve bayramlarda makas miktarı daha da mı fazla artıyor ? 64K TLsi olan birisi için en uygun yatırım altın mı olur döviz mi olur ?

Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ekonomi
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,016
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.