Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,35- Euro 8,95 - Altın 438 | 26 OCAK 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cypon , programmer_onur , tafesan , 3-4-3 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 185 Misafir (92 Mobil) - 94 Masaüstü95 Mobil1 Android
5 sn
104.457
Cevap
843
Favori
5.130.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6501
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1584
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 815
  • Favoriye Eklediklerim 850
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (3033 mesaj) MRT_ (2368 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2330 mesaj) Equris (2262 mesaj) mitokondrioglukadayi (2204 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (57145 mesaj) Mobil (37106 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (9653 mesaj) Uygulama (5110 mesaj)
  • @
916 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #8
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,35- Euro 8,95 - Altın 438 | 26 OCAK 🔥
Giriş
    1909 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Hep ilkleri yaşıyoruz, saolsunlar.

Tarihte bir ilk daha bu dönemde gördük. Yarım çeyrek

Daha dur çeyreğin çeyreği çıkacak artık altının üretim tarihine büyüteç ile bakarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2938 Mesaj

Al iste buyur.. Yarı çeyrek şaka gibi 😂

Ne kadar şansli nesilleriz de mi?

Ben artık yok yaa bu da olmaz demiyorum.. Herşey mümkün!
    En uç noktalarda herseyi yasattilar artik bize, en “olmaz” dediklerimiz “olur” oldu 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    acquiles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1076 Mesaj
    Altın martta 330 seviyelerindeydi. Daha fazla gidemez dedim. Sattığım günden itibaren her gün 2 şer 3 er kuruş çıkmaya başladı. 380 lerden tekrar girdim. Bugün 410TL oldu. Altın için hep içimde daha fazla gidemez diyorum ama bir şekilde tık tık tık gidiyor. Dolar için 7,05 den giriş yaptık. Hala bekliyoruz. Sabırla bekleyeceğim. Bu anlayışla elbet 7,05 in üzerine birgün çıkacak.
  • Binbaşı
    1909 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: svs

Altın martta 330 seviyelerindeydi. Daha fazla gidemez dedim. Sattığım günden itibaren her gün 2 şer 3 er kuruş çıkmaya başladı. 380 lerden tekrar girdim. Bugün 410TL oldu. Altın için hep içimde daha fazla gidemez diyorum ama bir şekilde tık tık tık gidiyor. Dolar için 7,05 den giriş yaptık. Hala bekliyoruz. Sabırla bekleyeceğim. Bu anlayışla elbet 7,05 in üzerine birgün çıkacak.
    Altın al unut dönemini yaşıyor al sat yaparsan her zaman zarar edersin... Altına yatırım yapanlar minimum 1-2 yıl bekleseler hatırı sayılır kâr yaparlar....

• Binbaşı
    1076 Mesaj

Haklısınuz Hocam. Altın için uzun vadeli bir yol izlemek daha mantıklı.

Altında yılın başlarıydı yanlış hatırlamıyorsam, düştümü de hızlı düşüşler olabiliyor. 309-310 lardan bir anda 292-293 bandına geldiği zamanlar da olmuştur ancak dediğiniz gibi uzun vadeli sabırlı olduğunuz zaman güzel karlar bırakıyor.

Mart ayında al sat yapıp biraz daha fazla kazanabilirmiyim dedim. Tam anlamıyla yalan olduk :)
    |
    |
    Kimyager06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1909 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: svs

Haklısınuz Hocam. Altın için uzun vadeli bir yol izlemek daha mantıklı.

Altında yılın başlarıydı yanlış hatırlamıyorsam, düştümü de hızlı düşüşler olabiliyor. 309-310 lardan bir anda 292-293 bandına geldiği zamanlar da olmuştur ancak dediğiniz gibi uzun vadeli sabırlı olduğunuz zaman güzel karlar bırakıyor.

Mart ayında al sat yapıp biraz daha fazla kazanabilirmiyim dedim. Tam anlamıyla yalan olduk :)
    1 yıldır altın gramı 260 TL den itibaren almaya başladım hiç satmadım şuan 18 Bin TL kâr var hâlâ bekliyorum.İhtiyacım yok dursun diyorum. Sanırım 1 yıl daha bekletirim minimum amacım paramın değerini korumak bakma kâr falan yaptığımız yok aslında...

• Binbaşı
    1076 Mesaj

Büyük resme baktığımızda kesinlikle zarar ettiğimizi bende düşünüyorum. Bu şekilde yaparak en azından zararı minimize etmeye çalışıyoruz diyelim.

Bu yöntemle nereye kadar daha böyle gider hep beraber göreceğiz. Kendi para birimimize en ufak güvenimiz ve inanıcmız kalmadı. Filmin sonunda herhalde mevcut böyle bir sistemin işlemediğini acı dersler çıkararak öğrneceğiz.

Belki böyle bir tecrübe gelecekte bize daha az hata yapmamızı öğretecektir diyeceğim ama biz genelde millet olarak yanlış yapmayı daha çok seviyoruz.
    |
    |
    Kimyager06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7079 Mesaj
    Kafalar pırıl pırıl döviz alım satımla kar ettiğini zanneden ekonomist fazlası var bu ülkede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 23 Temmuz 2020; 8:37:11 >
  • Binbaşı
    1614 Mesaj

Niye etmesin?
    İşi bu olan insanlar var, o işe de trader deniyor.

|
    |
    Winter Is Coming kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    386 Mesaj
    Asıl parayı kazananlar Fx işlemleri yapanlar. Tabi bilene.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Dün bin küsür dolar aldım. Altın almam artık.

• Kurmay Yarbay
    17798 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PrensMişkın

Dün bin küsür dolar aldım. Altın almam artık.
    Bir o kadar da ben niyetiyim ama niyetlenmem bile 6.86'nın altına 3-4 kuruş kadar gevşemesine yetti (6.82) Tekrar biraz yükseldi. Yine de alınır. Ytd.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 23 Temmuz 2020; 9:54:22 >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    17798 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Hep ilkleri yaşıyoruz, saolsunlar.

Tarihte bir ilk daha bu dönemde gördük. Yarım çeyrek

Yakında altını elektron mikroskobu ile verecekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    173 Mesaj
    .................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmett_cann -- 3 Ağustos 2020; 12:17:23 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1048 Mesaj
    Altın hakikaten uzun dönemlik 2017 ortalarında fiziki 2 tane cumhuriyet almıştım hala durur kaça almıştım 995 tl tanesi sonrasında 1300 civarlarında almıştım toplam 8 tane var halada bekleticem

• Binbaşı
    1909 Mesaj
    Gram altın 414 TL Ata lira 2800 TL altın fiyatları durdurulamıyor....

• Yarbay
    13045 Mesaj
    grafiğe göre Gram altında 7-10 kuruş daha artış bekliyorum. ytd

• quote:

Orijinalden alıntı: aliözcan

Altın hakikaten uzun dönemlik 2017 ortalarında fiziki 2 tane cumhuriyet almıştım hala durur kaça almıştım 995 tl tanesi sonrasında 1300 civarlarında almıştım toplam 8 tane var halada bekleticem
    bu saatten sonra altın alınır mı
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

Gram altın 414 TL Ata lira 2800 TL altın fiyatları durdurulamıyor....
    Pazartesi günü 401'den alamadım işlerden dolayı, dün 408'den girerken tereddütlerim vardı şimdi de biraz daha alsa mıydım diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Neville -- 23 Temmuz 2020; 11:33:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Neville

Pazartesi günü 401'den alamadım işlerden dolayı, dün 408'den girerken tereddütlerim vardı şimdi de biraz daha alsa mıydım diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    hocam alak mı 390dayken düşecek dediler 414 tl oldu 450 bulacak sene sonuna kadar diyorlar
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Ekonomi
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,031
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.