Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5420. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Turcopolo , Chronos_ Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 30 Misafir (3 Mobil) - 27 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
235.373
Cevap
1.165
Favori
11.780.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54185419542054215422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Viky

Suan ki hukumetle ben gramın 360 kusurlere dolarında 6.5 seviyelerine gelecegıne inanmıyorum 2021 subat 27

Öyle söyleme inanan çok var hocam :)

Dolar 6.5 TL olsun arabayı tüm altınları satıp dolar alırım... Dolar 6. 5 TL olsun bir tane yabancı yatırımcı kalmaz borsayı çökertip ucuzdan doları alıp topuklar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 27 Şubat 2021; 18:1:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zirveden girenler maalesef hocam
  • Ben bir çıkayım bi daha bütün bankacılık uygulamalarıni dahi silicem telefonumdan o kadar bıktım, ortalama 459

• quote:

Orijinalden alıntı: Kagrenac

Ben bir çıkayım bi daha bütün bankacılık uygulamalarıni dahi silicem telefonumdan o kadar bıktım, ortalama 459

Yüklü mü aldınız hocam... Sanırım yazdan beri bekliyorsunuz... bende aldım ama 22 ayar aldım. 385 TL maliyet 420-430 dan çıkarım artık... TL de kalsan sıkıntı altın alsan sıkıntı dolar alsan sıkıntı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

Zirveden girenler maalesef hocam

Hatırlıyorum burada biri yazmıştı sanki 100 bin TL ile 510 tlden altına girmişti... 196 gr altın yapıyordu... Şuan 196 gram altın 81 bin TL civarı yapıyor ki kafadan 20 bin TL zararda....Böyle çok kişi vardır eminim Allah kolaylık versin biran önce zararlarını çıkartırlar umarım...

• Zarar kes yapmayı bilmiyor çoğu insan bu konuda üzücü olan o. 530 dan alan bir tanıdık ( 200gr) dedik ki 480 den sat kurtul zarar çok geldi gözüne şimdi çok pişman oldu ama iş işten geçti...
  • quote:

Zarar kes yapmayı bilmiyor çoğu insan bu konuda üzücü olan o. 530 dan alan bir tanıdık ( 200gr) dedik ki 480 den sat kurtul zarar çok geldi gözüne şimdi çok pişman oldu ama iş işten geçti...

Yazık gerçekten kafadan 24 bin TL zararı var...o seviyelerden alanlar çok zarar etti. Hatta 450 maliyet bile zarar etti ama şuan altını 410-415 maliyetle alanların zarar edeceğini düşünmüyorum kısa sürede kar yapabilirler ons ve dolara bağlı olarak... Şuan gram da dip seviyeler gibi en düşük 396 tlye düştü kalıcı olamadı....

• ilerki uzun vadede tarafsız tahmincilerin görüşü doların btc nin düşçeği altın onsun artıcağı ,hepsinin artıcağı bir dünya yok malesef..:)))

• 450 maliyetim var benimde akıllandık
  • quote:

450 maliyetim var benimde akıllandık

Sen yine iyisin arada fark yok yarın 450 gelse bu sefer çıkmazsın :) bende 430 gelse çıkarım diyorum ama gelse düşünürüm acaba biraz daha beklesem mi diye :) Bundan önce 485 TL de sat emri vermiştim sattım sonra altın 540 TL ye çıkınca pişman olmuştum gitti güzelim kar :)

• soru şu, siz ABD vatandaşı olsanız ve devlet size havadan 1400 dolar verse o parayla ne yaparsınız?

borçlarını öderdim

almak isteyip de alamadığın bir eşyayı,ürünü alırdım

tatile giderdim

altın alırdım

borsadan hisse alırdım

bitcoin alırdım.

bence Amerikan halkının %80 i o parayla bir elektronik eşya alacaktır,mobilya v.s alacaktır.

yani bu teşvik paketinden yine en karlı çıkacak şirket Amazon olacak,walmart

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

her önüne gelene verdiği filan yok hikaye uyduruk roman sadece beyaz yaka mavi yaka işsiz kalan kesim alıyor(oda ıspatlıycan coronadan dolayı işsiz olduğunu kaldığını yada işlerinin cironun çok durduğunu esnaf gibi) oda kayıtlı çalışansan,göçmen işçiye gene kül bile koklatmıyorlar ..

türkiyede her okuduğunuz şeye muhalif yazılarda inanmayın hükümet yanlısı yazılarada.

boş beleş gezen yan gelip yatan vatandaşına kimse havadan para akıtmaz petrol zengini olmadığı sürece,oyle olsa 5 milyondan fazla homeless olmazdı ülkedeç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Şubat 2021; 20:39:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

her önüne gelene verdiği filan yok hikaye uyduruk roman sadece beyaz yaka mavi yaka işsiz kalan kesim alıyor(oda ıspatlıycan coronadan dolayı işsiz olduğunu kaldığını yada işlerinin cironun çok durduğunu esnaf gibi) oda kayıtlı çalışansan,göçmen işçiye gene kül bile koklatmıyorlar ..

türkiyede her okuduğunuz şeye muhalif yazılarda inanmayın hükümet yanlısı yazılarada.

boş beleş gezen yan gelip yatan vatandaşına kimse havadan para akıtmaz petrol zengini olmadığı sürece,oyle olsa 5 milyondan fazla homeless olmazdı ülkedeç

Amerika orada dil okulunda paralı okuyan yabancı öğrencilere bile haftada 500 dolar yardım yaptı pandemi nedeniyle. Arkadaşım bu yardımdan faydalandı. Boş yapma.

• quote:

Orijinalden alıntı: @rd@

Amerika orada dil okulunda paralı okuyan yabancı öğrencilere bile haftada 500 dolar yardım yaptı pandemi nedeniyle. Arkadaşım bu yardımdan faydalandı. Boş yapma.

Alıntıları Göster

beniö teyze kızı orda otellleri kapandı pandemiden sadece abd vatandaşları çalışanlar aldı yardımı, karı koca uzaktan baktılar işsiz kaldılar sonrada el mecbur amazonda kargocu oldular.

senin öğrenci arkadaşın ne diye pandemi yardımı alıyor nedeni ne? okul yapmıştır belki o yardımı devlet değil zaten özel parayla okunan biryerdede iddanda komik durmuş🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Şubat 2021; 20:44:21 >

• quote:

beniö teyze kızı orda otellleri kapandı pandemiden sadece abd vatandaşları çalışanlar aldı yardımı, karı koca uzaktan baktılar işsiz kaldılar sonrada el mecbur amazonda kargocu oldular.

senin öğrenci arkadaşın ne diye pandemi yardımı alıyor nedeni ne? okul yapmıştır belki o yardımı devlet değil zaten özel parayla okunan biryerdede iddanda komik durmuş 

Alıntıları Göster

İddia da bulunmadım durumu söyledim, tanıdıkları olanlar teyidi ederler verdiğim bilgiyi. Aylarca 5 maske dağıtmayı beceremeyenlerin fanlarına komik gelir böyle şeyler tabi.

• Kimyager külçeyi naptın

• quote:

Orijinalden alıntı: @rd@

İddia da bulunmadım durumu söyledim, tanıdıkları olanlar teyidi ederler verdiğim bilgiyi. Aylarca 5 maske dağıtmayı beceremeyenlerin fanlarına komik gelir böyle şeyler tabi.

Alıntıları Göster

resmi kaynak alalım ozaman? yabancı parasıyla gelen öğrencilere yardım yapıldığın dair,birde her önüne gelene para verildiği türkiye sosyal medyası dışında hiç bir resmi bir yerde yok.

hatta göçmen çalışanlara bile yok parayı alman için pandemi mağduru olman lazım, başım dişim ağırdı diyip veriyolrardır ütopya dünyalarınızda kesin, batıda herkes bedavaya ve yatarak çalışmayarak laylaylom sevişip çoşarak elit lüks hayat yaşıyor zaten o hayali dünyadan kopmanız zor anlıyorum ama gerçek hayata geri dönün.🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Şubat 2021; 20:53:15 >

• quote:

ABD nin nufusu 300 milyon desek herkese 1400 dolar verse 420 milyar dolar ediyor.

teşvik paketi 1,9 trilyobn dolar.

yani herkese verecekler o parayı.

• Benim kardeşimin eşi pandemi'den işsiz kalmıştı Amerika'da, ben devlet 2500 verdi sanıyordum, 6 ay boyunca 4500 dolar işsizlik maaşı vermiş devlet.

Bir diğer arkadaşım Danimarkalı, normalde 5000 euro kazanıyordu, onla yazıştık, devlet ona da yardım yapmış, nitekim rakam normalde aldığından fazla, söylemiyorum kafayı yersiniz

İşte bunlar hep ezik, biz hamdolsun çok güçlüyüz, devlet iban verdi, biz bize yettik, yersen...

• 
Sayfa: önceki 54185419542054215422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.