Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,34 - Euro 8,94 - Altın 419 | 25 ŞUBAT 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: beyazid84 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 87 Misafir (41 Mobil) - 46 Masaüstü42 Mobil
5 sn
108.428
Cevap
854
Favori
5.372.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 6583
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1588
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 11
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 812
  • Favoriye Eklediklerim 861
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (3204 mesaj) MRT_ (2447 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2341 mesaj) Equris (2262 mesaj) mitokondrioglukadayi (2232 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (59738 mesaj) Mobil (38425 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (10259 mesaj) Uygulama (5111 mesaj)
  • @
926 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,34 - Euro 8,94 - Altın 419 | 25 ŞUBAT 🔥
Giriş
    1919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zireael

Her şeyi yaparlar ama yaşlı kesimin parasını kesmezler.
    Ben sadece haberi paylaştım...Kasada para kalmadı sanırım artık yoksa dediklerinize katılıyorum...Milletin tazminat paralarına bir çökecekler kaynak bulmak için.... Şuan ne yurt içi ne de yurt dışında 1 dolar bile para bulamıyorlar....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    305 Mesaj
    PayPal ı açsalar ülkeye döviz girişi olacak ama akıllarına gelmiyor herhalde

• Yarbay
    2287 Mesaj
    AB,Türkiye ile müzakereleri sonlandırabilir.Özellikle Fransa bastırıyor bu konuda.
    Ha zaten müzakere yoktu ki denebilir.
    Ancak resmi olarak açıklanırsa çok büyük etkileri olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qantas -- 13 Temmuz 2020; 23:54:9 >
  • Binbaşı
    1725 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Pazar gecesi yada pazartesi sabahı dolarda sert bı yükseliş bekliyorlardı
    Neyse belki haftaya olur

• Teğmen
    140 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cinscat

Pazar gecesi yada pazartesi sabahı dolarda sert bı yükseliş bekliyorlardı
    Neyse belki haftaya olur
    Dış ticaret açığı
    Turizm sektörü getirisizliği
    Ekonomik küçülme ve
    Artan enflasyonun
    olduğu yerde döviz kuru sabit tutulursa, sonu büyük olasılıkla devalüasyondur...!
    Bu hafta olmaz haftaya olur ama daha sonraki haftaya olur.. artik borca alınan dövizle bu vaziyet ne kadar giderse... fakat sonuç kaçınılmaz...

Ayrica, doviz (dolar) mevzusundan rahatsız olan birinin aynı konunun konu sahipligini israrla yürütmeside çok ironik bir vaziyet 🤔

• Binbaşı
    1725 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

&Ayrica, doviz (dolar) mevzusundan rahatsız olan birinin aynı konunun konu sahipligini israrla yürütmeside çok ironik bir vaziyet 🤔&
    Bu kendi kuruntun
    Ben konudan rahatsız değilim.konuda YouTube daki sahtekarları dinleyip gelip burada akşam 7 sabah 7 buçuk diyenlerden rahatsızım

|
    |
    first_officer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1725 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Şöylede bı gerçek var eskiden konuda yorum yapıyordum şimdi yorumları okuyor ve sadece gülüyorum. Konu Sonunda YouTube sahtekarlarının avenelerinin istediği kıvama geldi. Dinleyip dinleyip gelip burada ahkam kesenler var. Sadece komik duruma düşüyorlar. Tek bekledikleri sert bi yükseliş öyle orta vadede falanda değil. Birde hilafet geliyor yalanı ile buna tuz biber ekenler var. Ben napıyorum. Sadece

|
    |
  • Binbaşı
    1725 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Herkese iyi seanslar☺️

|
    |
  • Yarbay
    8343 Mesaj

Hiç bir etkisi olmaz.
    AB nin nasıl birlik olduğu amacı vs bellidir. Türkiye yapısı gereği zaten bu yapıya uymuyor.. Ağzımızla kuş tutsak Türkiye AB üyeliği olmayacak bunun aksini düşünmek için bayağı hayal görmek lazım.

O nedenle, böyle bir resmi açıklama gelse, ben de geçer gülerim..
    Sayin Cb de aynısını yapacaktır..

Adı üzerinde AVRUPA Birliği. Biz Avrupa li değiliz ki. Neyin çabası yıllardır anlamadım... Din konusuna girmiyor orası zaten malum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 14 Temmuz 2020; 8:24:11 >
    |
    |
    Qantas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2287 Mesaj

Gerçekler öyle değil malesef.Güler geçersen sürünürsün.Dış ticaret,turizm,serrmaye vs herşeyde batıya muhtaç ülke.Bir norveç veye isviçre olsak anlarım da değil işte...

ürettiğini kime satıcan?Katar a mı? Daha yeni bakanlar AB kapılarına gidip turist gönderin diye yalvardı.

Alırlar veya almazlar orası ayrı konu ancak batıdan tamamen kopmak ve demokrasi derdi olmayan bir ortadoğu ülkesi olmak trajik sonuçlar yaratır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qantas -- 14 Temmuz 2020; 9:36:4 >
    |
    |
    acquiles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1290 Mesaj
    Ben altin 1.850 ons civarına gelir diyordum bu hafta kendimce ama düşüşte gibi. Bakalım zaten bu hafta yükselmezse bence ekstrem bir durum olmazsa daha da yükselmez gibi. Zaten bu vergi olayı ufak tefek kar olayını da bitirdi zarar etmeden su altindan bir çıkarsam uzun dönem uğramayacağım buralara :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3112 Mesaj
    Herkes parasına sahip çıksın vaziyet kötü

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 16 saat 20 dakika kadarı kaldı.
    Memleket zaten ispiyoncu doluhttps://shiftdelete.net/spk-whatsapp-karari-ile-gundemde-yeni-karar-aciklandi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8343 Mesaj

Batıdan kopmamak ayrı birşey AB Üyeliği hayalinin peşinden gitmek ayrı birşey..

Bati ile ilişkileri ticari nedenlerle iyi tutmak, kafamıza göre eyyy deyip inatlasmamak veya politika kuralları çerçevesinde hareket etmek için AB üyesi olmanız gerekmez.. Oylr olsaydı Çin kapatıp gitmişti...

AB yıllarca insanlara gaz vermek için, girdik giriyoruz, seneye vizesiz6ordayiz uçuyoruz kaçıyoruz ile buraya gelmiş ama aslında fiiliyatta 1mm ilerlememis bir süreç..

Kendimizi kandırmayalım.

Siz AB olsanız, Türkiye yi neden birliğine alırsınız mantıklı 3 sebep sayın..
    Bunu TC yi yermek için söylemiyorum kesinile, ama onların açısından bakarsak ne fayda getirecek Tc nin üyeliği AB ye?

Reise bu noktada katılıyorum, onların AB si varsa biz de başka birşey yaparız..

Hatta AB üyeliği bize fayda yerine zarar sağlar..

Bkz Romanya AB ye üye olduktan sonra çalışacak işçi kalmadı herkes daha iyi hayat için bati Avrupa ya kaçtı..
    Meral eden varsa gidip görebilir Romanya yi.. Zaten komünizm rejiminden kalan bir yapı var şu an hepten sardı durum..

Bir düşünün, yarın AB dese ki aldık tr yi.

Sınıra hücum olur tutamazsınız, işsizlerin alayı kurtulduk diye koşar.. İşi olup da gecinemeyebler de bu paraya daha iyi şartlarda yaşarım diye o da gider..

Vatan millet Sakarya olmuyor o zaman.. Gurbetçi kardeşlerim e sorun neden gelmiyorlar buraya, her zaman şikayet almanlar boylr Almanya söyle, açız burda kiralar çok para şu pahalı.. E gel kardeşim tutan mı var, gel köyüne patates ek.. Neden gelmiyorsun madem memnun değilsin...

O isler öyle değil de o yüzden..

Bilmem anlatabildim mi.

Tc bin AB ye girmesinin ne Tc ye ne de AB ye bir faydası vardır.

Ticaret için zaten gümrük birliği anlaşmasi kapsamında vergiden muaf mal alım satımı yapılıyor. Sorun yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 14 Temmuz 2020; 12:41:12 >
    |
    |
    Qantas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3994 Mesaj

Geçen gün ekşi sözlükte 2 saat Paypal yorumu okudum. Belki bir umut iyi haber vardır diye ama yok.

Hatta geçtiğimiz ay hesaplarda kalan 3-5 dolar paraları bile transfer etmişler ve T.C uzantılı hesapları tamamen kapatmaya başlamışlar.

Lanet olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 14 Temmuz 2020; 15:36:32 >
    |
    |
    Suppose27now kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1067 Mesaj
    Eyro rekor tazeleyecek gibi görünüyor ytd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    Dalgalı kur

|
    |
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    Yıllardır bu kadar sabit durduğunu görmedik herhalde 85,86
    Nasil değişmiyor bu

|
    |
  • Binbaşı
    1919 Mesaj
    Döviz sabit altın 1 lira yukarı aşağı gidip geliyor borsa rekor kırıyor çok ilginç Acaba ülke ekonomisi şahlandı fabrikalar açıldı istihdam arttı enflasyon işsizlik düştü dış ülkelerden milyarlarca dolar bulduk da bizim mi haberimiz yok

• Yarbay
    16023 Mesaj

Enflasyon ile Dovizi seklen baskiliyorlar. Pratikte Doviz kurlari baya bir yuksektir.
    |
    |
    Kimyager06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.