Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Litejra
1 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil
5 sn
233.549
Cevap
1.152
Favori
11.693.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benım için fark etmez, ben hep 50liralık dolar alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

Başta chp felan olsaydı dolar 1 lira felan olcaktı demi zaten

Ne güzel mantık dimi madem chp de yapamıyor herkes oyunu AKP versin tek başına iktidar yapıp başkanlığı getirip ülkeyi böldürelim. Dalga geçtiğin zihniyetten bi farkın yok bunu demeye çalışıyorum.
  • dolar kullanmadığım için beni bağlamayan durum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

Başta chp felan olsaydı dolar 1 lira felan olcaktı demi zaten

dolar 1.14den 3.17ye yükselirken hangisi vardı ya hatırlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonborn95

quote:

Orijinalden alıntı: Bu©kethead

Erasmustayım . Ailem ilk geldiğimde 650 Euro yollamıştı. Şimdi 560 Euro yollamış. Sordum annem bir durummu var yok oğlum yine aynı parayı yolladık dedi. Ondan sonra gözümden iki damla yaş . Hadi eyvallah.

Hibe parası yetmiyor mu?

Hibeye güvenerek gelinmez ki bro . Hala yatmadı hibem cebimde belli bir parayla gelmiştim zaten yoksa şimdiye homeless konumundaydım. Hibe bu ay içinde anca yatar .
  • Ne olacak bu ülkenin hali böyle ?

• quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Olum dolar satın diyoruz dinlemiyorsunuz. Yastık altında kasada nakit döviz tutmak vatana ihanettir.

kesin akapelsin.
  • GELİYOR GELİYOR. KRİZ reyiz GELİYOR!!! HOLEYYYY...
    milletin akıllanması için biraz kemer sıkmamız gerekiyorsa sıkarız.
    İnşallah ağır bir kriz vururda fakirleşir ve az para kazanıp asgari ücret civarı para alanları biraz daha anlarsınız.
  • yarın tansıyona dıkkat edın
  • Bundan yaklaşık 3 sene önce dolar 1.7-1.8 bandında iken ne olacak bu doların hali diye dizimizi döverdik. O dönem, 3 yıl içinde dolar 3 lirayı geçecek dese biri, güler geçerdik. Şimdi ise doların yükselmemesine şaşırıyoruz, birkaç ay sonra 4 lira olacağından, seneye 5 liraya dayanacağından bahsediyoruz. AKP zamanında gerçekten de geçmiş dönemlerde yaşamadığımız birçok şey yaşadık, bunlar artık normalleşti, geçim sıkıntısı lüks hale geldi, tek dert hayatta olabilmek oldu. Tebrikler AKP ve ona oy verenler!

• Zamanında katma değeri yüksek ekonomik kalkınma gerçekleşmeliydi ne yaptılar? Parayı sürekli yola, asfalta, betona gömdüler. İsraflık yapıldı. Sonra da dizini dövüp duruyorsun niye dölör 4 tl oldu diye. Türkiye'de adam akıllı ekonomi ve kalkınma politikası yürüten kimse yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Orijinalden alıntı: realistik yönetmen

zaten 250 yıllık kırılma periyodu dolmak üzereymiş,2025 için %80 risk verilmişti.İstanbul'da yaşamasam da bu depremin yaratacağı kaos ve ekonomik yıkımı düşündükçe ürperiyorum.Kesinlikle olacak bu deprem için hiçbir önlem alınmadığı gibi deprem toplanma alanlarını rant alanlarına çevirip avm ve rezidans diktiler.
    Büyük İstanbul depremi gerçeği varken fahiş fiyatlara gayrimenkul alanlara zaten akıl sır ermiyor.

Gayrımenkule her türlü para bağlanır çünkü bu ülkede en sağlam gelir getiren alan. İş yeri açıp ticaretle uğraşan zararda, ev alıp kiraya verenin kafası rahat.

Peki evini kiralayacağın sağlam kiracı kaldı mı? Aileye vermek istesen pek bulunmuyor. Ticari yapmak istesen bu hükümet kat mülkiyeti kanunu çıkardı 20 daireli binada 19 daire kabul etse 1i hayır dese o daireyi şirkete veremiyorsun.
    Diyelim ki mesken olarak kiraya verdin gelir vergisi ödeyeceksin az değil.
    Sağlam kiracılar ise ya birikmişiyle ya da krediyle evini aldı bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

quote:

quote:

zaten 250 yıllık kırılma periyodu dolmak üzereymiş,2025 için %80 risk verilmişti.İstanbul'da yaşamasam da bu depremin yaratacağı kaos ve ekonomik yıkımı düşündükçe ürperiyorum.Kesinlikle olacak bu deprem için hiçbir önlem alınmadığı gibi deprem toplanma alanlarını rant alanlarına çevirip avm ve rezidans diktiler.
    Büyük İstanbul depremi gerçeği varken fahiş fiyatlara gayrimenkul alanlara zaten akıl sır ermiyor.

Gayrımenkule her türlü para bağlanır çünkü bu ülkede en sağlam gelir getiren alan. İş yeri açıp ticaretle uğraşan zararda, ev alıp kiraya verenin kafası rahat.

Peki evini kiralayacağın sağlam kiracı kaldı mı? Aileye vermek istesen pek bulunmuyor. Ticari yapmak istesen bu hükümet kat mülkiyeti kanunu çıkardı 20 daireli binada 19 daire kabul etse 1i hayır dese o daireyi şirkete veremiyorsun.

Arkadaşım ne anlatıyorsun? Evden kiracı çıkar çıkmaz 1 haftada 3 kişi emlakçı olmadığı halde talip oluyor. Kentsel dönüşüm derken zaten ev sahipleri kiralar ile krallar gibi yaşıyor. Bugün İstanbul'da düzgün bir semtte ev kirasi 2500TL... Evet piyasada düzgün kiracı azaldı ama bitmedi. Memura verirsen kafan ağrımaz.

Nereye millet ev alıyor ya, çoğu kişi bu ülkede kiracı. Cidden çok komik yorumlar var şu forumda.

• son ötv zamlarından sonra şu arabalardan alacaz artık el mecbur.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

quote:

quote:

Arkadaşım ne anlatıyorsun? Evden kiracı çıkar çıkmaz 1 haftada 3 kişi emlakçı olmadığı halde talip oluyor. Kentsel dönüşüm derken zaten ev sahipleri kiralar ile krallar gibi yaşıyor. Bugün İstanbul'da düzgün bir semtte ev kirasi 2500TL... Evet piyasada düzgün kiracı azaldı ama bitmedi. Memura verirsen kafan ağrımaz.

Nereye millet ev alıyor ya, çoğu kişi bu ülkede kiracı. Cidden çok komik yorumlar var şu forumda.

Benim dediğim komikse zaten 2500 lira maaş alan memur 2500 liralık evi nasıl tutsun? Hangi memur tutar evi? Hem memurdan olunca ne garantisi oluyor? Sen hiç kiracı tahliye ettin mi? Neredeyse 1 sene sürüyor. Paranı da maaşından belli bir hacizle alırsın. Benim tanıdığım polis var 1 milyon borcu var her ay maaşından dörttebir kesiliyor sadece. Kanunlar da ev sahibinden değil kiracıdan yanadır.
    Hele senin 2500 lira kiralık evine o parayı vereceğine krediyle ev alacak bir sürü insan var. Özel sektörde maaşlar belli 1000-1500 liralık evin olsa tutan çok olur.
  • An itibariyle 3.1850 $
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    bu hafta 3.25 olur
  • İyi ki zamanında az buçuk birikimimi dolar yapmışım (2,85 falandı) :) Yine birikimim oldu TL olarak ama 3,18'den almaya gönlüm razı değil. Bakalım ne zamana kadar artmaya devam edecek böyle.

• 3 ün altına inmeden asla ve asla dolar almam
  • Yakında Erdoğan'dan yeni polemikler bekliyorum. Özellikle din odakli. Batıya daha ağır saldıracak. Cumhuriyet kurucu kadrosuna saldırıları artacak. Kölelerin zihinleri Bozulmasın diye bol bol Afyonu basacak yine..

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.