Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5432. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 18 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
235.365
Cevap
1.165
Favori
11.779.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 54305431543254335434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BOTAŞ'ın internet sitesinde, Mart ayına ilişkin yayımlanan tarife tablosuna göre, konut tüketicileri için gaz dağıtım şirketlerine uyguladığı satış fiyatı 1.289 TL'ye yükseltildi

https://www.bloomberght.com/dogalgaza-yilin-3-zammi-2275465-amp?__twitter_impression=true

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Güvenli liman hocam boşver.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Altının onsu yükseliş ile başladı.... Bakalım gün içerisinde neler olacak birde dolar destekli artarsa gramı güzel günler bekliyor :))

8bin zarardayım altından

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk_o

8bin zarardayım altından

Alıntıları Göster

Maliyetin düşükse korkma hocam illa ki yükselecek böyle kalmayacak... Yazın daha da yükseleceği söyleniyor onsun bakalım tekrar 500 lü rakamlar gelirse zararını çıkartırsın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaça düşerse altını almak lazım :D

• Borsa'da turizm ve havacılık hisselerinde hareket var. Geçen hafta aldığım thy yüzde 10 yaptı, yıllık faizin yarısını 1 hafta da verdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Borsa'da turizm ve havacılık hisselerinde hareket var. Geçen hafta aldığım thy yüzde 10 yaptı, yıllık faizin yarısını 1 hafta da verdi.

Turistler kısıtlamaların kalkması ile rezervasyonlara başladılar gayet normal, ülke içinde de bugün kısıtlamalar iyice gevşetilirse daha da yükselir.

edit: YTD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressi1 -- 1 Mart 2021; 12:13:28 >
  • fed ön tampon yaptı geçen hafta demiştik burdakiler siyasi akp lö lö sosuyla fazla kendini pişirdi, okadar deli gibi para basmaya kimse dayanmaz dolar dahada değer kaybeder bu hafta ,önümüzdeki aylardada devam edicek (olay küresel sadece bizle alakalı değil)

ama altın ons değerlenebilir tabi balinalar fazla işin içinde olmazsa ytd.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 1 Mart 2021; 12:20:11 >
  • Halen formasyona uygun devam ediyor USD/TRL.

Klasik 7.25 önemli.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • Saat 19:00 da Sayın Cb açıklama yapacak. Normalleşme takvimi ve pek muhtemel ekonomiye göndermeler de olacaktır. takip etmek gerek.

• abd tahvillerini takip edin bizle çok alakalı olan birşey değil fazla, yine bir tampon dayatma gelirse akşama doğru tüm gelişmekte olan ülkelerin para birimi hepsi değer kaybeder yine 2 lere çıkçak diyen var.

hep dolar tl düşünüyorsunuz sanki dünyada sadece abd le türkiye var🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

ama yine yazıyorum asla kalıcı değil ytd.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 1 Mart 2021; 12:32:31 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Be diyon sen ya uzman mı oldun başımıza 🤦‍♂️
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Saat 19:00 da Sayın Cb açıklama yapacak. Normalleşme takvimi ve pek muhtemel ekonomiye göndermeler de olacaktır. takip etmek gerek.

Gılışdar ssk yı batırdı der. Herşeyden onu sorumlu tutar. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Be diyon sen ya uzman mı oldun başımıza 🤦‍♂️

kabak gibi ortada görünen birşeye uzman olmaya gerek yok sadece siyasi at gözlüğünü çıkarmak yeterli.🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

abd de ekonomi eyiye gitmiyor herkesde panik havası hakim sancılar bunlar tahvil faizleri tamamen tampon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 1 Mart 2021; 12:35:25 >
  • ona şüphe yok ama piyasalar malesef bu argümana artık olumlu tepki vermiyor.

esas konu istanbulda resoan ve cafeler açılmaz ise bu hafta çok ilginç eşyler görebilirsiniz.

şahsen ben istanbulu kapsam dışında tutacağını sanmıyorum yapacak bişey yok belirtlli şartlarada (45 dk, %30 kapsite vb) salıyoruz diyecektir (100bindeki vaka oranına göre istanbul çok riskli hala).

aksini pek düşünmek istemiyorum.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Hocam cafe-rest açılması şu an için 10-15 ilke sınırlı kalıncak vakaların en düşük olduğu iller o da anadolunun ufak illeri ayriyeten sokağa çıkma kısıtlamaları her yerde devam edicektir.

Cafe-rest kısıtlamaların esnemesi alkollü yerleri kapsamıcak barlar-gece kulüpleri yaza kadar açmıcaklar.

Bizim halkımız bu akşam her yer açılcak sokağa çıkma kısıtlaması bitecek heyecanıyla açıklama bekliyor fakat öyle bir şey söz konusu değil.

Kısaca bazı illerde pilot uygulama gibi cafe-rest test edilip izlenecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

ona şüphe yok ama piyasalar malesef bu argümana artık olumlu tepki vermiyor.

esas konu istanbulda resoan ve cafeler açılmaz ise bu hafta çok ilginç eşyler görebilirsiniz.

şahsen ben istanbulu kapsam dışında tutacağını sanmıyorum yapacak bişey yok belirtlli şartlarada (45 dk, %30 kapsite vb) salıyoruz diyecektir (100bindeki vaka oranına göre istanbul çok riskli hala).

aksini pek düşünmek istemiyorum.

Sermayesi emeği olan insanlara oldu olan zaten. Herkesin vergi kimlik numarası belli yaşı belli işi belli. Keşke insanca bu insanlara destek çıkabilseydi devletimiz. Devletimiz bu emekçilere sahip çıkamayıp 3 5 müteahit bozuntusunu ayrıcalıklı kişi ilan edip vergi borçlarını silip protokellerde ağırlamalarına üstü örtülü kıyak geçilmesine canım o kadar sıkılıyorki. Büyük Türkiye hiç bu kadar küçülmemişti insanların gözünde. Çok zoruma gidiyor çok. Allah herkesin yardımcısı olsun.

• radko kullanıcısına yanıt

şahsi tahminim, 45 dk mevzu ile cafe restoran açılır istanbulda, ve lakin 21:00 de kapatın denir 22:00 de soakağa çıkma yasağı devam eder sabah 8 e kadar mesela.

yani full 7/24 olmaz ama bir şekilde esner diye düşünüyorum.

her hafta 4-5 dükkan kapanıyor yaşadığım yerde. bunlar sadece kafe restoran değil, kuaför, güzellik merkezi, kadın aksesuar satanları, kozmetik vs.

herkes saat 7 ye kilitlenmiş esnaftan. burdan "kuş" çıkarsa filmin rengi değişir ben diyeyim.

eywallah "reis" demeyeceklerdir..

ha şunu derse, bu hafta değil ama 15 martta açıyoruz gibi net birşey söylerse o olur. ucu açık bırakırsa dert.

• radko kullanıcısına yanıt
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

Bunların hepsi aynı familyadan. Cahilliğin en tehlikelisi; ne kadar cahil olduğunun bile farkında olmayan böyle tipler.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Ucu açıktan ziyade vaka sayılarının düşmesine bağlı topu valiliklere atıcak yeni allınan kararla hafta hafta değerlendirilecek.

Şu an için İstanbul,Ankara,İzmir,Hatay,Urfa,Antalya,Bursa bu ve bir çok büyük şehirde bu hafta için açılma söz konusu değil vakalar artışta ve mutasyonlu virüs sebebiyle artmakta böyle devam ederse bu ay bile açılmayabilir yani esnafı düşüncek durumda değiller.
  • 
Sayfa: önceki 54305431543254335434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.