Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mrkamilk , erdinc222 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 48 Misafir (5 Mobil) - 43 Masaüstü7 Mobil
5 sn
235.427
Cevap
1.165
Favori
11.783.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 45004501450245034504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donald ve Melani Waşington Şehir Hastanesinde.Reçete yazıp Beyaz Saraya göndermişler.Abulans vermedikleri gibi günlük vaka sayısına da eklememişler.

İvanka,babamı belediye otobüsüne bindirip saraya yollamışlar.Ayrıca saraya filyasyon ekibi de gelmedi,kelle paça çorbası yaptım onunla babama ve üvey anama bakıyorum demiş...

Ülkemizin güçlü sağlık sistemine laf edenler utanır mı aceba şimdi?

• Romanya ve Bulgaristan sadece Avrupanın en fakir ülkeleri... Lakin araç sahipliğinde Türkiyede yüz kişide 15 iken fakir bulgaristan %40 ve aç romanya ise %46 oranlarında. Tabi fakir derken aylık ortalama net maaşları 750 800 euro olarak düşünün.Bu maaşları yetersiz bulup yurt dışına gidenleri düşünün, yazın yurt dışında çalışıp para biriktirip geri biriktirdiğini 8 9 ay çalışmadan yaşayanları düşünün..

• O değilde bu forumda birisi vardı 24 Haziranda Erdoğan başkan seçilince dolar 3 tl olacak tarzında bir konusu vardı ne zaman aklıma gelse gülerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bir enstitü Finlandiya ve diğer kuzey Avrupa ülkelerini islami değerlerin en yüksek derecede uygulandığı ülkeler olarak göstermişti... konuyu dindeki zekat,fitre ,

sadaka veya yardımseverlik açısından bakabiliriz ama ülkemizde ne oluyor zamanı geçen ürünlerin üzerindeki etiket yenisiyle değiştiriliyor hatta çamaşır suyuyla

bile yıkananlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek_Kisilik_Muhalefet

Bir enstitü Finlandiya ve diğer kuzey Avrupa ülkelerini islami değerlerin en yüksek derecede uygulandığı ülkeler olarak göstermişti... konuyu dindeki zekat,fitre ,

sadaka veya yardımseverlik açısından bakabiliriz ama ülkemizde ne oluyor zamanı geçen ürünlerin üzerindeki etiket yenisiyle değiştiriliyor hatta çamaşır suyuyla

bile yıkananlar var

Alıntıları Göster
    Bir de buna bakın.
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• Şimdide aşı müjdesi başladı,adamlar ne yapacağını şaşırdı

• Bir tatil günü kahvaltıya oturacaksınız, televizyonu açıyorsunuz abovvv bir telaş bir vaveyla efendim aşıyı bulduk... Peçeli Sağlık Bakanının elinde bir telefon, bir karış suratlı müşarünileyh... Esip savuruyorlar, dünyayı kurtarıyorlar... Biraz dinleyince daha insanlar üzerinde denenmemiş bir çalışma olduğunu anlıyorsunuz... Yahu bir siz susun, aşıyı geliştiren doktorlar, bilim adamları konuşsun.... Ne derece güvenilir, yan etkisi var mı yok mu anlatsın adamlar... Velev ki bilim adamlarımız aşıyı bulmuş, nasıl dağıtacaksınız, herkesi nasıl aşılayacaksınız, daha bir maske dağıtamadınız! Güvenilirliğiniz yok, becerebildiğiniz bir iş yok... Yok mesele aşı değil meselenin "OY" olduğunu "Oy anam!" diyerek anlıyorsunuz...

Siyasete alet etmedikleri bir aşı vardı o da tamam, başka ne kaldı?

• iyi ki Avrupa’da yaşıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virizon101

iyi ki Avrupa’da yaşıyorum.

hocam orada gündem nasıl yani aksam haberlerinde ne izliyorsunuz ben cok merak ediyorum

bizdeki gibi karısık işleri haber yapabiliyorlar mı ben artık aksamları haber izlemekten kacar oldum cunku gercekten moralim bozuluyor

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Burda gündem elektrikli araba, verginin azalması, sosyal yardımların çoğalması. Başka da bişey yok :)

• Selçuk Reis'ten uyarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wa$abi -- 4 Ekim 2020; 23:51:52 >
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • Arap sevici hainler utanırmı acaba

• Nerenin lideri bu

• Bir önceki aya göre enflasyonu %0.97 olarak açıklamışlar uçuyoruz

• 2 ay önce yorumları okuyup 467 den altın almıştım. eeey altın lobisi nasıl bi trollük yaptınız olm iyiki yorumları tekrar dinlemeyip hemen satıp kurtulmuşum😬😬

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

2 ay önce yorumları okuyup 467 den altın almıştım. eeey altın lobisi nasıl bi trollük yaptınız olm iyiki yorumları tekrar dinlemeyip hemen satıp kurtulmuşum😬😬

Zarar mı ettin ? Bir zamanlar 330 TL'den almıştım. Düşecek alma diyenler olmuştu. Şimdi keşke daha fazla alsaydım diyorum. Uzun Orta vadede altının fiyatına bakılmaz her fiyattan alınır. Ama 1 hafta 1 ayda artsın köşeyi döneyim diyorsan girmeyeceksin... Uzun vadede altından zarar edeni görmedim... Sabreden kazanır dostum her zaman 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• 7.75 bandında

• apolyonn A kullanıcısına yanıt

O verilere fiyatı artan ürünler dahil değil ki :)

(sağlık bakanının açıklamasından sonra maliye bakanında belki boylr bir açıklama gelir, neticede gerçek bu)

• en tepeden girmişim daha neyi bekleyeyim ,zarardan ne kadar erken çıkarsan kardır.463 den 1300 lira zararla satıp 7.5 dan dolara girdim
    ödediğim vergilerde haram zıkkım olsun şimdi düşürmüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 5 Ekim 2020; 10:47:21 >
  • 
Sayfa: önceki 45004501450245034504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.