Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (4280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: otaku Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (3 Mobil) - 12 Masaüstü4 Mobil
5 sn
233.115
Cevap
1.148
Favori
11.664.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1144 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 42784279428042814282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan piyasaya pompa var.doğal sınıra dövizler geriledi.faiz artırıldı.
    açıklanan faiz aylık bazda tahmine göre yüksek, Mb 3-4 gündür, diğer bankalarda 2-3 gündür hamle yapmakta.düşüş normal şuanlık.
    1-2 haftada tekrar dan yukarıya doğru yine tırmanış gerçekleşecektir.
    uzun vadede ister 480 den altın al ister sterlini 9.63 den al.kesinlikle artış kaçınılmaz.bu 80 yıldır böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir yatırım sonsuza kadar yükselmez sonsuza kadar da düşmez.... Düşerken de çıkarken de düzeltme yapabilir...420-430 a düşecek 380 TL'ler gelecek diyenler ne içiyor acaba ? Her düşüş güçlü yükselmenin habercisidir... Altın çıktığı fiyatı unutmaz... Nasıl 400 TL görüp 350 TL'ye kadar düşmüştü ama sonra 400 ü delerek 480 e gitmişti... Benzer durum yaşıyoruz... Panik yapmayın...YTD....

• Sarı kızım kendine gel artık

• Altının ve değerli emtiaların düşmesi için sebep yok aksine çıkması için birden çok sebep var...

• Panik satış yapmayın korkmayın şuan mükemmel alım fırsatı veriyor yıl sonu çok rahat gram 550 liralara dayanır ben 480 den çıktım nakite ihtiyacım olduğu için yoksa kesinlikle çıkmazdım

• Hocam siz bir dolar almaya niyetlenin de yükselsin şu altın . 418'den girmiştim terlemeye başladım. %8'e yakın bir değer kaybı var. Çin tarafında da satımlar gelirse ONS'un 1800'lere kadar düşebileceğinden korkuyorum. YTD

• Yav yeter düşme be Bi gunde 35 TL nedir

• mikhail kullanıcısına yanıt
    Biz 457 den girdik korkmuyoruz sen hala kardasın Bir de korkuyorsun güldürdün 😀

• Beyler ben baya paniğim panikle 63 De yarısını sattım keske daha cok panik yapsaydım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Biz 457 den girdik korkmuyoruz sen hala kardasın Bir de korkuyorsun güldürdün 😀
    Yüklü mü girdin hocam 457 den.... Altın ve toprak çok çok ihtiyaç olmadıkça satılmaz....

• Aslında girmeyecek tim'de mevduatlar çok düşünce para erimesin değerinin Korusun diye anlık karar verip Altın aldım zaten şu an kar kalmadı komple zarardayım işte yükselmesini bekliyorum Cuma günü keşke satsaydım dedim ama yapacak bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 11 Ağustos 2020; 22:0:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

Beyler ben baya paniğim panikle 63 De yarısını sattım keske daha cok panik yapsaydım
    Hepsini sat da stresin bitsin Hocam... hocam sabretmeyen kazanmaz yarın artışa geçerse bu sefer de düşükten sattım diye yazarsın buraya....En iyisi TL düşme riski yok hep aynı kalıyor

• Gümüş sabaha 1 TL olur bu hızla

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Aslında girmeyecek tim'de mevduatlar çok düşünce para erimesin değerinin Korusun diye anlık karar verip Altın aldım zaten şu an kar kalmadı komple zarardayım işte yükselmesini bekliyorum Cuma günü keşke satsaydım dedim ama yapacak bir şey yok
    Hocam nasip kısmet altın buralardan döner zaten 1 ayda 80 TL artmış 30 TL düşmüş herkes kan ağlıyor düzeltme olacak tabiki ama kimse 1 ayda 390 dan 450 ye geldi demiyor 2 ileri 1 geri yapsa da altın gram fiyatı yıl sonu hayal edemeyeceğimiz bir yerde olabilir...YTD kesinlikle

• Ocak ayından itibaren bakarsan 8 ayda sürekli Yükseldi çok nadir düşüşler olsa da en büyük düşüşü bu ay yaşadı her inişin bir çıkışı var elbet yükselir

• Gümüş nolmuş la öyle
    Altın ağır abi işi harbiden. Çıkarken de inerken de efendi efendi yapıyor bu işi

• 470'den girdik ve 374'den girdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Hiç bir yatırım sonsuza kadar yükselmez sonsuza kadar da düşmez.... Düşerken de çıkarken de düzeltme yapabilir...420-430 a düşecek 380 TL'ler gelecek diyenler ne içiyor acaba ? Her düşüş güçlü yükselmenin habercisidir... Altın çıktığı fiyatı unutmaz... Nasıl 400 TL görüp 350 TL'ye kadar düşmüştü ama sonra 400 ü delerek 480 e gitmişti... Benzer durum yaşıyoruz... Panik yapmayın...YTD....
    sert şekilde para pompalanıyor dün de bugün de.bunu görmeyen aptaldır bence.geçen sene sterlin 6 tl idi şimdi 9 larda.herkes anlık maval okuyor.bizde ekonomi belli açıklamaya gerek yok

• 
Sayfa: önceki 42784279428042814282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.