Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MaDJeRo , Heimdall.. , BoNsE , BoNsE Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 17 Misafir (1 Mobil) - 18 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
235.482
Cevap
1.165
Favori
11.784.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 42754276427742784279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten kızıma aşıyı yaptım dediğinde saçmalamıştı. Bakalım ilerleyen saatlerde ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda ilk defa altın aldım 4 iş gününde 20 bin lira zarardayım. Ondan önce de altın karşısında türk lirasında bu civarda zarar ettim zafen. Daha fazla zarar etmeyeyim altında kalsın dedim ama bilmeden girince böyle oluyor demek. Para kazanmak ayrı mesele parayı doğru yatırım araçlarında değerlendirmek ayrı mesele. Bu arada sözde araba alacaktım, oradan ettiğim zararı da hesaplarsam intihar ederim herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orod-Dain

Hayatımda ilk defa altın aldım 4 iş gününde 20 bin lira zarardayım. Ondan önce de altın karşısında türk lirasında bu civarda zarar ettim zafen. Daha fazla zarar etmeyeyim altında kalsın dedim ama bilmeden girince böyle oluyor demek. Para kazanmak ayrı mesele parayı doğru yatırım araçlarında değerlendirmek ayrı mesele. Bu arada sözde araba alacaktım, oradan ettiğim zararı da hesaplarsam intihar ederim herhalde.
    hocam yapman gereken tek şey beklemek panik yapmamak arkadaşım mart ayında 330 liradan aldı 310 liralara düştü 1-2 hafta sonra tekrardan toparlandı yapman gereken şey sakince beklemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: into007

Zaten kızıma aşıyı yaptım dediğinde saçmalamıştı. Bakalım ilerleyen saatlerde ne olacak.
    Hocam DSÖ nün onaylamadığı kendilerinin yaptığı deneklerde bile denendiği şüpheli aşıyı kızına kim yapar kim izin verir. Aklıma Çernobil geldi. Bizim bakanlarda Çaylarda kanserojen madde yok deyip Tv'de çay içmişlerdi... Halka güvenle içebilirsiniz diye

Aşının bulunması geliştirilmesi en az 1 yıl hocam öncesindeki aşı haberleri yalandan öteye gitmez...Her hafta bir ülke aşıyı buluyor ama ortada bir şey yok

• Orod-Dain O kullanıcısına yanıt
    Panik yapma sakın, bekle acele etme satmak için, burası Türkiye, döviz ve emtia gördüğü yeri unutmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Orod-Dain

Hayatımda ilk defa altın aldım 4 iş gününde 20 bin lira zarardayım. Ondan önce de altın karşısında türk lirasında bu civarda zarar ettim zafen. Daha fazla zarar etmeyeyim altında kalsın dedim ama bilmeden girince böyle oluyor demek. Para kazanmak ayrı mesele parayı doğru yatırım araçlarında değerlendirmek ayrı mesele. Bu arada sözde araba alacaktım, oradan ettiğim zararı da hesaplarsam intihar ederim herhalde.
    Sakince bekle hocam en basit örnek geçen yıl bu ayda altın ne kadardı şimdi ne kadar Altın işi sabır işi panikle zarar etme para kolay kazanılmıyor..

• Bu seviyelere gelene kadar ben de çok düşündüm bozsam mı beklesem mi tam bozacaktım sonra kendimi frenledim Vazgeçtim Şu an beklemedeyim Şu aralar paraya ihtiyacım yok zaten kafama göre bir Araba bulursam Belki o zaman bozarım

• Yılbaşına kadar dokunmak istemiyorum zaten. O zamana kadar düzelir diye umuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Bu seviyelere gelene kadar ben de çok düşündüm bozsam mı beklesem mi tam bozacaktım sonra kendimi frenledim Vazgeçtim Şu an beklemedeyim Şu aralar paraya ihtiyacım yok zaten kafama göre bir Araba bulursam Belki o zaman bozarım
    Kârdan 7500 TL zarardaydım ama bekleyeceğim... Paraya ihtiyacım yok....bozdurdum diyelim hadi yükselse ne olacaktı belki arkasından bakacaktık... Şans işi hocam ne zaman ihtiyacım olursa o zaman bozacağım...

• Aşı çıktı zırvaları yüzünden düştü yüksek ihtimal . Cuma 475 den kapatacak rez alın .
  • Benim de 6. Alimimdakiler ortalamami dusurmustu baya, bugun eksiye gecti ..

Ben de satmayi dusunmuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gudik.

Kenara koyduğum para bu şekildeydi yoksa kendime harcadığım bir birikimim var. Yani şöyle söyleyeyim ihtiyaçlarımı ve isteklerimi karşılıyorum ve bu para benim için artan. Daha fazla harcayıp lüzumsuz bir döngüye girmek istemediğim için değerlendirmek istedim.
    Anladım.Yine yazdığıma geleceğim yani çünkü kısa zamanda yüksek seviyeden alım yapmak riskli.Tamam gidişat kötü ama 2 senedir olduğu gibi yine geçici müdahale gelecektir ve düşüş olursa zarara girersiniz.Alacağınız kitap bile daha faydalı olur yani bu açıdan
  • bu kadar düşüşün panik satışalrınında etkisi var aaaa çakılmış altın diyip, adam ususi müdürden izin isteyip adam kuyumcuya gitti herhalde ne komik insanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 11 Ağustos 2020; 17:38:13 >
  • Sarı kız yediği ayazı unutmaz...

• Putin yüzündenmi düştü altin?

• Yıllardır altın takip ediyorum. Ne zirve yaptığında elden çıkarabildim ne de alim fırsatlarını degerlendirebildim.

Garanti ve Kuveyti takip ediyordum.

Tfx target önerdi arkadaşlar, en makul al/sat aracı o mudur benim için?

• quote:

Orijinalden alıntı: heredotss

Bu mesaj silindi.
    Yatırım amacıyla bu işe girenler zarar edebileceğini de bilerek girmeli, herkes kazansa fakir kalmazdı ülkede

25bin kara kadar çıkmıştım 10 günde, bekledim
    Bugün 14bin karla sattım gramı

Ne yapalım ağlayalım mı, bu iş böyle

Belki daha düşerse yine alırım

Hoş buna kar denmiyor da, paramız hiç olmasın diye uğraşıyoruz işte

• Konudan bağımsız ilginç bi haber. Piyasaya etkisi ne olur bilemem

İçişleri Bakanlığı: PKK, yüklü miktarda döviz bozdurabilir

https://www.birgun.net/haber/icisleri-bakanligi-pkk-yuklu-miktarda-doviz-bozdurabilir-311547
  • Rusya`nin yaptigi asiya inanmiyorum... Kim bilir ne cikacak... Insallah felaket olmaz...

Altin konusuna gelince, ucacak, kacacak denirken, yine nacizane uyarmistim. Dikey yukselislerin kisa vadede, dikey dususleri olmasi normal... 2011`den 9 yil sonra tekrar boga piyasasina giren bir emtia piyasasi var ve hic bir sey bitmis degil.

Sadece tarihi zirveden geri donus yasaniyor, bakalim nerede karsilanacak ?

Buyuk zarar etsem ve kendi param olsa, satmazdim. Krediyle altin almissan, donuma sicardim. Net.
  • Altın nasıl alım fırsatı verecek ki daha şuan 455 TL bankalar kâr ile 457 den satıyor...Kambiyo vergisi ile gram 457+4.57 TL'den 461.57 TL'ye alınıyor. kârın çoğu vergiye makasa gidiyor...En iyisi al yat alacaksın 3-4 yıl unutacaksın.... Altında bunu öğrendik...

• 
Sayfa: önceki 42754276427742784279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.