Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: winchester07 , Anafartalar- Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 27 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
235.477
Cevap
1.165
Favori
11.784.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 40984099410041014102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Bu mesaj silindi.
    Ayasofya yi açtık ya artık aya bile çıkarız artık

Şaka bir yana Ayasofya kararı siyasi bir karar ekonomik krizin işsizliğin dövizin ve altının firlamasini Ayasofya'nın arkasına sığınarak dış güçlerin saldırması olarak anlatacaklar.... Bizim halk bunu yer mi ? Bence yer hemde katıksız yer son koz oynandı 1 dönem daha seçilmek başta kalmak ve son altın vuruşu yapmak için bir fırsat doğdu.... Erken seçim olacak gibi erken seçim sonucu AKP kazanırsa Venezuela olma yolunda sonumuzun Venezuela halkı gibi olacağı kesin....

Adamların asgari ücreti 4 dolar peynirin kilosu 2 dolar umarım halkımızın sonu böyle olmaz.... Yoksa ne Ayasofya ne de Sultanahmet bizi kurtaramaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarın piyasalar Ayasofya kararına nasıl tepki verecek göreceğiz... Dolar ve emtialarda yükseliş temmuz ve Ağustos aylarında devam edecek gibi...Bu gece piyasaların tepkisi belli eder herşeyi

• Pzt dolarda hiçbir şey olmaz.Vakıfbank el ense çekmek için aportta bekliyor.
    Ne pahasına olursa olsun yükseltmezler.
    Amaa Trump reis bu hafta içinde Ayosofya için en ufak bir imada bulunsun o zaman göreceğiz piyasaları.
    Papa şimdiden çok üzgünüm demiş.Trump ın evangelistleri de boş durmayacaktır.
    YTD.
  • İzleyin arkadaşlar mutlaka

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Yorumsuz...

35 saniye kadar dayanabildim. Bu ne la

Kelime bulamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Acı ama gerçekler bunlar hani video da Erdoğan diyor ya Ayasofya'yi açacak kadar istikametimi şaşmadım diye şuan istikamet falan kalmadı nereye gittiğimiz belli değil....Bu başkanlık sistemi ülkeyi iyice çıkmaza soktu....

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

35 saniye kadar dayanabildim. Bu ne la

Kelime bulamıyorum.

Alıntıları Göster
    ben ne olduğunu bile tahmin ediyorum videoyu izlemedim bile
    dünya bunu yanına bırakmaz yarın öbür gün İsrail’de kılıç hakkı diye Mescidi Aksayı sinagog yapar.
    yurtdışındaki camiilere kilise yaparlarsa ki hakkıdır kimsenin ses çıkarmaya hakkı yoktur
    Dolari durdurmak icin ayasofyayi acip sonra dolarin yukselisini ayasofyaya bagliycaklar dis gucler yapti diyecekler ama yemezler sen istediğin için oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 12 Temmuz 2020; 19:17:53 >

• Merkez Bankasında şoför olabilmek için tecrübe şartı var, ancak başkan yardımcısı olmak için tecrübe şartı yok!!
    Resmi Gazete’de dün yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile Merkez Bankası Başkan Yardımcılığı’na atanmak için gereken mesleki tecrübe ve meslek kısıtları kaldırıldı. ANLAMI : KRİTERLERE UYMAYAN BİRİ ATANACAK O GÖREVE.'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 13 Temmuz 2020; 4:24:52 >
  • Borsa coşmuş acaba neden Bilinçli bir şişirme gibi duruyor umarım birden patlamaz.... Ekonomistler Ayasofya kararının etkileri 1 hafta 10 gün sonra piyasada görülür diyorlar... Bakalım ne olacak... şuan dolar 6.86 ya çivi çakmış durumda altın 399-399.5 arası gidip geliyor...Piyasa haber bekliyor sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Altının ons fiyatı 1800 dolarda sabit kalsa dahi dolar 7.50 olursa gram fiyatı 434 TL ye çıkar.Ons fiyatı ile Dolar paralel artışa geçerse altının gram fiyatı 500tl yi bile görebilir... Tabiki ytd şahsi fikrimdir
    altının fiyatı 1900'e kadar çıkabilir goldman sachs analistlerine göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat Can Kurt

altının fiyatı 1900'e kadar çıkabilir goldman sachs analistlerine göre

Alıntıları Göster
    Hocam ben ons fiyatı sabit kalsa sadece doların artışından altın fiyatını yazdım ons fiyatı dolar ile çıkarsa o zaman fena altın fiyatlarını kimse durduramaz 36 tane atalira ile bekliyorum bende tüm paramı parça parça altına yatırdım bakalım Zaman ne gösterecek....

• bugün 14 tl olmuyormuydu bu dolar utanmasa düşücek açıkçaksı bugün borsada düşüş tl de değer kaybını hükümet yanlıları bile bekliyordu herkesi şaşırttı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 13 Temmuz 2020; 19:48:42 >
  • Kamu ve üniversite hastanelerine 16 milyar TL’lik ürün satan medikal sektörü, alacaklarından feragat için baskı altında. Maliye Bakanlığı, 4 yıldır bekleyen bu ödemeler için firmalardan yüzde 25’e varan indirim talep ediyor.

16`nin 4`te 1`i = 4 milyar dolar

Saglik sektorunde devrim yapildi...
    https://www.dunya.com/ekonomi/medikalcinin-16-milyarlik-alacagina-feragat-baskisi-haberi-474833

Sen medikal sirket sahibi olsan ve 4 milyar dolarlik alacagindan vazgecmeni isteseler, bir daha o ulkeye yatirim yapar misin ?

Yapmazsin...

Hayirli isler... Saglikta devrim yaptik devrim...

Tuketici kredilerindeki yillik artis %22...

Ayrica

Ekonomi o kadar iyi ki

Bankaların gelirini beyan edemeyen müşterilerine tanıyabildiği azami 1.300 Türk Lirası limit, 2000 Türk Lirasına çıkarıldı. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunun 09.07.2020 tarihinde aldığı kararda ayrıca, Covid-19’un ekonomik etkilerini sınırlandırma tedbirleri kapsamında asgari ödeme tutarı bir yıl içinde üç kez ödenmeyen kredi kartlarının kullanıma kapatılması 2020 yıl sonuna kadar uygulanmayabilecek.
    https://www.ntv.com.tr/ekonomi/bddkasgari-odeme-tutarini-3-kez-odemeyenlerin-kredi-karti-yil-sonuna-kadar-kapatilmayacak,h481_3qO00S9_lCd1IDqBg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 13 Temmuz 2020; 21:16:35 >

• AKP hükümetinin son icraatı daha bunlar iyi günlerimiz kötü günler geride kaldı daha kötü günler çok yakında geliyor sanırım.... Haberler hiç iyi değil... Milleti Ayasofya masalı ile uyutuyorlar resmen...

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/service/amp/milyonlarca-emekliye-kotu-haber-emekli-maaslari-tehlikede-289159h.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 13 Temmuz 2020; 22:40:1 >
  • Katılıyorum.. Oy potansiyelinin ciddi kısmı emekli.. Burayı kusturmek intihar olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C4CF452C5

Bu mesaj silindi.
    Ben sadece haberi paylaştım...Kasada para kalmadı sanırım artık yoksa dediklerinize katılıyorum...Milletin tazminat paralarına bir çökecekler kaynak bulmak için.... Şuan ne yurt içi ne de yurt dışında 1 dolar bile para bulamıyorlar....

• PayPal ı açsalar ülkeye döviz girişi olacak ama akıllarına gelmiyor herhalde

• AB,Türkiye ile müzakereleri sonlandırabilir.Özellikle Fransa bastırıyor bu konuda.
    Ha zaten müzakere yoktu ki denebilir.
    Ancak resmi olarak açıklanırsa çok büyük etkileri olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 13 Temmuz 2020; 23:54:9 >
  • Pazar gecesi yada pazartesi sabahı dolarda sert bı yükseliş bekliyorlardı
    Neyse belki haftaya olur

• quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

Pazar gecesi yada pazartesi sabahı dolarda sert bı yükseliş bekliyorlardı
    Neyse belki haftaya olur
    Dış ticaret açığı
    Turizm sektörü getirisizliği
    Ekonomik küçülme ve
    Artan enflasyonun
    olduğu yerde döviz kuru sabit tutulursa, sonu büyük olasılıkla devalüasyondur...!
    Bu hafta olmaz haftaya olur ama daha sonraki haftaya olur.. artik borca alınan dövizle bu vaziyet ne kadar giderse... fakat sonuç kaçınılmaz...

Ayrica, doviz (dolar) mevzusundan rahatsız olan birinin aynı konunun konu sahipligini israrla yürütmeside çok ironik bir vaziyet 🤔

• 
Sayfa: önceki 40984099410041014102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.