Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (2496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: otaku Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 31 Misafir (1 Mobil) - 30 Masaüstü2 Mobil
5 sn
233.105
Cevap
1.147
Favori
11.664.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1144 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 24942495249624972498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu halk dış güçlerin ekonomik savaşına boğun eğmez. İsterse un kilosu 100 lira olsun ekmek yine 1.25tl neden? Çünkü türk lirası kullanıyor bu halk. 15 temmuz ruhunu koruduğumuz sürece hiç bir şeye zam gelmez.

Sokaklarda şu an tam bir alışveriş çılgınlığı yaşanmakta. Neden? Çünkü türk halkı boyun eğmiyor, kazanıyor, avmler dopdolu. Sokaklarda satıcılar mal yetiştiremiyor. Galerilerde bile 5-6 aylık sıra var. Araba yetiştiremiyorum diye ağlayan galerici var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Muhalefet

un 68 tlden 110 tl ye fırladı yakında 2-2.50 olduğu zaman ekmek harika olacak beter olun ha bu arada makarna da undan yapılıyor makarnanın da en ucuzu 3-4 tl olacak

Alıntıları Göster
    Un o kadar arttı mı bilemiyorum ama buğday fiyatlarında ciddi artış trendi var. Artmadıysa da eninde sonunda artacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Bu halk dış güçlerin ekonomik savaşına boğun eğmez. İsterse un kilosu 100 lira olsun ekmek yine 1.25tl neden? Çünkü türk lirası kullanıyor bu halk. 15 temmuz ruhunu koruduğumuz sürece hiç bir şeye zam gelmez.

Sokaklarda şu an tam bir alışveriş çılgınlığı yaşanmakta. Neden? Çünkü türk halkı boyun eğmiyor, kazanıyor, avmler dopdolu. Sokaklarda satıcılar mal yetiştiremiyor. Galerilerde bile 5-6 aylık sıra var. Araba yetiştiremiyorum diye ağlayan galerici var.
    varoş marketi bim a101 bile 450 kalemde ürüne zam koydu inim inim inlemeye başladı makarnacı tayfa akpli haber sitelerinde yorumlara bak istersen birde bir kaç ay önceki yorumlara bak kriz derinleştikçe gidişiniz kesinleşiyor bugün yürü ya kulum diyenler kısa zamanda taşlayarak yallah vara vara diyerek yollayacak sizi .

bu millet krizi sevmez parasını vermeyi hiç sevmez

gir oku yorumları 50 liraya 3 ürün bile alamaz olduk demeye başladılar inşallah 100 tl ye 2 tane bile alamazlar ben zaten her gün sucuklu yumurta ve ekmek yiorum koymaz bana .

• Bay Muhalefet kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var. Ekonomiyle falan bu iktidar gitmez. Gelen zamları da ABDnin üzerine attılar zaten o iş bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Yanlışın var. Ekonomiyle falan bu iktidar gitmez. Gelen zamları da ABDnin üzerine attılar zaten o iş bitti.
    bir süre sonra koyunlar bile eliniz armut mu topluyor siz ne yapıyorsunuz düşman tabi ki engel olmaya çalışacak bize siz sadece laf mı yapacaksınız demeye başlayacak gir en son habere o site akpli okuyanlar da akpli yorumları oku bütün yorumları gör de editörler birde kötü yorumları paylaşmamaya çalışıyor ona rağmen herkes sövmeye başladı .

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Muhalefet

bir süre sonra koyunlar bile eliniz armut mu topluyor siz ne yapıyorsunuz düşman tabi ki engel olmaya çalışacak bize siz sadece laf mı yapacaksınız demeye başlayacak gir en son habere o site akpli okuyanlar da akpli yorumları oku bütün yorumları gör de editörler birde kötü yorumları paylaşmamaya çalışıyor ona rağmen herkes sövmeye başladı .

Alıntıları Göster
    Çok iyimsersin. Ensonhaberden başka yerlere de bak. Ağlamasıyla meşhur çiftçi bile kazığın daniskasını yedi. Bir kısmı farkında değil ama farkında olanlardan da ses çıkmıyor. Mallarını 3.5 lik kurdan elinden aldılar, gelecek yılki girdilerini 6.60 lık kurdan sokuyorlar umurlarında değil.

Rahat ol boşver. Elle gelen düğün bayram.

• quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Çok iyimsersin. Ensonhaberden başka yerlere de bak. Ağlamasıyla meşhur çiftçi bile kazığın daniskasını yedi. Bir kısmı farkında değil ama farkında olanlardan da ses çıkmıyor. Mallarını 3.5 lik kurdan elinden aldılar, gelecek yılki girdilerini 6.60 lık kurdan sokuyorlar umurlarında değil.

Rahat ol boşver. Elle gelen düğün bayram.

Alıntıları Göster
    inşallah daha da beter olurlar özellikle akp ye oy verenler muhtaç kalsınlar esnaf olanlar batsın sürünsünler işciler işsiz kalsın batsın kısaca ya bir içki bile içemez oldum böbreklerim temizlenmiyor bira içmediğim için batmassa anasını satayım kendi ülkem olarak görmüyorum zaten Arap islam devleti oldu Türklerin değil bende Türk olduğuma göre banane .

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bay Muhalefet kullanıcısına yanıt
    İçebildiğin kadar iç. Yılbaşından itibaren ancak musluk suyu içebileceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Başkanlık Sistemi ve krizde eğlenmek bu olsa gerek lan. Şaka gibi fıkra gibi ama gerçek haberler. Yeni Türkiye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ülkede yaşamak her geçen gün anlamını yitiriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Koyduk mu? diyenlere üzülmüyorum hocam onların ağladıklarını gördükçe hoşuma gidiyor zevk alıyorum.
  • Otomobil sektörü battı,alışveriş merkezlerine haciz gelmeye başladı,inşaat sektörü sallanıyor,gıda sektörü kör topal ilerliyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürünsünler

• Bugün yakıt alırken pompa da çalışan adam inşallah mazot 10 tl olur dedi bende öyleyse inşallah 100 tl olur dedim. Millet olarak kendi kendimize beddua ediyoruz😏

• quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

Bu ülkede yaşamak her geçen gün anlamını yitiriyor
    Ben de ahaber ve yeni akitte yazilan Turkiye’de yasamak istiyorum. Gercegi beni bunaltiyor.

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi a haber kafası Yaşamak istiyorum hocam Düşünsenizde ekonomi her geçen gün şahlanıyor herkes bizi kıskanıyor falan harika birşey

• tahminim enflasyon verisi pazartesi açıklanınca yüksek çıkınca dolar tırmanışa geçer.
    cuma mb faiz artırırsa iner artırmazsa çıkar yönünde.
  • ağaç yok lan.

• 
Sayfa: önceki 24942495249624972498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.