Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (2494. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ahmtulsnn , ry4n , ry4n , otaku
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 29 Misafir (2 Mobil) - 28 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
233.107
Cevap
1.147
Favori
11.664.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1144 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 24922493249424952496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam arkadaş Troll alıntı yapıp prim vermeyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kemalbey12 kullanıcısına yanıt
    Sonradan farkettim ben de özür diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Kardeş zaten bilsek gizli olmazdı ancak ingilizler neden savaşı kazanmamıza rağmen istanbul'dan çekildi?

1- Sınırımızda dünyanın en güzel petrolü çıkarken neden bizde hiç petrol yok?
    2- Osmanlı bir çağı kapatıp açarken neden birden yok oldu?
    3- 1 kilo bor bile ile bütün dünyadaki enerji kaynağı olacabilecekken, uzaya çıkarken sadece bor kullanıyor nasa peki biz neden hiç kullanmıyoruz?
    4- Bütün ab ülkeleri türk uyruğu altına girmek için beklerken neden dış güçler karşı çıkıyor?
    5- Abdulhamit ingiliz elçilerini bile tokatlarken(resmi kaynak: Payitaht "Abdülhamid") neden kaybetmiş gibi geri çekildi? bir düşün derim başka bir şey demem.

Alıntıları Göster
    Şimdi trump düşünsün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.instagram.com/p/BnL8EoehMKbDq-NXVa6YvLBt9yr1a3QJ8PLzsQ0/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ahb58z5qboel

Adamlar öyle böyle yatırım tavsiyesi yapmamış zaten 1 dk

MUTLAKA İZLEYİN

• Pazartesi anlık herkes böyle olucak.

• sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Üfff büyük oyunu bozdun osmanlı tuğralı doblolara doluşup 2023 te avrupayı fethedecez

• quote:

Orijinalden alıntı: çiko miko

Nedim Türkmen'in Sözcü gazetesindeki bugünkü yazısı:

Döviz satın alana Maliye sopası mı?

Tedbirler yetersiz kalınca yeni bir adım daha atıldı. Hükümet, döviz talebini azaltamayınca Maliye sopasına sarılıyor. Türk parasının kıymetini koruma görevi Hazine’ye ait iken, Maliye harekete geçti. Maliye yetkilileri, döviz satın alan vatandaşın kapısını çalabilecek.

Dün yayımlanan Resmi Gazete’de, çoğu kişinin gözden kaçırdığı 52 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi yayımlandı. Bu kararname, Türk Parası Kıymetini Koruma Hakkında 32 sayılı Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar’a ek madde ekliyor. Buna göre; vergi dairesi başkanlıkları ve vergi dairesi müdürlüklerine, Türk Parası Kıymetini Koruma Hakkındaki mevzuat ile ilgili olarak, bakanlıkça belirlenen görevleri yerine getirme yükümlülüğü getiriliyor.

Şimdi, bu düzenlemeyi görünce; “bayram değil, seyran değil bu nereden çıktı?” diye düşündüğümüzde, aslında olayı hemen çözüyoruz. Türk Parası Kıymetini Koruma ile ilgili olarak; ülkemizde Hazine Teşkilatı ve Hazine Kontrolörleri gerekli denetimleri yapıyor iken, neden Maliye’ye ihtiyaç duyuluyor? Bu sorunun yanıtı oldukça basittir: Hükümet, döviz talebini aldığı bütün önlemlere rağmen azaltamayınca, Maliye sopasına sarılıyor. Yani, bankadan ya da döviz büfesinden örneğin 10.000 dolar satın alan bir Türk vatandaşının kapısı, bu işlemden 2 gün sonra Maliye tarafından çalınacak ve bu dövizi nasıl satın aldın? Bu dövizi satın alacak parayı nerden buldun? Verdiğin beyannamelerden bu kadar para kazanmamış gözüküyorsun, şeklinde onlarca soruyla muhatap olacaktır. Şu anki cari mevzuatımızda, kimseye “nereden buldun?’’ sorusu yöneltilememesi gerekirken; bu soruların kolaylıkla sorulacağını ve buradan yayılacak korku dalgası ile dövize talebin frenlenmeye çalışılacağını öngörmek için kahin olmaya gerek yok, Türkiye’de yaşamak yeterli.
    Beyler Maliyeden memurlar bir gece ansızın evlere baskın yapabilirler mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Pazartesi anlık herkes böyle olucak.

Pazartesi kalkışa mi geçicek? dolar

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Açıklanacak enflasyon verisinede bağlı biraz

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    enflasyona bağlı hocam yüksek çıkarsa 7'yi görürüz.
  • Kanallar arasında gezerken lalegül tv’ye denk geldim. Cübbeli kendi kitaplarını satıyordu, Euro 7.5 oldu maliyetler çok arttı diye yardım istiyordu. Bunlar bile ağlamaya başladıysa durum gerçekten vahim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Doları düşür butonu olmamış. Doları trump arttırır reis düşürür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Kanallar arasında gezerken lalegül tv’ye denk geldim. Cübbeli kendi kitaplarını satıyordu, Euro 7.5 oldu maliyetler çok arttı diye yardım istiyordu. Bunlar bile ağlamaya başladıysa durum gerçekten vahim.
    O kesimin zaten her işi dolar euro olduğu için ilk o kesimin vurmuştur.

• Ağlamalar başlamış bile.

Koyduk mu diyenler nerede??

• 6 Eylül 2017, 1TL=7 Çek Kronu

1 Eylül 2018, 1TL=3 Çek Kronu

Kelimeler kifayetsiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Ağlamalar başlamış bile.

Koyduk mu diyenler nerede??

Bu hesabı takip etmenizi öneririm. Koyduk mu diyenleri yakından ilgilendiriyor

https://twitter.com/koy_duk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    hocam benim aklıma gelmişti benden önce davranmışlar. Hemen takipliyoruz.

ulan gece gece kahkaha atıyorum

• Daha gelecek 5 büyük zam daha var. Bunların arasında da kademeli zamcıklar. Hayırlı, uğurlu olsun.

• 
Sayfa: önceki 24922493249424952496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.