Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (2491. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: mgora , dogangoxel , svs , programmer_onur
4 Kayıtlı Üye ve 30 Misafir (2 Mobil) - 32 Masaüstü2 Mobil
5 sn
233.118
Cevap
1.148
Favori
11.664.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1144 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 24892490249124922493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İstiyordur doğrudur ama eski telefon. Güncelleme almayınca bir süre sonra uygulama yükleyemez. 300 liralık tuğlaya dönüşmesi an meselesi. Garanti koşullarını tam bilemiyorum belki 2 yıl garanti kapsamında 2 yıl güncelleyebilirler. Telefon forumlarına sorun gene de burası tam yeri. Ama eski cihaz söylemi doğru.
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Hobiler pahalı olmaz olamaz olmamalı..

Tabi bizim gibi 3.sınıflar ıcın gecerlı değil bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Her yeri arabayla gezmeye gerek yok ki Arabayı bir yere park edersin sonra yürürsün. Ben arkadaşın motoru ile gidiyordum. İki kişi daha keyifli oluyor.

Zaten yakacağı nedir en fazla (:

Eskişehirde bir ilçedeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhafız. -- 1 Eylül 2018; 1:43:20 >
  • paramiz cidden eriyor sıcaklik arttıkça buhar oluyor ama çoğunluk bu parayı dondurdu çünkü buzdolabı sahibi hem de en büyüklerinden stokla at bir kenara millet ne yapsın parayı buldukça o da kendince bi kenara atiyo olduğunu harcıyor.Kurtarıcı yine kendimiz olacağız bu gidişle hep başkalarından medet umduk bu zamana kadar umarım bu gidişat son bulur gerçi son bulsa da fiyatlar eskiye döner mi pek sanmıyorum ama umut işte o da biterse geriye ne kalır ki yaşama umuduna ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halkbank naptı öyle felaket🔥

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

halkbanktan 10 dk önce 3.88 den dolar alanlar olmuş
    Olay gerçek mi? Forumdan alabilen kimse var mı?

• Blindfire kullanıcısına yanıt
    Tamamen gerçek twitter yangın yeri tt sırasında birinci.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Galiba birileri Büyük vurgun yaptı

• Halkbank sitesi açılmıyor bile, sorun büyük sanırsam.

• Arkadaşlar Halkbank yandaşlar tarafından fena hortumlandı belli ki abd yakinda cezayı açıklayacak ki abd çökmeden biz çökelim demişler Halkbank da döviziniz varsa eğer o parayı alamayabilirsiniz ileri bir tarihte bilginiz olsun

• İşlem yapanlar isim isim açıklansın.

• "Akaryakıt ürünlerinde fiyat artışı. 01/09/2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Kalorifer yakıtında 20, Fuel Oil'de 17, Yüksek Kükürtlü Fuel Oil'de 15, Gaz yağında 21 kuruş artış oldu".

BATIYORUZ

• Sıkıntı yok hiçbirini kullanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

"Akaryakıt ürünlerinde fiyat artışı. 01/09/2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Kalorifer yakıtında 20, Fuel Oil'de 17, Yüksek Kükürtlü Fuel Oil'de 15, Gaz yağında 21 kuruş artış oldu".

BATIYORUZ
    Ben bisiklet kullandığım için beni etkilemiyor. Ayrıca başımızdakileri karalama, Allah ediy Allah

• Şu an tek merak ettiğim reis döviz yükselirse b ve c planlarımızı uygulamak zorunda kalırız demişti (a planı piyasaya döviz sürmekle swap sınırlamalarıymış anlaşılan) acaba b ve c planı ne ? Hesaplara el konulmayacak dövizlere dokunulmayacak dendiğine göre... Tahminler ?

• Vatandaşlar arasından Halkbanktan 4 Tl altı dolar 4,5 Tl altı eu alan varmı ?

Banka hatayı düzelttik ama bir miktar bu fiyatlardan işlem gerçekleşti diyor. Nasıl bir hatadır ne hatasıdır vede neden sadece Halkbank ta oldu bu hata. Bir devlet bankası olan Halkbankta olan döviz fiyatlarını bu kadar dalgalı olduğu bir dönemde gerçekleşen bu olayın devlet tarafından araştırılarak sorumlularının bulunması gerekir bir an önce.

Kısıtlı sayıda işlem olmuş ve magduriyet olmamıştır yazıyor ancak bu durumun şüpheye mahal vermemesi için ne kadarlık bir işlem gerçekleşmiş, varsa büyük işlemlerin ve bunların daha sonra iptal edildiğine dair belgelerin açıklanması gereklidir. Aksi takdirde akla bir sürü soru gelir.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

Kaynak :https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/halkbankta-gece-yarisi-doviz-saskinligi-2602594/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 1 Eylül 2018; 9:47:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalbey12

Hocam dünyada hobiler pahali olur diye bir şey yok bu su an bizim ülkemiz için geçerli abd de 2000 dolar kazanan bir kişi gayet de istediği hobileri ucuza elde edebiliyor
    Burası gelişmiş bir ülke değil kardeşim, gelişmek olan bir ülke. Gelişmekte olan ülkelerde de insanların derdi karnını doyurmak olur, hobi sahibi olmak değil.

Yaşadığı ülkeden haberdar olmayan bazı cahiller de durumu garipsiyor, eğitim seviyesi işte.
  • coolman06 C kullanıcısına yanıt
    duy da inanma, acaba hakikaten her islem iptal edildi mi yoksa bazi(!)larina para hortumlandi mi? Bahcelinin rotasyonundan onceki zamanlarindan kalma lafi geldi aklima, sahiden hortumlar nereye baglaniyordu...

• Ülkenin bu duruma gelmesine sebep olanları Allaha havale ediyorum ne diyim

• suicide kullanıcısına yanıt
    ohaa olaya bak.
  • 
Sayfa: önceki 24892490249124922493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.